Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeFeb 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    równiez jestem fanką pity ;)
  1.  permalink
    Mój nick powstał jakieś 7 lat temu, wówczas to uwielbiałam jeść "ptysie"(uwielbiam samo to ciasto!!) i mój kuzyn mnie tak nazwał.Potem jak już troszkę podrosłam ;) znalazłam przepis od podstaw na "karpatkę" i ponoć robię ją przepyszną :shamed:. Co najdziwniejsze z tego samego przepisu nie jedna osoba próbowała już upiec ciacho(w tym moja siostra,mama-zawsze obserwowały jak ja je wykonuję) i żadnej nie wychodzi :). Jakaś magia.....:bigsmile:.
    • CommentAuthorzelkowa
    • CommentTimeMar 12th 2007
     permalink
    moj nik powstal od nazwiska meza(wtedy jeszcze chlopaka).
    Na niego zawsze mowili od dziecka zelek,a ja sla rzeczy zostalam zelkowa:crazy:
    Nawet rodzice do nas mowia zelki!!!!!
    i tak juz od prawie 4 lat:swingin::swingin:
    --
    •  
      CommentAuthorAtis
    • CommentTimeMar 12th 2007
     permalink
    Atis to trochę przeinaczone słówko łacińskie, trafiłam na nie przypadkiem przeglądając słownik. Spodobało się i zostało. Na wszelkich forach, społecznościach i innych portalach występuje pod tym nickiem lub jego wariacją ;)
    •  
      CommentAuthorEda
    • CommentTimeMar 13th 2007
     permalink
    mój nick to spontaniczne 3 litery na potrzeby 28dni :) powstał dopiero wczoraj :)
  2.  permalink
    hahaha ale macie fajne nicki.mój już tez wymyśliłam dawno jakies dwa lata temu.ciasteczko bo mówią w pracy ze jestem jak ten ciasteczkowy potwór z ulicy sezamkowej hahhaa uwielbiam ciasteczka mniam.Takiego nicku używam
    --
    •  
      CommentAuthorCynka
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    a cynosia jest od mojego naziwska, jeszcze w liceum dziewczyny tak zaczely na mnie mowic :)
    --
    •  
      CommentAuthorrooda
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    a na mnie znajomi wolaja ruda, rudzielec, rudolfik i inne tego typu kombinacje:) a ja zrobilam mala kosmetyke i wymienilam "u" na "oo":bigsmile:
    --
    • CommentAuthorwyderka
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    Mój M. do mnie czasem tak mówi, a pierwszy raz mnie tak nazwał, jak byliśmy na basenie ;-)
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeApr 13th 2007
     permalink
    U mnie to połączenie dwóch spraw: primo, uwielbiam czytać książki o Harrym Potterze, secundo, nie mogę usiedzieć w miejscu. Stąd "proszek fiu-fiu", w skrócie Fiufiu :wink:
    --
    • CommentAuthormaja83
    • CommentTimeMay 11th 2007
     permalink
    Przyznam, że miło się czyta o "historii" powstania waszych nicków.. Jestem pod wrażeniem pomysłowości!! :wink:

