Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Jeśli chodzi o uzdrowienie... to dojrzałem do wielu rzeczy wychodząc z serpentyn życia na prostą... Amazonko dlatego NPR bo plany w kalendarzyku zawodzą... Wiadomo chociaz żona ma regularne cykle... NPR to NPR. Żona przekonuje się do obserwacji, ale ja będę zapisywał... chociaż trochę ją odciążę, przynajmniej w małym stopniu będę uczestniczył w NPR.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Regularne cykle nie wystarczyły, aby kalendarzyk się sprawdził?
    Żona ma już konto na 28dni? Czy będziecie korzystać z Twojego?
    --
    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Amazonko Ty chyba ironizujesz wiadomo, że kalendarzyk to niezbyt pewne podejście... A czasami zdarzają się chwile... gdy o kalendarzyku się zapomina... romantyzm, namiętność, karuzela zmysłów po prostu miłość chłopaki narodziły się z wielkiej miłości i tacy są, oddają to... Będzie korzystać z mojego... ona jak siada przed komputerem to zazwyczaj coś popsuje... jednym słowem mówiąc nie przepadają za sobą :)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Jak Tobie odpowiada wykres wirtualny w porównaniu do papierowego?
    --
    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Wiesz co jeszcze na takim poziomie nie jestem... spokojnie się wczytuję... teraz mamy w domu @... i za parę dni zaczniemy mierzenie... zobaczymy jak będzie...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    No to czas na założenie wykresu. Pamiętasz, kiedy go się zaczyna?
    --
    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    O no taaaa... rzeczywiście...
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Agael - miał byc minus za tekst o "żenującym zachowaniu Agi" , ale źle mi się kliknęło.
    :confused:

    Znamienne jest to, że te dziewczyny "przyjaźnie nastawione do nowych" (piszę w cudzysłowie, bo nawet jeśli ktoś krytykuje lub wyraża wątpliwośc wcale nie znaczy, że przyjaźnie nastawiony nie jest), albo ich totalnie ignorują nie odpowiadając na nowe wątki, nie podrzucają linków, nie sugerują rozwiązań, ale jak tylko pojawi się jakaś kontra i to w nawet grzecznym tonie od razu pojawiają się nie wiadomo skąd i podsycają burzę.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Prawda jest taka, że gdzie się nie wejdzie, tam wojna - czasem przypominacie mi 13-letnie uczennice, które kłócą się na godzinie wychowawczej albo przekupki na rynku :confused:
    Plusy i minusy przestały mnie dawno ruszać.
    --
    •  
      CommentAuthor_hydro_
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Agael77, ale gdzie Ty widzisz tę wojnę? Dla mnie wygląda to raczej tak - toczy się jakaś dyskusja, mniej lub bardziej burzliwa, nagle wkraczasz Ty i z jakąś dziwaczną manierą usiłujesz karcić wszystkich dookoła (zboczenie zawodowe?) . Jeśli ktoś zwróci Ci uwagę - unosisz się i obrażona wycofujesz. O co Ci chodzi?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Agael, dotąd starałam się byc delikatna, ale prowokujesz sama. Pojawiasz się wszędzie tam, gdzie możesz wyładowac swoje negatywne emocje i to bez względu na to, czy brałaś udział wcześniej w dyskusji czy nie. To samo było w "porządku na forum", wpadłaś tam i nawet mnie przyatakowałaś pytaniem od czapy "czy się nudzę" wtedy gdy tworzyłam post dokładnie związany z założeniem wątku.
    I nie gniewaj się, ale to Ty bardziej mi przypominasz taką trzynastolatkę i przekupkę,bo wszędzie gdzie widzisz potencjał do kłótni dorzucasz swoje 3 grosze.
    Dyskusja polega na wymianie zdań, tych na plus i tych na minus, a nie na potakiwaniu. Dopóki to się odbywa grzecznie - nie widzę problemu. Za to Ty np obrażasz użytkowników forum swoimi osądami.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Tak, dyskusja polega na wymianie zdań, ale Świętej Trójcy pt. Luczynka-kodama-aga1976 tykać nie wolno. luczynkę to chyba nawet ostatnio sam Moderator skarcił delikatnie, nieprawdaż??
    Nie dziwcie się, ze się irytuje, skoro za to, ze człowiek kogoś obroni, mieszacie z błotem.
    Szczerze powiedziawszy - forum jest bardzo "kobiece", w negatywnym tego słowa znaczeniu.
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Agael - póki co to Ty cały czas mieszasz kogoś z błotem. I wychodzi na to, że nie potrafisz dyskutowac bez obrazania i wytykania palcami. Jak Ci braknie argumentu to od razu jedziesz jakimiś "towarzystwami", "trójcami" itp itd. Masz PMS (to tak wracając do tematu wątku :wink:)???
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Wenusjanki... wy to potraficie się emocjonować... easy... easy... zaczyna się weekend już za chwilę.... najprawdopodobniej będzie słoneczny... Posłuchajcie sobie może Was odpręży... http://moje.polskieradio.pl/station/80/Las
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Tak, mam pms - w 35tc to wszak normalne:cool:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    no to długo juz się ciągnie...
    edit: sorry, nie mogłam się powtrzymac :wink:
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  1.  permalink
    agael77: Nie dziwcie się, ze się irytuje, skoro za to, ze człowiek kogoś obroni, mieszacie z błotem


