Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    albo zmieniają się zasady- ja chodziłam w ciąży przede wszystkim w 2005 roku
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    Informator na rok 2011
    Specjalnie go czytałam przed pójściem na badania, bo może były by refundowane.... wg niego - nie są.
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    Przypomniało mi się coś co warto zrobic przed staraniami.
    Jeśli ktoś ma tendencję do nawracającej opryszczki, warto ją przeleczyc kuracją heviranem.Wystarczy powiedziec ginekologowi o problemie i zaleci odpowiednie dawki.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeJun 11th 2011
     permalink
    MsMartina, a skąd ja mogę wiedzieć, dlaczego Ty nie płaciłaś za badanie toxo? Czasem mam wrażenie, że rzucasz pytanie i odpowiedź bez przemyślenia:)
    --
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    Kaonashi ja często mam opryszczkę i boje się że w ciąży też ją złapię a wiadomo,że jest bardzo niebezpieczna dla dziecka. Biorę heviran jak mam pierwsze objawy. Byłam u kilku lekarzy i żaden mi nie powiedział o kuracji, zazwyczaj to ja sama mówiłam im jaką chce dawkę i ile opakowań, bo nic na ten temat nie wiedzieli. A chciałabym taką kurację przeprowadzić
    -- [url
    •  
      CommentAuthorsabi030281
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    moja córa brała heviran jak miała ospe
    --
    •  
      CommentAuthorKARKO
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    CO DO OPRYSZCZKI - Ja skutecznie na jakiś rok pozbyłam się opryszczki poprzez krótką terapię ISOPRINOSINE - 5 dni brałam i mnie nie złapało przez rok mniej wiecej, a wcześniej co 3-4 miesiące wywalała. Więc w ramach przygotowań do ciąży, może warto spróbować...
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    Karinazosia, mnie lekarka przepisała heviran jak mnie pierwszy raz zobaczyła z wysypanymi ustami. Wtedy dostałam opakowanie, ponieważ za dłuższą chwilę znów mi opryszczka wylazła zaleciła mi dłuższą kurację (nie pamiętam stężeń i dawek, ale wiem, ze jedno opakowanie było "silniejsze"). Niestety tak bardzo źle się po nim czułam, że przerwałam ją. Może idź do dermatologa i zapytaj jak to jest.
    _____________
    Isoprinosine jest na receptę?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorkolonialka
    • CommentTimeJun 12th 2011
     permalink
    Sprawdziłam - na receptę. Zastanowię się nad tym przewleczeniem :confused:
    -- [url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.