Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  permalink
    Witam
    Przed nami- rodziną 2+2 (+2 - bo jestem w ciązy z bliźniakami ;) ) plus pies - przeprowadzka i remont.
    Czy macie pomysły/ sprawdzone rady jak oszczędzać na remontach? Całkowity remont robimy tylko kuchni- bo jest za mała na nas, reszta tylko malowanie ścian. Gdzie szukać oszczędności? Gdzie szukacie promocji na agd czy farby, panele itd?
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTime5 dni temu zmieniony
     permalink
    Jestem chyba weteranem w tanim remoncie . Ogólnie wszystko mam z promocji, wszystko się trzyma, nic się nie psuje, niczego nie żałuję. Płytki w promocji jedne z tańszych. Panele w promocji na całym dole. Szafka w kuchni za 500zl nie do zdarcia :D
    Ikea ma sporo dobrych opinii jeśli chodzi o meble kuchenne, a podobno o wiele taniej niż u stolarza.
    Szafka z umywalką w lazience kosztowala mnie 350zl a nie 1500 jak większość innych. Tak samo mogę się w niej umyć, nie psuje się, nie puchnie, no nic ;) Praktycznie wszystko do remontu zamówiłam przez internet, w sklepach w sieci mozna znaleźć rzeczy o wiele taniej i również dobrej jakości.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.