    Mój nick powstał jakieś 3 lata temu podczas rejestracji na o2 :wink: maja83. Maja - od drugiego imienia, wybrał je mój ukochany wujek Tanasis - Grek (uwielbiał bajkę "Pszczółka Maja" ;o) ), który tak na mnie nazywał (zawsze po wakacjach u niego spędzanych chciałam, aby wszyscy zwracali się do mnie Maja).. a 83 - mój rocznik ;)
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    A może by tak odświeżyć temat? Tyle nowych się pojawiło od maja...
    --
    • CommentAuthorLipenka
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    Lipenka
    Mój mąż nazywany był często Lipen (nazwisko Lipiński). Samo przylgnęło do mnie tak jak jego nazwisko hahaha...
    --
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    no to i ja się przyznam "do winy" hihihi Mój ślubny mieszkał jako kawaler pod nr mieszkania 222 używał tych cyferek czasami logując się gdzieś. Gdy zakładaliśmy swoje poczty ja miałam Agunia222s (od Imienia) a on And222s. Jak logowałam się tutaj po raz 2 jakoś mnie natchnęło na wykorzystanie jego nicka i tak zostało And- Andrzej 222 - dawny nr mieszkania s - od nazwiska :D Mój ulubiony nik to Agunia05 - Agunia od Agnieszka 05 miesiąc urodzenia
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeOct 29th 2007
     permalink
    nio ja tez raczej nie zablysnelam oryginalnoscia...:shamed: pierwsza literka od nazwiska reszta to moje imie... :bigsmile:
    --
  3.  permalink
    A moj nick bo takiego uzywam wszezie na forum, poczta i latwiej mi go zapamietac pozatym z ewelina to moje imie a 0701 to pierwsze daty urodzin.
    --
  4.  permalink
    A mój nick to z Księgi Tysiąca i Jednej Nocy, zresztą mam coś wspólnego z tą bohaterką - przypuszczam, że też potrafiłabym odroczyć "egzekucję" opowiadaniem niekończących się historii;)
    -- http://cudmania.blox.pl/html
    • CommentAuthoraggape
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    Mój zaś pochodzi od imienia oraz inicjału nazwiska (tylko przetworzony z "p" na "pe" i żeby było bardziej oryginalnie, to podwójne "g" w imieniu, hehe, czyt. prawie jak "agape"), czyli taki tam prosty nick :bigsmile:
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeNov 17th 2007
     permalink
    Morkub to nick, który wymyśliłam, gdy zakładałam sobie pierwszy raz konto mailowe, oj dawnooo temu to było... a pochodzi od mojej ksywki 'morda w kubeł' (znajomi mówią do mnie: morda, mordka albo morduś :wink: )
    •  
      CommentAuthoredma
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    ja wysiliłam się na pierwsze litery moich imion i dwie pierwsze z nazwiska. z nazwiska wzięłam akurat dwie, zeby cały nik miał rodzaj zeński.
    Nazwisko zmieniałam niedawno, zaraz potem znalazłam 28dni, więc stwierdziłam że pora na jakiś nowy nick!
    --
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    Moj nick wlasciwie nic nie znaczy,przy logowaniu na 28dni potrzebny byl nich,a ze mam na imie Kasia to wpisalam Kachula i przyjelo,wiec tak juz zostalo :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorWiurzyca
    • CommentTimeNov 18th 2007
     permalink
    Ja mam jedno stałe przezwisko od czasów szkoły podstwawowej-nie wiedziec czemu, ludzie zawsze wpadali na pomysl-nie znając sie wzajemnie-aby nadawać mi przezwisko od mojego nazwiska..:) I moi znajomi zawsze tak na mnie mówią, a nawet czasem nieznajomi..:) A nazwisko się z niczym nie kojarzy-dosłownie:)! Natomiast mój nick pochodzi od imienia mojego szynszyla-Wióra:)))(przezwisko mam zbyt charakterystyczne jak nazwisko)A pisane jest tutaj przez "u", bo brak opcji z "ó":tongue:
  5.  permalink
    panna turkus bo lubię ten kolor i chociaż panną nie jestem, to tak już się utarło na różnych forach.
  6.  permalink
    Bo mój chłopak na mnie mówi Kasiulec... a ja jestem od 5 lat nawiedzoną czaterianką i niestety tam Kasiulec był zajęty więc zrobiłam KasiuLeczQa i tak już zostało :)
    --
    • CommentAuthorMagg75
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Magg - Maggi to moja ksywka z czasów szkoły średniej a że lubię sentymentalne podróże.... pociąga mnie też magiczna strona życia więc wszystko do wiaderka i jest Magg...
    --
    • CommentAuthorjo1984
    • CommentTimeDec 27th 2007
     permalink
    Jo- od Joanny. Tak mówi na mnie moja Be (przyjaciółka Beatka) A powstało bardzo dawno- w szkole podstawowej, kiedy to na klasówce zaczęłam się podpisywać i po napisaniu 2 liter (Jo) zajęłam się czymś innym. Taką klasówkę oddałam :) Potem było dochodzenie- czyja to praca?? Dla Beaty zostałam Jo. A ona Be- analogicznie :)
    --
    •  
      CommentAuthorwenecja
    • CommentTimeJan 2nd 2008
     permalink
    a mój..od nazwiska, choć dorobiłam sobie do tego historię:
    urodziłam się w Dzien Obszarow Wodno-Błotnych (czy ktos wie, kiedy to?) :wink:
    znajomi nazywali mnie tak od podstawowki, dopiero na studiach jakos...nikt sie ksywka nie przedstawial to i moja jakos zniknela. ale to milutko jak czasem ktos tak jeszcze do mnie powie. Ciekawe jak bedzie jak zmienie nazwisko?! :wink:

