Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 5th 2010
     permalink
    Co prawda to nie dieta, lecz ćwiczenia. Nie wiedziałam gdzie założyć temat, a że kojarzy się z dietą (w końcu oprócz diety powinny być też ćwiczenia) - to zakładam tutaj :-)

    Dla wyjaśnienia:
    A6W to Aerobiczna 6 Weidera - zestaw ćwiczeń brzucha.

    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 9th 2010
     permalink
    Skusiłam sie i też zaczęłam :) Wymiękam przy ostatnim bo mam wrażenie, że mi kregosłup pęknie no ale zobaczymy. Zawsze miałam słabe mięsnie brzucha, chciałabym je wzmocnić.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 9th 2010 zmieniony
     permalink
    Polecam jeszcze ABS do tego.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 15th 2010
     permalink
    Dobrze rozumiem, jedna seria to wszystkie 6 ćwiczeń, a liczba powtórzeń dotyczy każdego ćwiczenia, prawda?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 15th 2010
     permalink
    Tak
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 16th 2010
     permalink
    Talka, trzymasz się? Ja odpadam, nie daję rady.
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 16th 2010
     permalink
    Dołączę do Was po urlopie :smile:.
    --
  1.  permalink
    ja nie próbuje nawet ,polecam za to cwiczenia pilates:) za kazdym razem jest juz łątwiej i przyjemniej
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 17th 2010
     permalink
    Ja na razie dałam spokój. Po chorobie ciężko mi wrócić do ćwiczeń.
    ABS jednak ciągnę dalej 3x w tygodniu.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 23rd 2010
     permalink
    Zmierzyłam się dzisiaj. Jestem w szoku.
    Kolejne -5 cm w talii i 4 cm w brzuchu.
    oPoniżej zamieszczam tabelkę. (do 11.08 to wyniki A6W)


    --
    •  
      CommentAuthor_Aneta_
    • CommentTimeAug 26th 2010
     permalink
    ja wytrzymałam 2 tygodnie :)
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeAug 26th 2010
     permalink
    Ja aktualnie ćwiczę 3x w tygodniu :
    ABS (poziom początkujący)
    3 serie po 25 powtórzeń 5 ćwiczenia A6W
    6x25 półbrzuszków z uniesionymi nogami
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeDec 28th 2010
     permalink
    Super sprawa
    Dzięki Talinko za wklejenie A6W, kiedyś przed ciążą doszłam do 20 dnia, później już nie mogłam. Ale teraz chyba znowu się skuszę.
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Zaczęłam znowu A6W - dzisiaj 2gi dzień.
    Jeśli nie wytrzymam to znów wrócę do półbrzuszków. Byleby nie odpuścić zupełnie. :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Dziewczyny ja Wam polecam jogę! Nie boli, a męczy (wbrew pozorom) dość znacznie i co najważniejsze - dla starających się - są takie pozycje, które wyrównują hormonki w damskim organizmie - udowodnione - jak powiedziała mi jedna z użytkowniczek 28dni.pl, w niektórych miastach są organizowane nawet zajęcia pod nazwą "joga hormonalna". Pod koniec marca wrzucę coś więcej na ten temat, jeśli jesteście zainteresowane:) A! I najważniejsze! Usprawnia cały organizm! Ćwiczą wszystkie mięśnie. Nawet jeśli wydaje się dość monotonna to uwierzcie mi po godzince "płyniecie"dosłownie (i nie mam tu na myśli śluzu;P)

    Tą "szóstkę Weidera" kiedyś też próbowałam i mimo, że mam dość silne mięśnie brzucha to powiem, że pod koniec odpadałam, ale efekty widać (zwłaszcza jeśli ma się mało tłuszczyku na brzuchu). Sądzę jednak, że ona jest lepsza dla mężczyzn (właśnie z racji tego, że mają ogólnie mniej tłuszczyku).
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Hanny, szukałaś już takich informacji na forum? Bo ten temat już był poruszany.
    --
    •  
      CommentAuthorPaaula82
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    fajnie że wkleiłaś weidera chyba się skuszę:bigsmile:
    -- [url=http://lb2f.lilypie.com/Lw8Vp1.png[/img][/url]
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    Dobra, to się już nie odzywam;)
    --
    •  
      CommentAuthorlimetka103
    • CommentTimeMar 9th 2011
     permalink
    a ja się muszę pochwalic że doszłam już do 26 dnia :bigsmile: ale kilka serii opuściłam z różnych powodów :confused:
    o cwiczeniach powiedział mi brat, potem widziałam je na gazetce w szkole i w necie
    na początku na prawde jest ciężko, ale potem się rozkręca :smile:
    myślę że to niezłe cwiczenie dla kobiet planujących powiększenie rodziny, dodam że podobno po całej serii ładnie widac wyrzeźbione mięśnie (tzw. kaloryferek), ale zauważyłam że uda a w szczególności kark pracują równie mocno jak same mięśnie brzucha :cool:

