Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ach wytrzymam mam nadzieje - ale to piszę teraz a co będzie i jak będzie się okaże :)) tylko kiedy zajdę tez nie wiem :))
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Ewelcia ładne imę heheh:shamed: Pozdrowienoa dla Ciebie i rodzinki!:wink:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ewelcia co ci ??
    •  
      CommentAuthorvala
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    Amazonka napisała:
    Czy nikt więcej nie przypomina sobie, jak wyglądało ogłaszanie nowiny o ciąży?

    A ze ja dopiero teraz dotrlam do tego watku - to spiesze napisac jak to bylo u nas.
    Pierwsza ciaza:
    wtedy jeszcze moj chlopak mowi, ze cos mi sie okres spoznia ,zebym sobie test zrobila.
    Kupilam test, wyszly dwie kreski. Telefon do niego do pracy: jestem w ciazy i w ryk!
    Wiec on sie zwolnil w pracy w 20 minut byl w domu, gdzie mnie pocieszal, ze na pewno damy sobie rade :)

    Druga ciaza. Starania oficjalne. W dniu jego urodzin zrobilam test ktory dalam mu po jego powrocie z pracy ze slowami: wszystkiego najlepszego :)
    •  
      CommentAuthorewela_
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    To moja reakcja na posty Ani:)

