Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 10th 2012 zmieniony
     permalink
    YPolly: i zauwazylam swoje miesnie brzucha - zaczatek szesciopaka od gory brzucha! Co prawda od pepka w dol caly czas jeszcze tluszcz jest i nie widac miesni, ale cos tam sie jednak ruszylo.

    U mnie to samo. Ale ogólnie po tych pierwszych dniach z a6w (w tym były dni przerwy) jakby mnie wysmukliło ogólnie. wrzucam porównanie:
    po lewej 03.09; środek to start a6w czyli 30.09, po prawej - dziś rano:
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    Ale czad! 10 dni?????
    No to ja chyba jednak się kusze cokolwiek by nie pisali....
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    eeeeeeeeeeeeeee MADZIA ewidentnie brzuch mniejszy !!
    szoken
    i jaka talia wcięta bardziej
    super !



    kurde gdzie jest link do tych ćwiczeń, może i ja zacznę :devil:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    a wiecie co, dostawię jeszcze fotki z początku września, to widać w ogóle różnicę.
    zrobiłam sobie też fotkę całej figury, ale to jak dojdę do celu, to pokażę. tam fajnie widac, że chudna nam nie tylko brzuchu i tyłki, ale tez ramiona i wszystkie partie.
    TEORKA: kurde gdzie jest link do tych ćwiczeń, może i ja zacznę :devil:

    na pierwszej stronie. i poszukaj instruktażu na YT, tylko nie z ta blond dziunią z fittappy, bo ona źle liczy te podwójne ćwiczenia.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    w piwerszym poście pokazywałam zdjęcie :P

    Treść doklejona: 10.10.12 15:12
    MAdzia - czad! :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    Dzięki, Laski.
    w sumie pierwszy raz też widze to zestawienie i chyba mi było trzeba takiej motywacji, żeby dziś ruszyć dupsko do ćwiczeń brzucha.
    bo normalnie codziennie myślę przed i pomiędzy kolejnymi seriami: nie no, poddaję się ;)))
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    no ale Madzia między tymi fotkami z 03.09 a z dzisiaj jest chyba też kilka kilo róznicy co nie ?
    że w sensie to chyba nie tylko od ćwiczeń [aczkolwiek one NA PEWNO też pomagają] :wink:
    --
  1.  permalink
    Magda, rzeczywiście widać, że brzuch się zmniejsza! Super, nie dziwię się, że daje Ci to motywację.
    A zestawienie z początku września i ostatnie- gratki dla Ciebie, za silną wolę do diety i ćwiczeń, naprawdę coraz fajniej wyglądasz :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    TEORKA: no ale Madzia między tymi fotkami z 03.09 a z dzisiaj jest chyba też kilka kilo róznicy co nie ?
    że w sensie to chyba nie tylko od ćwiczeń [aczkolwiek one NA PEWNO też pomagają] :wink:

    eee no pewnie!! nie chc emi sie szukac, ale to chyba z 2-3 kg różnicy.
    a6w nie spala raczej tłuszczu. te pierwsze dałam tak tylko jako porównanie w ogóle w kwestii brzucha.
  2.  permalink
    Magdalena: a6w nie spala raczej tłuszczu.

    no ale porównując fotki 2 i 3, te robione z przodu, to jednak brzuch masz mniejszy- więc to chyba nie tylko kwestia mięśni? Jakoś tam tłuszczyk musi ruszać, bo inaczej brzuch nie byłby mniejszy, nie?
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeOct 10th 2012 zmieniony
     permalink
    cerisecerise: Jakoś tam tłuszczyk musi ruszać, bo inaczej brzuch nie byłby mniejszy, nie?


    u mnie też jest sporo mniejszy tak jak u Madzi a ja nie robie A6W [i już nawet brzuszki porzuciłam] więc u mnie to "tylko" zasługa utraconych kg......






