Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorwer03
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Witam,
    uruchomiłam program wczoraj i nie orientuję się jeszcze w jego działaniu. Może mi ktoś powiedzieć dlaczego przy dwóch wprowadzonych dniach nie pojawia się wykres. Mam też pytanie czy po udostępnieniu przeze mnie wykresu ktoś go widzi? Bo ja go nie widzę na liście udostępnionych wykresow, nazywa się "październikowy".
    Pozdrawiam
    Agnieszka
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Witaj wer03
    Dodaj mnie do swoich przyjaciółek. Sprawdzę gdzie jest problem.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Pewnie stereotypowo chodzi o plugin flasha. Damazy, to chyba warto wrzucić do Pomocy albo w jakieś inne widoczne miejsce. Wiesz, ile osób się na to natknęło?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Gdy ktoś nie ma pluginu jest taka informacja. Problem pojawia się gdy plugin ten jest stary.
    Tutaj muszę coś wykombinować.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Miałam stary plugin, nie miałam żadnej informacji, tylko puste pole zamiast wykresu.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Witam, ja właśnie mam tak jak opisała to Amazonka. Nie widzę wykresu, plugin flasha mam stary (6.0...), ale nie mogę go zaktualizować. Przypuszczam, że to wina mojej sieci, i firmy dostarczającej internet (mam stałe łącze) - po prostu coś blokuje możliwość zainstalowania go na komputerze. Juz tam interweniowałam, powiedzieli, że będzie OK, ale nie jest. Pluginu nigdzie nie można zdobyć za wyjątkiem www.adobe.com
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    A sprawdzałaś czy program antywirusowy nie blokuje Ci możliwości zainstalowania aplikacji na komputerze?
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    himeko napisz z jakiej przeglądarki korzystasz?
    Jakiego systemu operacyjnego używasz?
    Czy jesteś administratorem komputera (czy możesz zainstalować jakikolwiek inny program) ?
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Komputer mam dosyć stary, windows xp professional, przeglądarka IE 6 - też starawa (planuję zakup czegoś nowszego, ale to jeszcze potrwa). Ściągnęłam sobie również Operę - wyświetla, że nie mam pluginu flasha, kieruje mnie na www.adobe.com, ale problem się powtarza (komunikat Request Timeout - The server timed out while waiting for the browser's request. Reference #2.220dd58.1160498458.0).
    Jestem administratorem komputera, z instalacją innych programów nie mam problemu. Co do antywirusa to używam NOD23.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Himeko, miałam tak samo. Trzeba na stronie znaleźć dział Download i wybrać odpowiedni plugin, a gdy CI się ściągnie, uruchomić .exe.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    Wyłącz na ten czas NOD'a.
    Daj znać jak poszło :)
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Amazonko komunikat pojawia się po kilkunastu sekundach od naciśnięcia i n s t a l l albo d o w n l o a d, po prostu jakby łącze nie działało poprawnie (komunikacja w jedną stronę: z mojego kompa do adobe OK, a z powrotem nie daje rady hmmm)
    OK, spróbuje wyłączyć antywira
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Niestety, przy wyłączonym antywirku - ten sam efekt, przy odinstalowanym również.
    Chyba muszę jeszcze raz uderzyć do administaratora sieci :(
    Dzięki za rady :)
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeOct 10th 2006 zmieniony
     permalink
    himeko napisz do mnie email na damazy@. Podeślę Ci ten plugin.
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    e-mail poszedł :)
    •  
      CommentAuthorhimeko
    • CommentTimeOct 10th 2006
     permalink
    Dzieki Damazy :) pod Operką wszysko hula jak ta lala
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.