Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorDiviana
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Witam!
    Jestem studentką III roku studiów licencjackich na kierunku Nauki o Rodzinie, na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Moja praca licencjacka dotyczy tematu: Metody Naturalnego Planowania Rodziny a stan zdrowia małżonków i relacje między nimi.
    Piszę z ogromną prośbą do kobiet, które w swoim związku małżeńskim stosują wraz z mężem metodę naturalnego planowania rodziny. Prośba moja jest o wypełnienie ankiety potrzebnej wyłącznie do badań naukowych. Ankieta jest anonimowa!
    Ankieta jednak moja może być wysłana jedynie mailem, przez co jeśli któraś z Was byłaby gotowa mi pomóc, proszę o kontakt w prywatnych wiadomościach z podaniem maila na który mogłabym wysłać ankietę, oraz o wypełnienie jej i odesłanie na mail, z którego wyślę ankietę.

    Wierzę, że ktoś mi pomoże, ponieważ bardzo ambitnie podchodzę do tego tematu i bardzo mi zależy, aby napisać o tej metodzie, która jest tak mało popularna wciąż wśród metod regulacji poczęć.

    Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na jakiś odzew!

    Diana K. :)
  1.  permalink
    Wysłałam CI na priva mój adres email :cool:, swoją drogą wybrałaś interesujący, ale też bardzo obszerny temat , ważne że ktoś się tym interesuje:thumbup:
    • CommentAuthorDiviana
    • CommentTimeApr 8th 2011
     permalink
    Dziękuję bardzo! Prawdą jest, że jest to BARDZO interesujący temat! Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i uda mi się napisać interesującą i porządną pracę :)
  2.  permalink
    Zwracasz sie do kobiet ale skoro czekasz na jakis odzew z niecierpliwoscia to choc trudno mnie raczej zaliczyc do twojej grupy docelowej - zaryzykuje i sie odezwe :-)). Skoro zalezy ci na tym zeby twoja praca trzymala jakis tam poziom to moim zdaniem powinnas sprobowac w przemyslany sposob uzywac terminologii zwiazanej z tematem tym bardziej ze nazwa twojej uczelni brzmi dosc zobowiazujaco.
    Nie chce specjalnie rozwijac tu kwestii terminologii chocby dlatego ze wiele z uzytkowniczek 28dni mialo okazje czytac czy nawet sluchac moich opinii ale moje wyczucie chrzescijanskiej wizji milosci, rodzicielstwa, malzenstwa, godnosci osoby, szczescia itp kaze mi miec powazne zastrzezenia do terminow typu kontrola poczec, regulacja poczec, regulacja urodzin, planowanie rodziny itp. Twierdze ze systemowi wartosci do ktorego zdaje sie masz zamiar sie odwolywac znacznie blizsze jest odpowiedzialne rodzicielstwo, otwartosc na zycie, troska o wlasciwe znaczenie i przeznaczenie aktu malzenskiego, milosc jako integralny dar osoby, istota malzenskiego powolania, plodnosc jako szansa spotkania, budowania jednosci i odpowiedzialnosci malzonkow, wspolne przygladanie sie plodnosci malzenkiej jako element budowania milosci i jednosci malzonkow i takie tam rozne... :-)))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.