    na wszelkich pocztach etc. zwykle jestem ajednakwenecja, bo wenecja juz zajeta ;) ale...tu bylo, a nie chcialam miec tak jak wszedzie.
    druga opcja to sliweczka, wrozka z komiksu, sliczna i madra (czyli chyba nie do konca taka jak ja, choc MK by sie nie zgodzil) :tongue: ale to akurat juz bylo zajete :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorManaLoa
    • CommentTimeJan 3rd 2008
     permalink
    Mój nick wziął się z moich zainteresowań. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi i parapsychlogią. A Mana Loa to wg Kahunów energia Wyższego Ja, czyli inaczej mówiąc nadświadomości...
    --
    •  
      CommentAuthorJunia
    • CommentTimeFeb 16th 2008
     permalink
    Ja mam taki nick od imienia dwie pierwsze literki<<Ju>> i chciałam połączyć z czymś słodkim np jak do mnie mówi mój mężczyzna Niunia stąd te <<nia>>w końcówce:))Wyszło chyba całkiem nieźle haha:)Proste ale jakieś....Pozdrawiam:)
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 16th 2008
     permalink
    A moj nick to prosciutki mama bo nia jestem a Dusi bo tak tak wolamy na nasza kruszynke od( Klaudusi) :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbiedrona
    • CommentTimeFeb 16th 2008
     permalink
    Mój nick powstał w szkole średniej - nosiłam na glanach przyklejone małe biedronki i tak do mnie zaczęto mówić: Biedronka, Biedrona, Biedroneczka :bigsmile:
    Na studiach jest podobnie, niektórzy nawet nie wiedzą jak mam na imię :shocked:

    biedrona_a po raz pierwszy zagościło w poczcie mailowej i ta już zostało - wszędzie sie tak loguję (zazwyczaj biedrona jest zajęte, więc _a w celu odróżnienia) :bigsmile:

    a poza tym, bardzo lubię biedronki (czerwony i czarny kolor również :wink:)
    i podobnie jak Ladybird mam w domu pokaźną kolekcję :cool:
    -- http://28dni.pl/biedrona_a
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeFeb 16th 2008
     permalink
    mamadusi ja poniekąd też jestem mamą Dusi bo mam kotkę Dusie :)
    --
    •  
      CommentAuthorMamadusi
    • CommentTimeFeb 17th 2008
     permalink
    He he dobre bladykotku:rolling::crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMisieczka
    • CommentTimeFeb 21st 2008
     permalink
    Mój nick mało ambitny - Misieczka, bo tak czasami mówi na mnie mąż. Nie używam go nigdzie indziej, bo nie lubię się powtarzać ;) A ksywki jakoś nie mam.
    •  
      CommentAuthoryenna86
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    a mój, bo ja bardzo lubię "Wiedżmina" A. Sapkowskiego czytać, i jakos tak dużo mam wspólnego z Yennefer... i tak już zostało, Yenna, a 86 standardowo, rok urodzenia. :P:D:bigsmile:
    -- ja to ja
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeMar 4th 2008
     permalink
    rozumiem że umiesz rzucać czar stopą? :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeMar 8th 2008
     permalink
    Mój nick pochodzi od tytułu piosenki Guns'n'Roses - w której zakochałam się od pierwszego usłyszenia.
    Poza tym- jestem taka własnie, listopadowa, deszczowa.
    No i mój Szyneczek - poczęty w listopadzie.
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    Mój to imię :D w podwójnej wersji :D

    wcześniej, kiedy byłam zalogowana na 28dni, miałam nick Mili89 - pochodzi z serialu "Zbuntowany anioł" :pp hehe, pewnie nie jedna zna :D
    --
    •  
      CommentAuthorLivia
    • CommentTimeJan 6th 2009
     permalink
    Ja jestem mało oryginalna, bo jako nicka używam drugiego imienia, tyle, że przez "v" zamiast "w". Moi niektórzy znajomi nawet nie wiedzą, że na pierwsze mam Kasia :-)
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 12th 2009
     permalink
    moj pochodzi jeszcze z dziecinstwa, Mam na imie Patrycja a moj szwagier z USA mowil do mmnie od 6 roku zycia "Trish", W liceum jezykowym potem przyjaciele i znajomi mowili tak do mnie lub Trisha i tak juz zostalo :)

    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNovi
    • CommentTimeOct 26th 2009 zmieniony
     permalink
    Novi - tak nazwali mnie przyjaciele. To taki skrót od panieńskiego nazwiska Nowak :wink:
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 28th 2009 zmieniony
     permalink
    Kiedyś tak, na innym forum, skracano mojego nicka (Novi).
    --
  7.  permalink
    a my tu skracamy NR :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 28th 2009
     permalink
    Jak NumeR :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeOct 29th 2009
     permalink
    :thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorNovi
    • CommentTimeOct 31st 2009
     permalink
    NovemberRain nie pomyślałam, że można tak skrócić ale rzeczywiście :) Jesteś listopadowa - czyli urodziłaś się w listopadzie?
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeOct 31st 2009
     permalink
    Tak, jestem listopadowa, deszczowata.
    --
    •  
      CommentAuthoralexi0
    • CommentTimeNov 2nd 2009
     permalink
    mój nick alexi pochodzi od mojego imienia Aleksandra:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorNovi
    • CommentTimeNov 3rd 2009 zmieniony
     permalink
    Ja także listopadowa, i tak ot z ciekawości zapytałam. Tegoroczny listopad jest najpiękniejszy z dotychczasowych zapisanych w mojej pamieci :)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 3rd 2009
     permalink
    To się dopiero okaże :)
    --