Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witam, jestem tutaj od niedawna i rozpoczynam starania o dzidziusia. Mam pytanie z tym mierzeniem tempki: wiadomo, że rano , że najlepiej zaraz po przebudzeniu i że najlepiej o tej samej godzinie, ale mi zaraz po przebudzeniu chce się siusiu:cry:, więc w moim przypadku nie ma opcji aby zaraz wkładać termometr i mierzyć, muszę iść zaraz za potrzebą, potem się kładę i po ok. 15 min, mierzę tempke. Czy tak jest ok??? Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia???:smile:
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 1st 2011
     permalink
    Myślę, że dobry termometr elektroniczny załatwił by sprawę - mierzenie trwałoby tylko chwilę i nie musiałabyś długo czekać z potrzebą :wink:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 1st 2011
     permalink
    Kippleyowie dopuszczają taka możliwość. zawsze możesz zapotarzyc się w Atos, on sam za Ciebie mierzy podczas snu.
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 1st 2011
     permalink
    Zdarza mi się w takich sytuacjach mierzyć temperaturę na sedesie :P
    Wychodzę z założenia, że ciało nie zmienia temperatury ot tak, myk, wstanę i kaput, 0,3 więcej.
    Jak do tej pory sprawdza mi się taka strategia.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 1st 2011
     permalink
    15 min leżenia to za mało, aby PTC była niezakłócona.
    --
    •  
      CommentAuthorBlanka81
    • CommentTimeMar 1st 2011
     permalink
    Zamiast mierzyc po obudzeniu się, nastaw budzik na np 6.00, mierz i dalej idź spać, a na siusiu wstań jak się obudzisz sama.
    -- [*]
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.