Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 13th 2006
     permalink
    fajnie ;)
    ja bliżej gwiazdki wrzucę fotkę z moją choinką.
    K przywiózł mi w doniczce - sam w lesie wykopał ;) zrobiliśmy ozdoby i postawimy w moim pokoju. Póki co, stoi jeszcze na zewnątrz, nie chcę aby miała podwójny szok związany z przesadzeniem i temperaturą.
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006 zmieniony
     permalink
    No i już ubrana pachnąca choinka - bardziej pachną pomarańcze i mandarynki niż choinka, ale klimat jest ;)

    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    u nas dziś była Akcja Choinka: w nocy usłyszałam szumik, a potem buch! Choinka sie przewróciła o 0.15 :) ale nawet niewiele sie potłukło, bo poleciala na dywan...
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 21st 2006 zmieniony
     permalink
    Mary...za wykopywanie w lesie drzewek macie klapsy na tyłek z M :cool::wink::devil:
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    Ech, Ashley, niezbyt miłe wrażenie w nocy ;)
    Mnie przedwczoraj o 6 rano zbudziło stukanie na zewnątrz. Myślałam, że to ktoś włamuje się do domu. a to chyba jakieś plastikowe części od oświetlenia tak hałasowały na wietrze!!!!
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006 zmieniony
     permalink
    Lily, nic nie mamy ;)
    żadnych klapsów ;)
    Ważne że potem w ogrodzie będzie rosła ;)
    Przecież nie jest uśmiercona ;)
    hmm... z M? chyba z K ;)
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    tfuu nie M tylko N - jak narzeczony :wink:
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    ;) no i tak lepiej ;)
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    no troche szkoda tych drzewek... :neutral: ale za to kupujemy w sklepie, w którym twierdzą, ze za kazde scięte drzewko sadzą 2 nowe, wiec troche jakby sie rozgrzeszam... moja mama robi sie ostatnio sentymentalna i postanowiła zrobic choinke, jaką mieli w dziecinstwie, tzn. wiszą na niej pierniki, mandarynki, orzechy (bombki tez oczywiscie) i jest taki łańcuch z bibulek :bigsmile: i aniołki szydełkowe :) wygląda kiczowato jak diabli, ale taka chyba ma byc choinka... :bigsmile:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    hihihi,
    wygląda kiczowato jak diabli

    próbowałam sobie wyobrazić tę choinkę i nie dam rady ;) Ashley, a może wygląda jakby ktoś włożył w nią dużo serca? ;)
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    MM jest leśnikiem i nie może patrzreć jak co roku wyżynają te biedne drzewka, dlatego my mamy sztuczną.
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    naszczęście są już szkółki które produkują tylko świerki i inne podobne w choinki - i las można zostawić w spokoju a kupić sobie taką specjalnie na ten cel hodowaną :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    mówi sie, że ktos jest obwieszony jak choinka i to raczej ma znaczenie negatywne, ze ktos ma na sobie duzo różnych cudów, różnokolorowych, niekoniecznie pasujących do siebie... to taka jest nasza choinka :bigsmile: ale, zgadza sie, mama sie napracowala nad tym łancuchem i aniolkami szydełkowymi, duzo serca w nie włozyła i wszyscy są zachwyceni efektem.
    Etap jednokoloroych ozdób, np. tylko srebrnych, juz mamy za sobą.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeDec 21st 2006
     permalink
    zuza, zaraz mi się wyrzuty sumienia włączą że w ogóle ją mam, nieważne że wykopaną z korzeniami :cry:
    nie wiem gdzie K ją wykopał, ale pewnie zostałaby ścięta przed świętami, bo jest ładniutka :cry:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeDec 22nd 2006 zmieniony
     permalink
    a my mamy choinke ze szkółki wykopana z korzeniami , którą po świetach posadzimy u babci na działce , tak jak to jest w naszej tradycji :bigsmile:
    a tutaj moje smutaski , które idą jako dodatkowy porezent dla rodzinki . Mary śliczna choinka .Ja tez mam , jak to MM mówi regionalną , bo wszystko prócz swiatełek jest na niej naturalne.

