Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Nie wiem czy taki temat juz byl ale napisze o co chodzi... Okres dostalam 28.08.10r . Trwał on 5 dni. był normalny. w 6 dc bylo czysto i ok . Dzisiajw 7 dc tez lecz ok godziny 13 dostalam plamienia a potem delikatnego krwawienia ktore trwa do teraz . Odczuwam przy tym lekki bol prawego jajnika. pierwszy raz w zyciu mam cos takiego dlatego nie pokoi mnie to. dodam ze w poprzednim cyklu staralismy sie lecz temp spadla a test wyszedl negatywnie. Jestem po 2 poronieniach. 1 w styczniu 2010 a drugie 2 lipca 2010 . Prosze o pomoc
    -- * 06.11.2009r - 04.01.2010r [*] ___ *30.04.2010r - 02.07.2010r [*]
    •  
      CommentAuthorAIOWA
    • CommentTimeSep 7th 2010 zmieniony
     permalink
    U mnie wcześniej także występowało takie plamienie ale do tego bardzo silny ból w krzyżu. Stwierdzono, że to infekcja bakteryjna.
    W tym cyklu natomiast jest niby wszystko dobrze, lecz plamienia duużo słabsze od tych ostatnich są. Dzień po okresie spokój a na następny przy badaniu szyjki pojawił się lekko pomarańczowy śluz. Nie wiem czy to na zbliżająca się owulację czy znowu jakaś infekcja. Czy tak po prostu mam ;/
    A co mówi lekarz?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.