Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 12th 2011 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeFeb 12th 2011
     permalink
    Nie, jako artystka uważam, że karykatura nie jest dobrym prezentem na te okazję, lub na jakąkolwiek okazję dla dorosłuch ludzi.
    W punktach fotojoker jest możliwośc zrobienia drukowanej książki ze zdjęciami, które dacie, możecie zebrać zdjęcia panny młodej i pana młodego od dzieciństwa aż do tej pory, dodać wasze wspólne zdjęcia już jako pary. widziałam coś takiego, bardzo fajny efekt i miła pamiątka dla rodziców.
    -- [*]
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeFeb 20th 2011
     permalink
    to zalezy od charakteru rodzicow i slubu oraz dystansu do wlasnych osob oraz calej ceremonii. Ja osobiscie bym nie dala karykatury, tylko wlasnie jakies fajne zdejcia jako para. Albo np zdjecia wydrukowane na plotnie? Swietny efekt!! Poelcam
    --
    •  
      CommentAuthorAniaBB
    • CommentTimeFeb 28th 2011
     permalink
    Jeśli rodziców posądzasz o podobne gusta i na ważnych uroczystościach dostawałaś od nich tego typu prezenty, to można. Ale ja bym tego nie zrobiła. Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości, taka już się Wam nie powtórzy, więc radzę potraktować rodziców i sam ślub raczej serio. Myślę, że lepszym prezentem będzie ich zdjęcie lub portret, nawet z lekkim pazurkiem dowcipu, i może jakaś wdzięczna sentencja. Można taki gadżet oprawić w ramki i pamiątka gotowa.
    -- serce przestało bić.
  1.  permalink
    wlasnie a co proponujecie na prezent podziekowanie dla rodzicow ? bo z mezem mamy slub koscielny w lutym i tez sie mocno nad prezentem zastanawiam...
    •  
      CommentAuthor_MIA_
    • CommentTimeDec 8th 2011
     permalink
    Moj brat zrobil prezentacje ze zdjeciami i podpisami pod zdjeciami, byl rzutnik na sali i wyszlo pieknie. wszystkim lezka poplynela ze wzruszenia, nawet pani fotograf :) a na koniec prezentacji, zeby ludziom sie wesolo zrobilo to dodal smieszna piosenke i ich smieszne zdjecia :) Tym razem tez wszyscy plakali, ale ze smiechu.
    --
    • CommentAuthorvao
    • CommentTimeJan 11th 2012
     permalink
    Moim zdaniem zależy kto wykonuję taką karykaturę, na jakim poziomie, czy twarze są podobne no i czy rodzice maja poczucie humoru. Jeżeli tak,
    to według mojej oceny podziękowanie w postaci karykatury portretowej jest jak najbardziej w sam raz, szczególnie gdy praca będzie odpowiednio oprawiona i będzie wisieć na długie lata.
    Oczywiście jeżeli ktoś zleci wykonanie takiej karykatury osobie która ma śladowe pojęcie o rysowaniu, to efekt może być odwrotny.
    Osoba która chcę zamówić karykaturę dla kogokolwiek, czy to dla rodziców czy dla kogoś ze znajomych musi mieć odrobinę wyobraźni żeby najpierw pomyśleć czy zamawia u właściwej osoby i czy osoba która to ma otrzymać się ucieszy od takiego prezentu. W całym kraju tylko kilka osób które na odpowiednim poziomie wykonują karykatury ze zdjęć.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 11th 2012
     permalink
    zależy jacy rodzice


    moi mają świetne poczucie humoru i lajtowe podejście do życia więc na pewno by się uśmiali :devil:

    teściom bym w życiu nie dała bo to zupełnie inne klimaty
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJan 11th 2012 zmieniony
     permalink
    My karykatury daliśmy naszym świadkom, była masa śmiechu :) Wykonanie było genialne, a i sam rysunek wiele sugerował poprzez narysowane na nim charakterystyczne dla danej osoby elementy :) Po reakcji rodziców na te karykatury trochę żałowaliśmy, że im też nie daliśmy takiej pamiątki. Bardzo im się podobał pomysł, ale my poszliśmy trochę prostszą drogą, kupiliśmy kosze ze słodyczami i w nich były zaproszenia. Zabraliśmy ich na 5 dni do SPA nad morze. Też byli zadowoleni, bo pojechaliśmy tam wszyscy razem. Chociaż taka karykatura mogłaby być bardzo wesoła pamiątka na stare lata, ale w sumie mają zdjęcia z wyjazdu :) Uważam, że jak macie fajny pomysł na ten rysunek, taki naprawdę odzwierciedlający rodziców, będzie to miła pamiątka. Każdy z Was zna rodziców najlepiej, więc wszystko trzeba przemyśleć.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.