    Idę się troszkę odstresować, nie można tak przy kompie cały czas, bo to niezdrowe w ciąży! Buzka dziewczynki:***
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 4th 2006
     permalink
    ewelcia w ciąży to niezdrowe, jeśli nie chcesz miec informatyka to lepiej nie siedz tyle przed kompem! mi jeszcze nie grozi wiec posiedzę :))
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Ladybird, ja tez zagladalam na stronke Twojej córci i jestem nia zachwycona! przesliczna dziewczyknka!:bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 5th 2006
     permalink
    Kasia dziękuję bardzo :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    reaktywuję wątek, ciężarówek przybywa a wpisów brak, czekamy :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    zuza zgadzam sie z Tobą :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    SmileyCentral.com
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    No dobra to ja napisze choc jush zaczełam pisac na staraniach :P bo w sumie nie mogłam mezusiowi zrobic niespodzianki
    :( on od jakiegos czasu jak na złosc sie pytał "Jak tam u Ciebie??" to mu mowiłam ze dobze :) a w piatek po tescie jak sie zapytał to mu powiedziałam ze bardzo dobze :) ale nie wiedział jeszcze ze robiłam test :) to on mi cos tam ze to jeszcze nie jest pewne i wogole :) a ja mu na to :"Na tyle pewne na ile pewny jest test :)" no i była radocha :) okrzyki w stylu "Bede tatą" i takie tam :) potem odrazu poleciał po piwko :) bo on musi wypic za nasze zdrowie :)) ale w sumie nadal nie jest pewny :) wiec jak jutro zrobie bete i wyjdzie dobze to albo kupie mu kartke albo wysle meilem kartke z napisem "Naprawde bedziesz Tatą" :)
    --
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    aż mi się łezka zakęciła na myśl o tej kartce...
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    a tak wygląda FLUIDEK
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    Lady na koszulke za pozno :) bo znajac zycie on zaraz jak wroce do domu bedzie sie pytał jak tam :P no to co mam mu powiedziec czekaj na listonosza??:D:D poszukam jakies kartki fajnej :)
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    kfiatuszku dla ciebie kfiatuszek
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    jaki sliczny :)) dziekuje :*
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 23rd 2006
     permalink
    ale śłiczny :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 23rd 2006 zmieniony
     permalink
    kfiatuszek to zainstaluj jakąś ładna tapetkę w kompie np panią z dużym brzuszkiem, albo buciki niemowlęce.:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 25th 2006 zmieniony
     permalink
    Hmmmm ja dziś powiedziałam mojejmu M, że "jesteśmy w ciąży" przez telefon - niestety jest daleko ode mnie a zobaczymy się we wtorek, a do wtorku napewno bym nie wytrzymała z tą nowiną hihihihi ... co prawda rozmawialiśmy wówczas krócióteńko, ale padły piękne słowa "cieszę się ogromnie i KOCHAM Cię a potem się poprawił WAS!!!". Dziewczyny płakałam się jak bóbr, ale jak się z nim zobaczę to przygotuję jakąś fajniusią kolacyjkę i do maleńkich butków włoże teścik z czerwonymi dwoma grubachnymi kreseczkami - lub inny pomysł mi zaświta - zobaczymy - ale nadal jestem wzruszona :bigsmile::cry::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    Oj Izuniu cieszę się niemożliwie z Twojego szczęścia :))
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    gratuluję Izunia!
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeOct 25th 2006
     permalink
    wszystkiego naj Izunia :)
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    Ehh... rozmarzyłam się. Kiedy ja cos takiego powiem mężowi :heartbounce:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    ?
    Chcesz już? W czym problem?
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    No, na razie nie planujemy. Sytuacja akademicko-zawodowo-lokalowa nas powstrzymuje.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    Jak wiemy, często instynkt jest silniejszy niż wszelkie przeciw.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    Amazonko, dlatego mówiłam, że świat mi się na głowę nie zawali, jeśli "wpadniemy". Dlatego między innymi zrezygnowałam z pigułek. Nie mogę powiedzieć także, aby to, co robimy było stosowaniem NPR. Obserwuję się dopiero pierwszy cykl, niezbyt dokładnie w dodatku. Po 30 dniach nie potrafię określić, kiedy były dni płodne, jeśli w ogóle były. Nie unikamy współżycia (ha! i tak najczęściej po prostu padamy wieczorem na twarze) i "uważamy", tzn. mąż "uważa". Zobaczymy, co wyjdzie z tego uważania. :wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 26th 2006
     permalink
    yyy, co to znaczy uważacie? Przerywacie w najciekawszym momencie?
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    MAGG CZEKAMY NA OPIS :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeOct 28th 2006
     permalink
    Przerywacie w najciekawszym momencie?
    Zwlaniamy, kontynuujemy, znów zwalniamy, aż w końcu przerywamy (ale tylko stosunek) i kontynuujemy w inny sposób. Właściwie chodzi tylko o to, by partner nie miał wytrysku w mojej pochwie, ani na okolice sromowe. Poza tym, wszystkie ruchy dozwolone. Jak pisałam- mój mąż umie bardzo dobrze panować nad wytryskiem, więc nie stresuje nas to.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2006
     permalink
    Jagoda czekamy zatem na opis :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorHAB
    • CommentTimeOct 31st 2006
     permalink
    My uzgodniliśmy , że powiemy dopiero na wigilię... to jest sporo czasu, ale i będzie duża pewność i cała rodzina. Ja już bym powiedziała, ale mąż bardziej powściągliwy :)
    Damy koszulki z napisami Super Babcia i Super Dziadek
    Może jakieś małe buciki albo co :P
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeNov 1st 2006
     permalink
    rewelka HAB, ale ci zazdroszczę; ciekawe czy wytrzymacie tyle czasu??? szwagier też tak planował, ale nie wytrzymał i sypnął się w połowie listopada:wink:
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorHAB
    • CommentTimeNov 1st 2006
     permalink
    NA razie to nie jesteśmy pewni, czy napewno dzidzi jest, więc pierwsze usg na potwierdzenie pewnie przypadnie w polowie listopada... Przed nami nie ma wiekszej imprezy rodzinnej, uda nam się jakoś omijać :P Mąż jest wytrwały i mnie stopuje, bo ja już bym pewnie mówiła, chociaż dzisiaj na obiedzia nie miałam jakoś ochoty... Czułam, że to nie czas :)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 8th 2006
     permalink
    Ania M czekamy na ciebie :cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    AniaM, podzieliłaś się już radosną nowiną?
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    ach, zapomniałabym, chyba nie opowiadałam wam jak powiadomiłam swoją rodzinkę w sensie rodziców i rodzeństwa!
    Tak więc zrobiłam to w dniu imienin mojego taty- powiedział że to najpiękniejszy prezent jaki dostał z okazji swoich wszystkich w życiu imienin! Mama oczywiście była bardzo wzruszona i od razu zaczęła wypytywać się jak się czuję i czy wszystko jest ok. "instynkt macierzyński" - jest wspaniała! Najlepsza była moja siostra tak się rozpłakała że nie mogłam jej uspokoić - strasznie się wzruszyła- teraz codziennie rozmawia ze swoim siostrzeńcem-siostrzenicą!
    Natomiast rodzice męża usłyszeli nowinę dzień wcześniej , czyli w dzień moich imienin, teście właśnie złożyli mi życzeni, m.in. żebyśny doczekali się uipragnionej pociechy i wtedy mój mąż poinformował ich, że ledwo wypowiedzieli życzenia i już się spełniło! byli wzruszeni zwłaszcza mama i bardzo szczęśliwi że będą mieć wnuka-wnuczkę!
    Tak więc wszyscy szczęśliwi i zadowoleni, a teraz bardzo mi dogadzają i się o mnie troszczą, ale najbardziej to mój kochany mąż!
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    ech ... aż mi się łezka zakręciła....
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    IWUNIA Gratuluję - to milutko, że taka atmosfera panuje! Dbaj też sama o siebie :)) i pogłaszcz brzusio od Biedroneczki :)) na szczęście :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    zuza weź się w garść baboooo :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    ech jakaś płaczliwa jestem ostatnio i jakiś mnie dół ogarnął, papieroska bym zapaliła o :smoking:
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    nu nu Zuza nie truj nam tu Mamusiek :) Zajmij się czymś co przynosi Ci zadowolenie. Nie wiem,.......... o może lubisz zajmowac się kwiatkami?........ :):)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    niooo suchymi....:bigsmile:
    --
    • CommentAuthorHajduczek
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    no widzisz i od razu zabłysło Ci oko do pomysłu i płakać tu Nam nie będziesz :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    płakać nie , ale na kanapę bym się walnęła, a tu w pracy do 15 trza siedzeć.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeNov 9th 2006
     permalink
    Zuza, TY masz znacznie przyjemniejszą pracę niż niejedna z nas. :-)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.