Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 22nd 2006
     permalink
    W czym problem? Skala ustala się, gdy wpiszesz temp. Tak to ma działać. To normalne.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    Damazy prosił o zgłaszanie wszystkich błędów - właśnie to czynię.
    Skala nie powinna "się ustalać" tylko nie wprowadzać w błąd. A jest to conajmniej dziwne. No chyba, że Ciebie nie dziwi np wykrzyknik za skalą o wartości ujemnej.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    Poparłaś moją sugestię, aby skala dopasowywała się do wykresu - widocznie tak to czyni.
    Oto dowód - pierwsze posty od góry oraz dół strony nr 2: http://forum.28dni.pl/discussion/38/3/ostatnie-usprawnienia-aplikacji-przed-wersja-oficjalna/
    Wcześniej w tym wątku Damazy mówi, że budżet 28dni = 0 i nikt przedsięwzięcia nie finansuje.
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    Oczywiście, że poparłam tę sugestię a powiedziałabym nawet, ze napisałam o niej przed Tobą ale trafiło to do prywatnej skrzynki mailowej Damazego. Nie jestem natomiast pewna, czy skala już dopasowuje się do wykresu - a jeśli tak, to nie jestem pewna czy tak powinno być. Informuję o tym co zauważyłam. To przecież logiczne.
    A co do budżetu - tak napisał. Jak to się ma do faktu, że server kosztuje? I praca dalsza również (czyli sprawowanie opieki nad serwisem)? Damazy napisał wyraźnie, że stronę tworzą fanatycy i nie kosztowało ich to nic prócz czasu - co nie znaczy, że będą dożywotnio harować po naście odzin dziennie, żebyś Ty, Amazonko, była przeszczęśliwa.

    I nijak nie widzę przy budżecie związku z tematem, który zaczęłam. No chyba, że to dodałaś od siebie jako ciekawostkę odnośnie naszej wcześniejszej dyskusji.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 22nd 2006
     permalink
    Tak jest. Wykres nie dopasowuje się nadal do wartości temperatury czyli nie jest to związane z automatycznym centrowaniem.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeSep 23rd 2006
     permalink
    uprzejmie melduje ze ja mam tak samo, a wczesniej tak nie bylo.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.