Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIrjanka
    • CommentTimeApr 4th 2010
     permalink
    Ponieważ go28days będzie płatne chcę zdecydowanie wrócić na 28 dni z wykupionym abonamentem. Czy istnieje możliwość automatycznego wyeksportowania/zaimportowania bądź przeniesienia cykli, czy muszę je wklepywać tak po prostu?
    -- Irja
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    Zdawało mi się, że oczekiwana opcja "eksportuj dane do csv" była.
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    Hej Irjanka, nie ma opcji import/export, nie było potrzeby jej tworzenia. Musisz je przeklepać lub poprosić Damazego, aby Ci je przemigrował do polskiej wersji. :cool:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    Były za to prośby użytkowniczek o eksport.
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    To jak go28days bedzie platne, to kiedy 28dni bedzie bezplatne? Czy to juz nieaktualne?;)
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    Rooda, go28days zaczęło być płatne dopiero dwa tyg temu. Obiecuję, że jeśli skumulujemy wystarczające przychody z go28days, 28dni stanie się u nas bezpłatne.
    Amazonka, były, ale niestety nie daliśmy rady.
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeApr 6th 2010
     permalink
    Super. Mam nadzieje, ze "u nas" nie znaczy "dla uzytkowniczek z PL";)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeApr 7th 2010
     permalink
    Oooo... 28dni ma stać się bezpłatne? BOMBA!!! :cool:
    --
    • CommentAuthorWachabe
    • CommentTimeJul 20th 2010
     permalink
    Czy wiadomo już kiedy (chociaż miej więcej) 28dni stanie się bezpłatne?
    •  
      CommentAuthormonitab
    • CommentTimeOct 29th 2010
     permalink
    może chociaz troszke nizszy abonament.:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 22nd 2011 zmieniony
     permalink
    Istnieje pomysł na refundację abonamentu 28dni.
    Pojawiła się koncepcja aby każda osoba posiadająca konto na 28dni mogła zrefundować abonament z wartości odwiedzin profilu 28dni, który jest zawsze dostępny pod adresem http://28dni.pl/twój_login.

    Profil jest eksponowany na zewnątrz i jest jednym z miejsc, które generują odwiedziny z wyszukiwań google lub innych wyszukiwarek. Wielokrotnie też linkujecie profile na innych stronach, z których pojawiają się kolejne wejścia.

    Gdy zapadnie decyzja o możliwości refundacji środków, powstanie system przy udziale którego każde wejście na profil, dalej rejestracja oraz wykupienie abonamentu wygeneruje środki dla właściciela profilu.
    Innymi słowy, profile będą generowały fundusze, z których opłacicie abonamenty.

    Już teraz wystarczy zrobić mały test na wyszukiwarce, wpisując jakiś login z 28dni i sprawdzając na którym miejscu wyskakuje.
    Oczywiście nikt nie będzie wpisywał loginu, aby założyć konto na 28dni, ale odnotowujemy wiele wejść i rejestracji z Waszych profili. Co jest miarodajne i daje możliwość wykorzystania tego potencjału.

    W tej chwili mamy zaczątek takiego systemu, ale uwzględnia on konieczność rejestracji w systemie partnerskim, a zgromadzone środki wypłacamy na rachunek partnera. Dopiero z tych środków można pokryć wpłaty abonamentowe.

    W naszej koncepcji zarobione środki byłyby przeznaczane na pokrycie abonamentu.

    Jeśli nasz pomysł wydaje się interesujący, zapraszam do dyskusji.
    • CommentAuthoranna12get
    • CommentTimeJan 22nd 2011
     permalink
    Było by super:)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 6th 2011
     permalink
    Damazy: Już teraz wystarczy zrobić mały test na wyszukiwarce, wpisując jakiś login z 28dni i sprawdzając na którym miejscu wyskakuje.

    O mamo, chyba czas nick zmienić!
    Jak dla mnie taki system nie musi istnieć.
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    wydaje mi sie że za 3 miesiace 23 zł to chyba nie tak wiele ja miałam płacone 10 maja elektronicznie a mam zablokowane nadal
    --
    • CommentAuthordzieciok
    • CommentTimeMay 15th 2011
     permalink
    sabi030281: wydaje mi sie że za 3 miesiace 23 zł to chyba nie tak wiele ja miałam płacone 10 maja elektronicznie a mam zablokowane nadal
    no generalnie nie dużo, ale są serwisy gdzie nie trzeba płacić wogóle, ja na codzień korzystam właśnie z takiego. Jednak nie ma co ukrywać 28 dni jest najlepszy, pod każdym względem i chyba sama zacznę opłacać tu konto.Chociaż znam użytkowniczkę, która co cykl od kilku miesięcy zmienia login na 28dni, po to by korzystać cały czas z 30dniowego darmowego okresu.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 18th 2011
     permalink
    dzieciok: Chociaż znam użytkowniczkę, która co cykl od kilku miesięcy zmienia login na 28dni, po to by korzystać cały czas z 30dniowego darmowego okresu.

    Niejedna taka jest, jeśli dla kogoś tego typu gra jest warta świeczki... Co miesiąc nowy email, nowy wykres, brak statystyk, zapraszanie przyjaciółek na nowo... Wolałabym w takim wypadku jednak kartkę papieru i utrzymywanie kontaktu z przyjaciółkami. Zawsze jeszcze są darmowe miesiące od innych użytkowniczek, jest nawet na ten temat dział na tym forum. A te 23 zł to zwykle skądś się wytrzaśnie jednak.
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 18th 2011
     permalink
    Fiufiu masz racje i wydaje mi sie że ciągłe zmienianie logionu i meila to jest bezsensu
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    Fiufiu: Zawsze jeszcze są darmowe miesiące od innych użytkowniczek

    Dzięki gratisom - konto ciągnę już 14 miesięcy :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeMay 19th 2011
     permalink
    talinka fajnie sie masz
    --
    •  
      CommentAuthorCzarn_ulka
    • CommentTimeSep 1st 2011
     permalink
    Dziewczyny Ktora chetna na miesiac gratisowy ?
  1.  permalink
    Ja bym była chętna 9 listopada
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.