    Magdalena: te pierwsze dałam tak tylko jako porównanie w ogóle w kwestii brzucha.



    no przepaść jest KOLOSALNA !!
    na prawdę Madzia :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 10th 2012
     permalink
    cerisecerise: no ale porównując fotki 2 i 3, te robione z przodu, to jednak brzuch masz mniejszy- więc to chyba nie tylko kwestia mięśni? Jakoś tam tłuszczyk musi ruszać, bo inaczej brzuch nie byłby mniejszy, nie?

    no raczej! doprecyzuję:
    na pewno brzuch jest mniejszy przez spadek wagi i dietę - to dzeki temu znika tłuszcz z oponki.
    a6w słabo spala tłuszcz w porównaniu z innymi ćwiczeniami cardio czy coś, ale wzmacnia mięśnie i inaczej ten brzuch wygląda po prostu.
    efektu a6w tak naprawdę na tych fotkach nie widac za bardzo, raczej efekty diety.
    efekty a6w na razie głównie czuć pod ręką - wreszcie potrafię napiąć brzuch, żeby był twardy :)
  3.  permalink
    Jem- ruszyło, wydaje mi się, że widać efekty :smile:
    no to kurka zostaję jedyną, u której efektów zero :confused: może ja źle te ćwiczenia robię? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 11th 2012
     permalink
    Ceri ja myslę, że im większy brzuch tym większe widac efekty, także no sama rozumiesz czemu u ciebie tak jest :wink: No ale dawaj fotę, ocenimy :wink:
  4.  permalink
    No ale te ćwiczenia mają wyrabiać mięśnie, a nie spalać tłuszcz, więc na logikę- im mniej tłuszczu, tym szybciej powinno być widać efekty, nie? Widać jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę :cool: A zresztą u Ciebie już widać, więc też sama obalasz swoją teorię :tongue:

    jem: No ale dawaj fotę, ocenimy :wink:

    musisz mi uwierzyć na słowo. nie chce mi się znowu czytać komentów na temat moich żeber na tym wątku, jak i na wątku pobocznym :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 11th 2012
     permalink
    ej, to z zazdrości, nie bierz sobie tego do serca :wink:
  5.  permalink
    no ale wiesz, ja to taka wrażliwa jestem :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeOct 11th 2012
     permalink
    Jem, ładnie Ci sie ta kreska przez środek robi (widac na zdjęciu z boku). W ogóle niewiele Ci brakuje do ideału, masz płaski brzuszek.
    Ceri Ty widocznie tak już masz. Brzuch w ciazy tez nie chciał urosnąć duży. Widocznie taka Twoja uroda.
    Ja się poddałam z a6w, Dziewczyny. To znaczy dalej ćwicze brzuch, ale robię ćwiczenie 1 i 3 oraz brzuszki z Callanetics (pamięta któraś? w latach 90. był szał na to).
    Bo niestety bardzo mnie boli kręgosłup i wczoraj przy robieniu a6w czułam, że jestem na granicy.
    no ale potraktujmy ten watek jako ogólnie katowanie brzucha ;)))
  6.  permalink
    Magdalena: Ceri Ty widocznie tak już masz. Brzuch w ciazy tez nie chciał urosnąć duży.

    no ale nie wiem jak to ma się do mięśni, w sensie ten brzuch w ciąży.
    Bo mi chodzi o to, że nie widzę/nie czuję, żeby mięśnie były lepsze niż przed startem A6W. Więc albo mi więcej czasu potrzeba, albo jakoś źle robię te ćwiczenia. W sumie to tylko szóste mi w dupe daje, reszta luz
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 11th 2012
     permalink
    wiesz co Magda, z ta krecha to niemal dzięki tobie kaloryfer u siebie dostrzegłam :tooth:
    ale ty, no w sumie.. coś się chyba dzieje :crazy:
    i nie ważne jakimi sposobami, byle do celu, jak kręgosłup siada, to nie ma go co katować :wink:
  7.  permalink
    jem: ale ty, no w sumie.. coś się chyba dzieje :crazy:

    ja piszesz, że coś się CHYBA dzieje, to widać, że ewidentnie z Twoimi oczami nie jest jeszcze dobrze :tongue:
    --
  8.  permalink
    Dziewczyny powiedzcie czy dotrwałyście do końca 6W? Czy ćwiczenia Weidera pomagają uporać się również z boczkami?
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    Cobraczku ja dotrwałam do końca weidera, ale dopiero Chodakowska i ćwiczenia skrętne i na brzuch w pozycji pompki dały dobre efekty.
    Jak będę wracać do formy po porodzie to nawet nie biorę pod uwagę weidera tylko od razu Chodakowska
    --
  9.  permalink
    kachaw: Cobraczku ja dotrwałam do końca weidera, ale dopiero Chodakowska i ćwiczenia skrętne i na brzuch w pozycji pompki dały dobre efekty.Jak będę wracać do formy po porodzie to nawet nie biorę pod uwagę weidera tylko od razu Chodakowska


