Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Tak samo jak to, ze przebywają w szpitalu nie powinno sie przyjmować własnych leków, tylko szpital powinien je zapewnic. to w moim przypadku dostałam receptę, musiałam wykupic, a w szpitalu położne mi moje zastrzyki podawały...
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    A u mnie w szpitalu nie mają nawet Nurofenu dla dzieci i pielęgniarki każą pytać innych matek czy mają i żeby pożyczyc ;)
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    Karolciat SZOK.
    No to chyba sporò sie zmienilo...
    W 2016 lezalam przeszlo miesiac w szpitalu w Lublinie i tam nikt o nic nie pytal.
    Pokazalam wyniki badan i bez niczego mialam clexan - szpitalny.
    Potem lezalam jakies 3 tygodnie w Rzeszowie i tam tez clexan byl szpitala.
    Dwa rozne wojewodztwa, wszystko to w czasie ciazy bylo oczywiscie.
    -- ,
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    A w którym szpitalu w L. leżałaś? Ja na SPSK1 i też podawali mi swoje leki (łącznie z wynalazkami, które miałam zlecone). Za to jak leżałam w Klinice Gastrologi w SPSK4 i dostałam uczulenia od środka do dezynfekcji to musiałam sobie sama kombinować leki, bo jak mi to powiedziała lekarka - to nie dermatologia, to gastrologia ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    U mas często mówią, że maja zamiennik i np jak G leżała to euthyrox zostawiałam bo mieli tylko letrox, aaa i claritine swoją musiała mieć bo mie maja szpitalnej (dali swoją D3)
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    My nadal w dwupaku :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Mi również wyszły żylaki na nodze oraz wargach sromowych. Byłam u naczyniowca, zrobił dopplera-zakrzepicy nie mam. Zalecenia to pończochy uciskowe, w których mam również rodzić i nosić 3 miesiące po porodzie oraz cyclo3fort. Smarować niczym nie mam, bo przenikanie przez skórę jest minimalne:)
    Ogólnie trzecia ciąża daje w kość, mam anemię jak się patrzy. Przy okazji chciałam zapytać jakie żelazo brałyście?
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Akirko u mnie FLORADIX w płynie dopiero dał radę i ładnie podniósł hemoglobine ale u mnie też były problemy żołądkowe po Sorbiferze i Ascoferze ale wyniki też aby aby poszły w górę po nich .
    --
    •  
      CommentAuthorask28
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Obe Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4, przy Jaczewskiego 8.
    Odział Położnictwa i Perinatologii.
    -- ,
    •  
      CommentAuthortamara6
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Akirko, u mnie podobnie jak u Zabki zadzialalo to zelazo w płynie, myslalam ze mialam to samo, ale biore Feroplex, popijam z wit c (ulatwia wchlanianie) i z duza przerwa od magnezu
    •  
      CommentAuthorgosik88j
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Akirka mnie też lekarz przepisał cyclo3fort 3 razy dziennie. I acard 75 zobaczymy czy będą jakieś poprawy.
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Ask28, czyli SPSK 4 u prof. Gorzelak :) Super babka :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Akirka, to tak jak u mnie. ale w drugiej ciązy to już przed 16 tygodiem zylaki wylały. zalecenia te same i w pończochach też rodziłam :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorŻabka221
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    A jeśli macie żylaki sromu to co w przypadku nacięcia?
    U mnie przy 1 ciąży nie było ich widać i nie wiedziałam że posiadam a przy porodzie jak mnie nacinano to je przecieli i był mega krwotok i tak się zastanawiam czy jeśli teraz natną to samo miejsce to te żylaki znów tam będą czy jak to jest ?
    --
    •  
      CommentAuthorakirka
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Żabko, ja nie miałam nacięcia, pękłam sama i ominęło to żylaki. Dodatkowo na drugi dzień po porodzie nie było po nich śladu.
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    W pierwszej ciąży były mniejsze i szybko zniknęły (niemal od razu po urodzeniu), w drugiej trochę że mną pozbyły. Byłam cięta 2 razy i oba razy cięły tam gdzie ich nie było. Dały radę. Zaleta w tym przypadku jest, jeśli je widać. W sytuacji jaką opisuje żabka to loteria...
    --
  1.  permalink
    My jesteśmy po wizycie. Młody waży już 2.2kg. Mały klocek. Muszę powtórzyć poziom przeciwciał bo lekarce nie spodobało się że spadły z poziomu 128 na 64. Za 1.5 tyg przepływy w szpitalu. Mam się stawić na wszelki wypadek ze spakowana torbą.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTime19 godzin temu
     permalink
    Macie koszmary w ciąży?

Miałam tak fatalny sen- związany z ciążą.... wczoraj, że jeszcze dzisiaj mnie on "rozwala".
    --
  2.  permalink
    W poprzednich ciazach często miewalam koszmary. Teraz mnie omija. Mam nadzieję że tak zostanie.
    --
    •  
      CommentAuthorgosik88j
    • CommentTime1 godzinę temu
     permalink
    Ja też narazie brak koszmarów i się z tego cieszę hhe
    Przyszłe mamy się kiedy wam się maleństwa obracaly główka do dołu u mnie 28tydzien i mała nadal pupa do dołu?
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.