Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeMay 11th 2011
     permalink
    Witam Was przyszłe mamusie i te już rozpakowane. Czy któraś z Was cierpi może na łuszczycę? Jak sobie z nią radzicie? W ciąży nie wolno brać leków sterydowych, bo niestety uszkadzają płód. Ja mam zmiany na piersiach i na głowie, koszmar. Szukam naturalnego sposobu jak to złagodzić....
    --
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeMay 12th 2011
     permalink
    Mój mąż i córka dobrze reagują na maść Mavena, nie wiem, czy ją można dostać w Polsce, nie jest sterydowa, to witamina B12. Skóra im się jakby odnawia po jakimś czasie.
    --
    •  
      CommentAuthormyszerej
    • CommentTimeMay 12th 2011
     permalink
    dzięki, muszę sprawdzić.
    --
    •  
      CommentAuthorGatta
    • CommentTimeMay 13th 2011
     permalink
    Ja uzywalam zawsze na male zmiany Cutibaze, to jest masc witaminowa, dostepna w kazdej aptece bez recepty.
    Chociaz mam to szczescie, ze po ponad 10 latach wyrzutow mam od 2 lat spokoj. Pojawiaja sie sporadyczne malenkie zmiany na skorze.
    Swego czasu dermatolog polecala mi tez szampony dziegciowe. Nie wiem jak sie to ma do ciazy, bo nie musialam sprawdzac, ale w ogole dziegc dziala leczniczo na luszczyce wiec zainteresuj sie. Sprawdz jeszcze avantan, czytalam calkiem niedawno, ze w malych dawkach nie powinien szkodzic. No i natluszczac, natluszczac...
    No i first of all - LEKARZ.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.