    choinka w rzeczywistosci wyglada ładniej , nie zapalałam lampek do fotki bo oślepiają
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeMar 19th 2007 zmieniony
     permalink
    podnosze watek , ponieważ obecnie dałam sobie luz psychiczny , zaczełam robić rózyczki z bibułki
    http://monawmona.fotosik.pl/albumy/152586.html
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 19th 2007
     permalink
    Mona - sliczne ;)
    hihi - zrobisz mi taki bukiet ślubny? :updown:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    To ja Wam dzis wrzucę w domku (jak się nauczę) moje pisanki ozdobione metodą decoupage. I inne rzeczy, jak będziecie chciały :bigsmile:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    chcemy:) Śliczne są Wasze dzieła:)
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    chcemy! chcemy!
    Ashley - nie mogę się doczekać!
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007 zmieniony
     permalink
    No to próbujemy: pisanka w kwiaty

    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorgosiah
    • CommentTimeMar 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Jajo fajny decoupage, ale daj większy obrazek, żeby można było bardziej po-podziwiać:bigsmile:

    Masz specjalne serwetki do decoupage'u?
    -- To możliwość spełniania marzeń sprawia,że życie jest takie fascynujące...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Jajo z kogutkiem (po drugiej stronie jest kurka):



    Gosiah, zaraz sprobuje cos z tym zrobic.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Krokusik:

    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Duze zdjecie wyglada niefajnie, wiec wrzucam male: zonkile:

    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Ashley, więcej światła.
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    A oto moja taca :)

    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorgosiah
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    Żonkil i krokus najbardziej mi się podobają. Sama chciałam się zająć deocupagem, ale jakoś nie znalazłam na to czasu do tej pory.:sad: Ostanio dziwnie tęsknię za jakimiś świątecznymi ozdobami i chętnie otoczyłabym się małymi zbędnymi bibelotami - ja minimalistka:wink: Kurczaczek blady - co się ze mną dzieje:bigsmile:
    -- To możliwość spełniania marzeń sprawia,że życie jest takie fascynujące...
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 20th 2007
     permalink
    I jeszcze podkładki do kompletu i to juz koniec na dziś. Ama, takie mam zdjęcia, nic nie poradze...

    -- Jestem mamą, to moja kariera...
  1.  permalink
    ashley prześliczne ja też u mnie skrobać pisanki ale tak śliczne jak twoje nie będę nigdy mieć :shamed::tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Agusiu, bo te nie są skrobane ;)

