Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Ewasmerf: To chyba nie tak zle,co?

Ta ocena ogólna 2, to 2 gwiazdki wg punktacji ADAC. A skala jest o 1 do 5, przy czym 1 to najgorsza ocena, a 5 najlepsza.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    ale bezpieczenstwo 3, a chyba to sie liczy
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Ja sobie te oceny przekładam na takie, jak są w szkole. Czyli ocena 3 za bezpieczeństwo to ocena dostateczna, za całość 2, czyli mierna.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTime7 dni temu zmieniony
     permalink
    calosc mnie nie obchodzi.
    swoja droga ADAC jest niemiecki, a w niemczech 1 jest ocena najlepsza;-P

Treść doklejona: 17.03.17 19:30
    rozebralam ten fotelik, wypralam, obejrzalam. i do 13 kg mozna zapinac tylem do kierunku jazdy. tak naoisane i narysowane, to chyba dobrze, nie?
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime7 dni temu zmieniony
     permalink
    Ewasmerf: do 13 kg mozna zapinac tylem do kierunku jazdy. tak naoisane i narysowane, to chyba dobrze, nie?

No ponoć montaż tyłem do kierunku jazdy jest lepszy niż przodem.
    Kurde, muszę zapytać rodziców, jak mnie i brata wozili, ale bankowo nie w fotelikach. Pamiętam, że jak miałam kilka lat, to mieliśmy Syrenkę - piękna była :bigsmile:

Ewasmerf: rozebralam ten fotelik, wypralam, obejrzalam

Ja jak kupiłam od znajomego wózek x-lander 3w1, to też wszystko co było można rozebrałam i pościągałam tapicerkę do prania. No i okazało się, że wkład styropianowy fotelika jest pęknięty (na wys. pleców). Obdzwoniłam producenta, ale samych wkładów nie sprzedają.
    .
    .
    Ja się jeszcze wstrzymuję z zakupem fotelika > 9 kg, bo Fryc dopiero niecały miesiąc temu 8 kg przekroczył.
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    ja tez mloda woze w tej kolysce, dopoki glowa nie wystaje. moja jakies 8200
    -- ;
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Mój ma ostatnio awersje - nie wiem czy do fotelika, czy do samej jazdy samochodem. Kopie w oparcie tylnej kanapy i płacze.

A wracając jeszcze do montażu tyłem do kierunku jazdy. Ja nie mogę jeździć tyłem - od razu jest mi niedobrze, kręci mi się w głowie. Jak byłam mała, dużo jeździłam z rodzicami autobusami - często wolne miejsca były tylko tyłem do kierunku jazdy i zawsze wtedy było 'haftowanie" :confused:
    --
  1.  permalink
    Oj ja mam mega chorobe lokomocyjna... Nawet jadac przodem haftuje:P
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.