    polecam wszystkim chcących sprawdzic swoją wytrzymałośc i systematycznosc :wink:
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMar 6th 2012
     permalink
    Stosowałam kilka razy pełny zestaw - i zdecydowanie polecam. Chociaż mnie się nie podoba kaloryfer na brzuchu u kobiet... Mimo wszystko działa idealnie na mięśnie brzucha.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Poszukuję towarzyszek, które razem ze mną rozpoczną szósteczkę.
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Ja, ale dopiero od poniedziałku. W porządku?
    --
  2.  permalink
    A w ciąży można...?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][img]
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Fiufiu: Ja, ale dopiero od poniedziałku. W porządku?

    jak najbardziej.
    CiastoMiłości: A w ciąży można...?--

    raczej nie. poszukaj ćwiczenia dla ciężarnych.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Ja tez od poniedziałku....a w zasadzie od wtorku... od poniedziałku się nie zaczyna ;)
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    jowita: od poniedziałku się nie zaczyna ;)


    Eeee, a dlaczego nie? Ja tam zawsze zaczynam od poniedziałku:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    I jakie efekty potem piękne:bigsmile:
    --
  3.  permalink
    Ja dotrwalam do 23 dnia i odpadlam:bigsmile: Na poczatku jest lekko potem coraz gorzej:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Ja aktualnie jestem chyba na 8 dniu o ile dobrze liczę ;P Póki co zauważyłam że mięśnie na pewno się wzmocniły ale dalej są pod warstwą tłuszczora... Ale w końcu jeszcze sporo przede mną :tongue: Za to o dziwo zauważyłam, że lepiej śpię po tych ćwiczeniach no i mam więcej systematyczności wieczorami.
    Liczyłam, że po 10 dniach już będzie coś widać (tak jak to w internecie zdjęcia zestawieniowe wklejają) ale to chyba niestety nie z moim brzuchem:sad::devil: A powiedzcie, czy razem z a6w stosujecie dietę?
    --
  4.  permalink
    Ja rano robilam 6W wieczorem 4km biegania,do tego czasem wypilam herbatke elande przeczyszczajaca no i oczywiscie pilnowalam sie z jedzeniem,malo ale czesto.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    no dobra... ja nie moge zacząć diety od poniedziałku bo w niedziele imieniny mamuśki... a we wtorek trzeba pozjadac resztki żeby nie kusiły :)))
    ale w sumie faktycznie ćwiczyć moge od poniedziałku ;) więc niech będzie - zaczynam z Wami!
    Dla mnie najwiekszą przeszkodą jest brak czasu, bo o ile pierwsze dni to chwilka, to kolejne już trochę czasu potrzebują...
    Kiedys, rok po pierwszej ciąży doszłam do 20 dnia, nie dość że brzuch się zmniejszył to i uda i pupa.
    Lexia efekty na pewno widac, może Ty nie zauważasz...
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    jowita, specjalnie żeby nie przekłamać pstrykam fotki i brzuch stoi jak stał- w miejscu :wink: Ale nie łudzę się bo skoro obrastałam w tłuszczyk to teraz nie ma szans się go pozbyć ot tak- cały cykl trwa 42 dni no i myślę że tak w połowie już na pewno wyraźnie będzie widać :bigsmile:
    Poza tym nienawidzę kaloryferów, czy to u kobiet, czy u mężczyzn, więc moim celem jest tylko płaski brzuch- potem mam zamiar zająć się udami, a w wakacje intensywnie popracować nad dietą- będę miała wolne od szkoły więc będzie można planować posiłki, będą owoce, więcej ruchu na powietrzu. Na razie ćwiczę i grzecznie czekam na efekty :)
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    pokaż - my ocenimy :)
    choc mysle ze u mnie to bedzie widac dopiero po 20 paru dniach... bo faktycznie zanim mój tłuszcz ruszy to ho ho
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012 zmieniony
     permalink
    Nie wiem czy to dobry pomysł, bo te fotki prędzej się na brzuszki nadają... :devil: No ale dobra, zestawienie:
    Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us