    Bardzo proszę Agael,zebyś podała JEDEN przykład zmieszania z błotem
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Nie wiem,czy mam potraktować jako żart, czy przyjąć równie poważnie, jak Ty mój o nudzeniu się:tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    aga1976,nie będę teraz przeszukiwała wszystkich wątków, nie mam na to czasu - muszę zabrać się za prasowanie śpiochów:cool:
    --
  2.  permalink
    :smoking:
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    agael77: aga1976,nie będę teraz przeszukiwała wszystkich wątków, nie mam na to czasu - muszę zabrać się za prasowanie śpiochów:cool:

    :smile:

    Po prostu nie ma takiego przykładu. Każdy ma prawo pytac jeśli ma wątpliwości i nie uważam, żeby pytanie, które padło pod adresem Rafaello nosiło jakąkolwiek cechę wspólną z mieszaniem z błotem.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    OK- zostałam zminusowana i zbesztana za to, że poprosiłam,aby delikatnie obejść się z kimś, kto niepotrzebnie założył nowy wątek - mam nadzieje, ze jeden przykład wystarczy.
    Uważam, ze temat został wyczerpany i można uznać go za zakończony:smile:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Ale dlaczego za zakończony? Jak zostałaś zbesztana? Ktoś Cię np nazwał przekupą? Albo zasugerował, ze jesteś głupiutka i zachowujesz się jak 13latka? Jakimi słowami zostałaś zmieszana z błotem?
    Co do minusa to sama już twierdzisz, że nie zwracasz uwagi, ja też nie zwracam, więc się nie odnosze do niego jako mieszania z błotem.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  3.  permalink
    Koda! Siadaj, pała.
    Pani powiedziała przeciez,ze temat skonczony.
    • CommentAuthorRafaello3
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Hey czy nie ranicie siebie nawzajem... Poniekąd z powodu mojego wątku... czy to takie forumowo-społecznościowe zaszłości od zawsze...
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    ...i dlatego właśnie uważam, ze nie ma sensu.
    Pozdrawiam!
    --
  4.  permalink
    A ktos się czuje zraniony?
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Ja, na wskroś :wink:.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    ożesz laski, jesteście niepoprawne hihihi...
    z jednej strony całe mnóstwo Wenusjanek a z drugiej Amazona prowadząca prokuratorskie przesłuchanie. :)
    no jak tak mozna na zielonego ludka napadać.. oj wy łobuziary :):devil::devil::devil:
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    A mi się ten wątek podoba :P Jest taki Wenusjański :P
  5.  permalink
    Ja bym raczej powiedziała- z kosmosu :cool:
    •  
      CommentAuthorDotia
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Haha, wątek wybitny z tymi babskimi kłótniami :)) Ale powiem jedno - podziwiam faceta Rafaella za prowadzenie i w ogóle interesowanie się NPRem. Ach, żeby mój mąż tak chciał ;) A on jedno "nie tłumacz mi, bo i tak nie zrozumiem" ;)