    Ja z Ewka robilam killera odrazu i szybko odpadlam:tongue: Wzielam sobie bardzo obciazajace cwiczenia jak na poczatek :bigsmile: Dzisiaj zrobie skalpel...
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeSep 30th 2013
     permalink
    to może zacznij od Mel B ona ma łagodniejsze treningi a też fajne, a przecież nie musisz robić wszystkim powtórzeń jak już czujesz że nie dajesz rady to maszeruj, tak aby ci tętno nie spadało i jak odpoczniesz chwilkę to znów będziesz robić kolejne ćwiczenie
    --
  10.  permalink
    kachaw: to może zacznij od Mel B ona ma łagodniejsze treningi a też fajne, a przecież nie musisz robić wszystkim powtórzeń jak już czujesz że nie dajesz rady to maszeruj, tak aby ci tętno nie spadało i jak odpoczniesz chwilkę to znów będziesz robić kolejne ćwiczenie


    Cwiczylam, ona ma rzeczywiscie fajne cwiczenia i po 10min. Robilam na brzuch i nogi. Chyba za szybko chcialam efektow i sie zniechcecilam...:wink:
    --
    • CommentAuthorjanka88
    • CommentTimeOct 31st 2013
     permalink
    Sprubowałam jeden raz i wymiękłam. To nie dla mnie, musze chyba najpierw zrzucic pare kilo
    • CommentAuthorletinka
    • CommentTimeJan 15th 2014
     permalink
    Czytam, czytam i szukam dla siebie motywacji i takiego bodźca, bo się zapuściłam trochę po ciąży :( Nie wiem, czy na Chodakowską się skuszę, bo jakoś do mnie ona nie przemawia, ale te ćwiczenia wyglądają zachęcająco. Tylko trzeba się wykazać konsekwencją i systematycznością. Na razie zaopatrzyłam się w Figurę detox, bo czuję, że mi też takie wsparcie się przyda w tej nierównej walce z kilogramami ;) No i podobno ogólnie się samopoczucie poprawia po tym też, więc jak dołączę do tego ćwiczenia, to na pewno dobrze mi zrobi wszystko razem ;)
  11.  permalink
    Ja zaczęłam to robić i fakt - doszłam do 4 tygodnia ale tłuszczu z brzucha się nie pozbyłam, a mięśnie są twarde jak skała.
    •  
      CommentAuthorglinusia
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    zaczynam dziś - trzymajcie za mnie kciuki bo mam nadzieję dotrwać do końca
    --
    •  
      CommentAuthorkazzz
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    A6W bardzo obciąża plecy, trzeba uważać.
    http://www.sfd.pl/A6W,_a_ABS_8_min-t862508.html
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    Niedawno skonczylam a6w i powiem tyle, miesnie sie wyrobily to prawda, ale tluszczu spalilam wiecej 2 tyg. z chodakowska niz w 6 tygodni z a6w ;)
    --
    •  
      CommentAuthorglinusia
    • CommentTimeMay 12th 2014
     permalink
    z obciążeniem pleców słyszałam - ale czy nie przy źle wykonywanych ćwiczeniach?
    a z Chodakowską ćwiczę już Skalpel :smile: i myślę jeszcze trochę biegać
    --
    •  
      CommentAuthorkazzz
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    Mój kolega fizjoterapeuta nie poleca A6W, bo obciąża plecy i szyję, a w dodatku jest głównie na mięśnie proste brzucha. Zamiast tego poleca np. mountain climber, plank z przyciąganiem nóg do klatki bokiem i skłony na piłce.
    Ja mam dość sporą lordozę, więc przy A6W natychmiast czułam plecy.
    •  
      CommentAuthorglinusia
    • CommentTimeMay 13th 2014
     permalink
    o tym plank to dopiero wczoraj się dowiedziałam z któregoś Twojego linka na innym wątku i powiem szacuneczek jeśli dałaś radę to skończyć... Ja już raz zaczęłam ćwiczyć A6W (dotrwałam do 10 dnia), ale nie plecy mnie bolały tylko blizna po cesarkach. No i z każdym dniem jest coraz więcej powtórzeń a to mega nudne więc zobaczymy ile pociągnę...
    dzięki za pozostałe polecenia - zaraz obczaję to mountain climber
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.