Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeJun 20th 2022
     permalink
    Dziewczyny moja mama w wieku 65 lat zostanie babacia- pierwszy raz. Bardzo dlugo czekala na wnuka/wnuczke. Chcialabym jej cos dac zeby pamietala ten dzien kiedy jej powiem ze bedzie babacia. Dajcie jakies propozycje, co dla swiezo upieczonej babci?
    • CommentAuthorrozmal
    • CommentTimeJun 20th 2022 zmieniony
     permalink
    My zabierany dziadków z wnukiem na sesję zdjęciową dla innej babci mamy paterę do ciasta z napisem "wypieki najlepszej babci"a dziadkowi latarkę na glowe do majsterkowania.

    Ceramika z Bolesławca to również dobry pomysł na prezent ;)

    Warto jest się jednak zorientować czy dana osoba lubi tego typu dekoracje.

    Jedną z ładniejszej ceramiki ma to studio https://andyceramika.pl/
    • CommentAuthortom_lukowski
    • CommentTimeJun 22nd 2022 zmieniony
     permalink
    Myślę, że sam fakt zostania babcia to dla Twojej Mamy to tak wielka radość, że żaden prezent i tak tego nie przebije :-) Mam zaszczyt być pięciokrotnym dziadkiem i jakoś sobie nie przypominam bym na taką okoliczność dostawał prezenty. Nigdy tez nie oczekiwałem z takiej okazji prezentu. Jest raczej odwrotnie tzn. na wiadomość, że któraś z moich synowych nosi w sobie mojego wnuka to ja mam ochotę ją wyściskać, wycałować i nosić na rękach :-)
    Są być może różne zwyczaje rodzinne ale ja proponuje byście z mężem po prostu pojechali do Mamy z odrobinę spóźnionymi kwiatami i laurką z okazji dnia babci. Możecie dodać, że z powodów pewnych problemów organizacyjnych wnuk podpisze laurkę nieco później :-)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.