    A do pytania o PMS - ja może nie mam złośnicy przy pmsie, raczej wychodzi ze mnie straszna płaczka, wszystko (łącznie ze zbyt pełną lodówką, do której nie mogę już upchnąć sałaty) doprowadza mnie do ryku. Co pomaga? Jak mąż tuli, jak obejrzymy razem komedię, jak gdzieś sobie wyjdziemy (sport jest dla mnie w sumie najlepszy). I Tami miała rację - bo to chyba Tamara napisała? Że dobrze jest wiedzieć, jak "funkcjonuje" mózg kobiety, a jak mężczyzny - łatwiej się to wtedy znosi :D
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    cinnamonki: Że dobrze jest wiedzieć, jak "funkcjonuje" mózg kobiety, a jak mężczyzny - łatwiej się to wtedy znosi :D
    Po przeczytaniu tego zdania przypomniało mi sie to:
    Czym różni się mózg mężczyzny
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    A mnie by nie pasowało aż takie zaangażowanie męża (bez urazy Rafaello :wink:). Wiem, że zaraz się pewnie posypią gromy, ale jakoś nie wyobrażam sobie, żeby to mój mąż prowadził wykres, wybierał termometr itp :shocked:. Zawsze bawił mnie obraz NPR rodowodem z nauk przedmałżeńskich i opowieści o zaangażowaniu mężczyzny np. podającego kobiecie termometr o świcie :cool:.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    kodama: A mnie by nie pasowało aż takie zaangażowanie męża
    Mi też nie :) Mój wie o co chodzi w wykresie i to wystarcza mi. Jakoś nie pasuje mi by podawał mi termometr, zapisywał czy też sprawdzał śluz czy szyjkę (a kiedyś się natknęłam na wykres gdzie to maż codziennie sprawdzał żonie szyjkę :shocked:) Jakoś dla mnie to za bardzo intymne czy nie wiem jak to nazwać
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    "Intymne" to chyba złe słowo biorąc pod uwagę w jakim głównie celu prowadzi się wykresy :wink:.
    No, ale mnie to się to wydaje zbędnym rytuałem. To tak jakbym zawsze biegła za mężem do łazienki, żeby mu podac maszynkę do golenia, aby się z nim w tym goleniu jednoczyc:tongue:.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    kodama: "Intymne" to chyba złe słowo biorąc pod uwagę w jakim głównie celu prowadzi się wykresy
    dlatego napisałam
    Agunia05: czy nie wiem jak to nazwać
    Ale masz rację - zbędne :)
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Wiem, wiem, widziałam i wiem o co Ci chodzi... mniej więcej ;-).
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Ja się poczułam głęboko zraniona. Ja też chcę do świętej trójcy! :cool:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    a mi zaangazowanie mojego M odpowiada, gdyby mi nie wetknal termometra w paszcze to czesto gesto by pomiaru nie bylo, nie slysze budzika i nie umiem sie zmobilizowac zeby pod poduszke siegnac, wygodnie mi ze on pilnuje ale nie wyobrazam sobie zeby to on mial obserwacje zapisywac. owszem pyta sie czy fazy sie zmieniaja (szczegolnie na przelomach) ale cala reszta w moich rekach ;)

    co do PMSu to u mnie jest przed i w czasie @, najgorzej ze mojemu M sie udziela :confused:


    btw z lekka mnie zdziwilo ze ktos posadzil Age i Luczynke o jedna "trojce" :wink:
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Agunia05 Tak - to jest świetny przykład :)

    Nie no bez przesady, nie AŻ tak zaangażowanego ;)) Ale miło by było, gdyby facet wyrażał chęć poznania czegokolwiek - mój się ogranicza do tego, że wie, kiedy jest @ ;))) Owulacja to już dla niego czarna magia :D
  6.  permalink
    Aggnieszka - no sorry, ale jak chcesz być w trójcy, to chociaż próbuj zostać duchem świętym i wywróżyć ciążę/brak ciąży każdej desperatce zadającej to pytanie na forum :tongue:
    Coraz częściej takie pytania padają, niedługo zapewne opracujesz to do perfekcji :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Z tym to może być problem, bo Aga już jakiś czas temu mianowała się naczelną wróżką 28 dni. Wróży za pomocą swego jamnika :-P Nie będę jej odbierać fuchy :-) No i nie mam odpowiedniego medium :-P
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 11th 2011 zmieniony
     permalink
    Czy Pan nie zagościł tu z tym tematem tylko po to, by reklamować swoje/czyjeś usługi?

    Rafaello3, zadałam tylko pytanie, żeby rozwiać swoje wątpliwości, które powstały w mojej głowie w wyniku prostych skojarzeń (jesteś nowy, umieszczasz link kierujący do usług psychoterapeutycznych i zakładasz wątek psychologiczny). Byłabym szczęśliwa, gdybyś zechciał na nie odpowiedzieć.
  7.  permalink
    A to przepraszam... No Aga jak Aga, ale jej jamnika na bezrobocie wysyłać nie będziemy :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    A ja w ogóle to chciałabym zaprotestować przeciwko wysyłaniu mnie na Wenus. Słyszałam, że tam jest strasznie gorąco.
    Na Marsie podobno znowu kiepsko z atmosferą. Wolę zostać Ziemianką :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Też czekam na odpowiedź na pytanie Josaris :-)
  8.  permalink
    Boszsz- ileż ja mam tu funkcji :) I zasiadanie w trójcy i wróżenie i jeszcze okazuje się,że uzurpowanie praw wynikających ze stazu forumowego :)
    Nie wiem czy sobie z tym nadmiarem zajęć poradzę :)
    Rafaello- ależ Twój wątek jest popularny! Moze zapros tu ze 2 kolegów, bedzie jeszcze weselej :)
    •  
      CommentAuthorcinnamonki
    • CommentTimeMar 11th 2011
     permalink
    Haha, wróżenie za pomocą jamnika?! Że co??? Ja chcę wiedziec, jak to się robi :shocked:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.