Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  permalink
    Obe, wzajemnie ;) Zacznij czytac i szukac duzo wiecej badan etc ;)
    -- ,
    • CommentAuthorGabcia_I
    • CommentTime6 dni temu
     permalink
    To ja tylko wrzucę dla podgrzania emocji :cool: linka do artykułu zawierającego dwa oryginalne oświadczenia--szpitala i rodziny (zdjecia pism pod koniec tekstu)

http://www.medonet.pl/zdrowie,szymek-nie-bedzie-odlaczony-od-respiratora--szpital-potwierdza--stan-chlopca-nie-jest-wynikiem-powiklan-poszczepiennych,artykul,1730394.html
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Taa, mecenas Tetela ;)

Treść doklejona: 10.02.19 12:16
    biedronka28: Obe, wzajemnie ;) Zacznij czytac i szukac duzo wiecej badan etc ;)

Tak z ciekawości - jakie Ty badania czytasz i ile z nich rozumiesz? Z wykształcenia jesteś...?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
  2.  permalink
    Obe, ja czytam wszystkie ;) jak widze ty, tylko wybrane.
    Nie wiesz nic, a sie wypowiadasz.... chocby na temat ostatnio zaszczepionego chlopczyka, ktory przebywa w szpitalu.
    Wklejasz tu jakies durne oswiadczenia szpitala a prawda jest inna. Prawde przedstawia "ciocia szymonka " ktora chce naglosnic sprawe, jednakze zadna telewixja nie zainteresowala sie tym :/ nie maja interesu to i nie publikuja. Ciekawe ze jak pewna osoba zmarla po podaniu bodajze dmso to w kazdej stacji o tym trabili, a ze dziecko okaleczone szczepionka to cisza.
    A ty obe, szczep sie tam tylko czym mozesz, zycze by wynalezli jeszcze jakies dodatkowe :)
    Zmykam, bo tobie szkoda tlumaczyc :cool::cool::cool:
    -- ,
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    O i Ty jesteś tym typem anty który nie dość że nic nie wie w temacie to jeszcze obraża i atakuje. Nie szczepisz? nie szczep, Twoje dzieci, ale nikogo nie obrażaj.
    .
    Wypowiadasz sie na temat dziecka o którym nic nie wiesz. Byłaś jak go szczepili? był zdrowy? Podawali mu coś na obniżenie gorączki czy czekali aż osiągnie 40 stopni bo może sam sie zacznie leczyć? jak się dowiesz to daj znać bo przecież czytasz tyle artykułów. A i wspomniałas o cioci chłopca...myślę że nie jest odpowiednią osobą aby wypowiadać się na temat dziecka które nie jest jej a informacje dostała tylko od rodziców którzy cała sytuacja są zdenerwowani.
    --
  3.  permalink
    Agata, teraz padlam :cool:
    Info ktore przedstawilas.......brak slow
    :shocked:
    -- ,
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Typowe podejście...
    Tylko ja mam rację.
    A na brak argumentów- atak.
    A kij zawsze ma dwa końce.
    Nie wiemy w jakim stanie było dziecko zaszczepione, nie wiemy co się działo od czasu szczepienia do czasu hospitalizacji.
    Mamy tylko spreparowane przez media informacje.
    A i informacje podawane przez rodzinę w mediach społecznościowych są necechowane emocjonalnie, więc ciężko je na chłodno i merytorycznie ocenić.
    Ale przychylam się do tego co napisał adwokat- zgodnie z rozporządzeniem MZ należało to zakwalifikować jako NOP, wypisać kartę i skierować sprawę do rozpatrzenia. Nawet, jeśli w konsekwencji faktycznie wyszłoby, że te dwie sprawy nie mają związku...
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTime4 dni temu
     permalink
    Biedronko, oazo mądrości - gdzie i kiedy coś wkleiłam? ;) Gdzie i kiedy pisałam coś o sekcie? Chyba za dużo czytasz i wszystko Ci się miesza ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Zdziwienie z powodu szczepień wogóle czy że chłopców też?
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Zdziwienie 'pozytywne', że pomyśleli też o facetach :wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Całkiem słusznie. W końcu nie tylko kobiety chorują z powodu HPV. Choć jak czytałaś, wielu pomysł wyśmiało...
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime3 dni temu
     permalink
    Bo niestety panuje przekonanie że jak coś to wina leży po stronie kobiety. Nadal wielu mężczyzn nie chce np badać nasienia bo przecież na pewno nic im nie jest.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTime1 dzień temu
     permalink
    A jak nie szczepilyscie to wit K decydowalyscoe sie podać? Zastanawiam sie czy jest opcja zeby nie wziąć w zastrzyku tylko te w kapsułkach podać.
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
     permalink
    To musisz o tym powiedzieć jak przyjdą do Ciebie po zgody.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
     permalink
    Wiem, że trzeba powiedzieć (i nic nie podpisywać) ale chodzi mi o to czy takie rozwiazanie jest możliwe ze zamiast zastrzyku kropelki czy twist off
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
     permalink
    Moja koleżanka urodziła 4 dni temu i nie zgodziła się na wit K w zastrzyku, tylko doustnie
    Nie było żadnego problemu :wink:
    --
    • CommentAuthorkarolciat
     permalink
    W szpitalu mogą też doustnie podać.
    --
  4.  permalink
    Dostalam wezwanie na wtorek na szczepienie. Jak na razie ja jestem chora. Wiktor raz do kilku razy na dobe ma kaszel, jakis katar czasem ma
    --
    •  
      CommentAuthorelfika
    • CommentTime17 godzin temu
     permalink
    To informujesz, że przyjdziesz jak wszyscy wyzdrowiejecie.
    -- [/url]
  5.  permalink
    Bede musiala, ciekawe co powiedza. Inna przychodnia. Poprzednia spoko byla, zawsze jak slyszala ze ja lub dzieciaki chore to wyznaczali termin conajmniej miesiac pozniej
    --
    •  
      CommentAuthor°Agata°
    • CommentTime17 godzin temu
     permalink
    Strasznie u Was tego pilnują. Ja mam teraz zaległe i nikt mnie nie męczy, kiedyś dopiero po pół roku dostałam wezwanie a jak do nich dzwoniłam to mówili że to takie standardowe działanie i podkladka dla sanepidu a wiadomo że i tak się przyjdzie jak dzieci zdrowe.
    --
  6.  permalink
    No w tej przychodni to masakra. Przenioslam sie jakis miesiac temu i juz mam wezwanie. Kiedys jak odmowilam szczepienia z kaszlem, to kazali mi podpisac odmowe.
    Tak samo zglaszaja do sanepidu.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.