    Ashley - piekne ;) tylko podziwiać ;) chyba już święta idą...
    •  
      CommentAuthorkwiatuszek
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Ashley- są śliczne:bigsmile: Gratuluję talentu!!
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    dzieki :) Mam mały przestój, ale w przyszłym tyg. będą nowe. I nowa taca się szykuje.:smile:
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    gdzie kupujesz materiały? pytam bo drogie są :confused: razem z Krisem popełniliśmy decoupagowe obrazki dla rodziców na ostatnie święta :wink:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Ashley - przepiękne te Twoje dzieła , sama chciałam sie tym zająć , ale nie mam pojecia co i jak , no i słyszałam że to dość kosztowne hobby . Możesz przybliżyc tę technike ?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 21st 2007 zmieniony
     permalink
    ja kupuje tak zeby nie bylo strasznie drogo, np. serwetki w sklepach internetowych na sztuki, a nie całe paczki, lakier kupiłam w Castoramie (do boazerii, 1l) wiec taka pucha za 21 zł starczy mi na długo (jak nie wyleje przez przypadek). W kraki musiałam zainwestowac niestety, ale tez starczają na długo, poza tym nie wszystko krakuje. Farby akrylowe kupiłam 2 takie artystyczne, a pozniej 1 puszke emalii akrylowej z Dekorala i pozbierałam po rodzinie resztki barwników i sama tworze barwy. Jajca drewniane na Allegro.
    Co do przybliżania techniki, to temat rzeka... więc proponuje odwiedzić wizaz: http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=58 />
    Mój główny problem to zmarszczki na serwetkach, jak widać na zdjeciach. Ale uczę się :)
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
  2.  permalink
    Wiem że nie skrobane ale malowane , mojego M ciocia wszystko u mnie robić złota raczka od budowania do szycia i ogród . Uczę się o dniej właśnie pięlegnaci ogrodu i ma nadzieje że haftu bo śliczne haftuje obrazy, i robótki ręczne też śliczne . Ashley na prawdę śliczne to co robisz!.:peace:
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    A ja niedługo pochwalę się pomidorkami ;) Jak je popikuję, to wkleję fotki ;)
    Nie mam duszy artystycznej ;) wczesniej ogrodniczej też nie miałam, ale sie rozwijam ;)
    W tym roku może uda mi się wyhodować pierwsze w życiu pomidory, do tego koktailowe, które oprócz niesamowitego smaku mają niesamowity wygląd dekoracyjny ;)
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 23rd 2007 zmieniony
     permalink
    Cieszę się, że temacik powrócił i są nowe prace :bigsmile: Mam pytanie do Ashley: Czym się różnią zwykłe serwetki, jakie można kupić w sklapie, od serwetek do decoupage proponowanych na allegro? Kupiłam kiedyś taki zestaw farb akrylowych, były mi potrzebne do bodypaintingu, (była tam załączona serwetka i ramka) i przypomniało mi się właśnie, że mogę też robić decoupage. :bigsmile: Także chcę kupić serwetki i zrobić śliczne jajeczka na Wielkanoc. Szkoda że normalne jajka jakie później zjadamy się nie nadają. Chyba farba i chemia wchodzi wgłąb, prawda? No, chyba że robimy prezent dla ukochanej teściowej hihi
  3.  permalink
    Mary ja mam tunel i powiem że pomidor jest bardzo dobry i naprawde pieknie wyglada w dekoracji .:tongue: przyznaje racie :wink:
    --
    • CommentAuthorybkaa
    • CommentTimeMar 24th 2007
     permalink
    A ja od niedawna pasjonuje się fotografia i obróbka zdjęć , najfajniesze sa na fotografi małe dzieciaczki
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 24th 2007 zmieniony
     permalink
    Zapomniałam napisać, że bardzo podobają mi się jajeczka Ashley. :clap: hihihiiihihiiiii jak to zabrzmiało ..................... Mona różyczki baaaardzo ładne. Ybko wklej swoje prace, koniecznie!
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 26th 2007
     permalink
    Baby, serwetki nie różnią się niczym. Na necie jest bardzo duży wybór i nie musisz kupować całej paczki, ale to wciąż te same serwetki :) Co do jajek, ja bym ich jednak nie jadła, kto wie co tam do srodka przenika...ale ozdabiac je mozesz, nie widzę przeszkód. Jesli jestes delikatna, mozesz ozdabiac wydmuszki.
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    Dziękuję Ashley za odpowiedź :bigsmile: Kupiłam kiedyś takie piękne serwetki i trzymam je na jakąś specjalną kolację, ale chyba 1 sprzeniewierzę i coś okleję. Właściwie jest nas dwoje, to potrzebne nam 2 serwetki, oj chyba się reszta szybko rozejdzie :wink:
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeMar 29th 2007
     permalink
    zacznij od podkładek pod kubki :) ja oklejałam na początku takie podkladki pod piwo i całkiem nieźle się sprawdzały, bez kosztów i płaskie, więc łatwiej :)
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeMar 30th 2007
     permalink
    ashley hihihi zacznę od podkładek , dzięki :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 30th 2007 zmieniony
     permalink
    A to moje pomidorki ;)
    tylko zieleninką mogę się pochwalić. Nie umiem robić rzeczy artystycznych... :(

    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeMar 31st 2007
     permalink
    Mary - pomidorki super:bigsmile:
    A ja wklejam link do mojego albumu , który został rozszerzony o nowe bukiety i stroik wielkanocny ( niestety kolory na stroiku nie odzwierciedlają rzeczywistości )
    http://monawmona.fotosik.pl/albumy/152586.html
    -- gg 6155390
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 31st 2007
     permalink
    Super rękodzieła - ja podobnie jak kilka z Was uwielbian haftować krzyżykowo na kanwach - mam juz kolekcje obrazków i obrazów:) może kiedy zrobie fotki i wrzuce:) hi hi
    Poza tym w wolnej chwili uwielbiam rysować a właściwie szkicować - szczególnie ludzi - sprawia mi to przyjemność i zajmuje wolny czas
    --
    •  
      CommentAuthorashley
    • CommentTimeApr 2nd 2007
     permalink
    Mona, kwiaty super :):):) Szczególnie te pomarańczowe róze w bukiecie, baaardzo mi się podobają. W wolnej chwili napisz jak sie to robi. dzieki :*
    -- Jestem mamą, to moja kariera...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.