Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    Czy prowadzicie szkolenia na radach ped? Mi dyr zleciła przeprowadzić takie szkolenie (nie mam nawet mianowania) nt Planowania pracy nauczyciela Nie wiem jak to ugryźć, może któraś z Was miała podobne u siebie. Potrzebuję jakichkolwiek materiałów.

    Po otrzymaniu odpowiedzi temat utopię
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorLily26
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    U nas było tylko jedno takie szkolenie, ale na temat korzystania z tablicy multimedialnej :) więc ja nie pomogę :) Ale szukałaś czegoś na necie?
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    Miałam przyjemność prowadzić radę szkoleniową na temat dysleksji. To było jedno z moich stażowych zadań. Wydaje mi się, że tu stopień nie ma znaczenia.


    Może spróbuj ugryźć temat w aspekcie szerokim (planowanie nauczania na danym etapie nauczania) i węższym (planowanie na dany rok szkolny). Rozkłady materiału, monitorowanie realizacji podstawy programowej, wymagania na daną ocenę.
    •  
      CommentAuthornulla
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    U nas też takie szkolenia prowadzą losowo wybrani nauczyciele. Zarówno kontraktowi jak i mianowani. Poszperaj w necie, pewno są gdzieś materiały.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeMar 27th 2011
     permalink
    u nas tez podobnie z tymi szkoleniami jest tyle ze prowadza je ochotnicy, najczesciej ci ktorzy sa w trakcie awansu zeby "papier" byl
    Josaris dobrze radzi z tym podzialem, ja bym dala tu jeszcze planowanie dostosowania wymagan do specyficznych potrzeb ucznia
    sprawdzalas na stronach internetowych? moze jakis konspekt gotowiec znajdziesz, wiem ze z aktywizacji sa na bank. zerknij:
    literka.pl
    profesor.pl
    edux
    •  
      CommentAuthorkaty222
    • CommentTimeApr 1st 2011
     permalink
    nie mogę utopić :/
    niech któraś z was to zrobi, ok?
    -- mama dwóch łobuziaków :)
    •  
      CommentAuthorMigotka721
    • CommentTimeApr 1st 2011
     permalink
    możliwość topienia dyskusji chyba została bezpowrotnie utopiona... :shocked:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.