Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorAddrullyn
    • CommentTimeJan 27th 2020 zmieniony
     permalink
    Dzień dobry!
    Rozumiem, że kobieta na pewnym etapie ciąży nie powinna się przemęczać, przyjmować niewygodnych pozycji itd. Ale czy to dotyczy wszystkich zawodów, czy są takie w których można śmiało zachowywać dłuższą aktywność??? Interesuje mnie np. praca przy komputerze. Mam własną działalność i nie wiem, czy w razie owocnych starań od razu wszystko zawieszać, czy spróbować funkcjonować normalnie... Nie robię wszystkiego samodzielnie, mam wsparcie fachowców z https://www.eseo.pl/ i rodziny, więc wydaje mi się że dałabym radę.

Ale może mi się tylko wydaje? I jak lekarz zaleci urlop, to nawet nie ma co dyskutować:neutral:
    •  
      CommentAuthorjakaka
    • CommentTimeJan 27th 2020
     permalink
    Ja pracuje w korporacji gdzie koleżanki np z Belgii pracowaly normalnie w 9 miesiacu a jedna nawet w dzien porodu. Praca przy komputerze. Jezeli nie ma przeciwskazan to mozna pracowac do woli, teraz chyba jest tylko zasada ze ciezarnej przysluguje 15 minut przerwy na kazda godzine pracy. Ja sama pracowalam do polowy 6 miesiaca i poszlam na zwolnienie z lenistwa, mysle ze spokojnie do konca 7 miesiaca mozna pracowac jezeli sie ktos dobrze czuje i ma checi
    • CommentAuthorszonik1
    • CommentTimeJan 28th 2020
     permalink
    Ja pracowałam do końca, przy komputerze, też działalność, ostatnie 2 miesiące w pozycji leżącej;)
    A potem o 1 w nocy zamknęłam komputer, o 1:20 zaczęło się coś dziać, a o 4 druga córka była na świecie:)
    Z pierwszą córką też działalność i też praca do końca oprócz kilku dni w szpitalu.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.