    Pierwsza fotka z 01 marca (pierwszy dzień) druga z wczoraj (po 7 dniu)
    Ja różnicy nie widzę :wink:

    EDIT: No dobra, przyznaję się- jednak ruszyło ;D Kolejna fotka będzie w 15 dniu, mam motywację żeby wytrzymać :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Lexia: Ja różnicy nie widzę :wink:


    To czas na okulary, moja droga:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Już noszę, sugerujesz że powinnam znów się udać do okulisty? :surprised: :wink:
    No dobra, TROCHĘ widać :shamed:
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Lexia: No dobra, TROCHĘ widać :shamed:


    Czyli wyszła z Ciebie typowo kobieca KOKIETERIA:fingersear::fingersear::fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    No bo Jah, tak szczerze- jak wrzucałam fotki to myślałam że na prawdę nic nie widać- na komórce nie ma różnicy między zdjęciami :devil: Ale widzę, że mój komputer chce mnie pocieszyć i powiedzieć, że jednak nie pocę się i nie stękam codziennie na marne...:swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    no jasne że jest i to jaka! Super Lexia!
    I takie zdjęcia zawsze mnie nakręcają ze warto jednak trochę się poświęcić.... w maju mam komunię, a brzuch mam jak w 27tc miałam... wiec nie ma bata...
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    jowita: w maju mam komunię,


    No co Ty jowita? W tym wieku komunia :updown:?
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    :P moze się w końcu zegarka dorobię ;)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    jowita, to trzymam kciuki zeby szybko schodzilo, co ladny zegarek dostaniesz :fingersear:
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    No dobra, a jak się będziemy motywować? Zdjęciami? Proponuję jako dane wyjściowe:
    obwód talii - obwód brzucha w najszerszym miejscu / waga (?)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 8th 2012
     permalink
    Waga dla chętnych, ale reszta- czemu nie ;) Można też obwód uda dołączyć, a6w nieźle na nie działa.
    --
    •  
      CommentAuthorjowita
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    i w pupie też się zmniejsza..
    zdjęcia zawsze fajnie motywują, ale ja to w połowie ewentualnie... :)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Pół pupy? :wink:

    Jeśli karmisz Igę piersią, to ostrożnie z intensywnymi ćwiczeniami, dzieci nie lubią zakwasów.

    Jeśli chcecie, to mogę założyć tabelkę na wiki, gdzie będziemy wpisywać swoje pomiary, żeby nie było aż tak publicznie na forum. Albo sobie założymy dyskusję wewnętrzną.
    --
  5.  permalink
    Ja dołączam :smile: od poniedziałku, dzisiaj ruszyłam na rozgrzewkę ze stepperem :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Tabelka, którą na początku wątku umieściła Natalaa może być dobrym pomysłem naszej motywacji. Oczywiście z drobną modyfikacją.
    --
    •  
      CommentAuthorandzia28
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Ja również zaczynam z Wami od poniedziałku:) Kilka razy ćwiczyłam A6W ale nigdy nie dotrwałam do końca.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeMar 9th 2012
     permalink
    Teraz przynajmniej bedzie motywacja i wsparcie ;)
    U mnie najgorsza zawsze pierwsza seria... No i 5te cwiczenie. Robie 10 wymachow, wiec obecnie 80 na serie- czuc bardzo ;D
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeMar 9th 2012 zmieniony
     permalink
    Dla mnie najgorszy zawsze jest 2-3 dzień (zakwasy) i końcówka, kiedy żywcem nie mam już tyle czasu. Trzy serie to spokojnie godzina (włącznie z chwilą na odpoczynek między nimi). Jak się ma dzieci w domu, zwłaszcza małe, to się wie, jak ciężko o 5 minut na kąpiel, a czasem o minutę na skorzystanie z WC, a co dopiero na godzinę wyjętą z doby! Dlatego na razie w ruch poszedł Callanetics i rozciąganie, bo to mniej czasu zabiera. Ale dołączę do Was z następną szóstką, bo zależy mi na silnych mięśniach brzucha (w zasadzie trzymają one całą sylwetkę), jak tylko dziecię pozwoli i jak skończę obecną drakońską dietę, bo przy niej tak intensywnie ćwiczyć nie miałabym już siły. Już po porodzie (jak Mała była jeszcze niemowlaczkiem) zrobiłam raz cały program, ale tak "na odwal się", gdzie tam 3 sekundy trzymałam w danym położeniu! maksymalnie jedną!
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.