Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorpoziomka11
    • CommentTimeSep 14th 2018 zmieniony
     permalink
    Wydaje mi się jednak, ze wszystko zalezy tutaj od tego kiedy szuka sie noclegi, z jakim wyprzedzeniem itp....

Sama polecam dwie miejscowości w górach

Krynica Górska - świetne widoki, bardzo przyjemne uzdrowisko. Wiele dobrych szlaków, również dla tych niewprawionych w wędrówkach. Na miejscu w dobrej cenie mozna sobie zabukować pobyt w hotelu z wyżywieniem
    Kościelisko - jak dla mnie o wiele lepsza alternatywa od Zakopanego. Również faje piękne widoki a jednocześnie jest tam mniej turystyów niż w zatłoczonym Zakopanem Poza tym noclegi mozna tam znaleźć w o wiele korzystniejszej cenie.

Noclegu szukajcie tutaj sunandsnow.pl
    • CommentAuthorkadzek
    • CommentTimeSep 23rd 2018
     permalink
    A polecicie mi tutaj jakaś wygodną torbę na krótsze podroże?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 23rd 2018
     permalink
    Puccini
    Maja walizki rożnej wielkości, może tanie moe są ale warto , poza tym na promocji można kupić w bardzo dobrej cenie
    • CommentAuthorluminka
    • CommentTimeSep 24th 2018 zmieniony
     permalink
    Nie wiem czy znasz sklep torebki pl ale proponowałabym równiez sobie zajrzeć
    dobre ceny na torebki - ich produkty nie mają znaczków firmowych ale dzieki temu możesz je kupic czasami kilkukrotnie taniej niż w dużych firmach, w których płaci sie nie tylko za jakosć wykonania,ale również i za markę....
    spory wybor większych toreb podronych
    no i fajna obsługa. Jak sie z nimi skontatujesz to doradzą Ci co wybrać, na co zwrócić uwagę przy wyborze.
    https://sklep-torebki.pl/
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 24th 2018 zmieniony
     permalink
    az chce sie napisac do powyzszej wypowiedzi
    audycja zawierała lokowanie produktu
    :jumping::jumping::jumping:
    • CommentAuthorliljuszka
    • CommentTimeSep 30th 2018 zmieniony
     permalink
    A lokowanie produktu to samo zło rozumiem? To ja nie będę pisać firmy ;) My mamy niebieską miękką ze strony bagazowo.pl/walizki-kabinowe
    Na weekendowy wyjazd pakuję w nią dwójkę dzieci i siebie. Zawsze wszystkie ciuszki roluję i układam pierwszą warstwę, potem drugą i się mieścimy. Nie lubię mieć dużo bagaży. A wiadomo przy dzieciach to się mnoży i mnoży. Oczywiście zawsze odpinam zamek na poszerzenie haha. Mąż ma torbę na ramię, bo walizek na kółkach nie toleruje. Jak lecimy samolotem to mąż niestety musi zmienić na walizkę, ale to raz na rok.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.