Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  • CommentAuthorŁezunia
  • CommentTimeDec 27th 2011 zmieniony
   permalink
  Ja od razu przy pierwszej wizycie spytałam się o współżycie, mój lekarz nie widział przeciwwskazań ale powiedział żebyśmy nie szaleli i nawet mówił o pozycjach których nie mam stosować... Ja tam mówiłam zadałam na pierwszej wizycie sto pytań do .... Dlatego najlepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem i to omów... oczywiście ja ze swoich lęków nie szaleję codziennie ale raz w tygodniu czasem rzadziej... a tak to też można inaczej :D
  --
 1.  permalink
  Podobno na maluszka dobrze wpływa orgazm mamy - skurcze delikatnie kołyszą dziecko i je uspokajają. Są ludzie, którzy się martwią, że mogą dziecko uszkodzić przez penetrację - nie ma takiej mozliwości, gdyż płód jest chroniony przez ściany macicy i wody płodowe.
  Jesli lekarz nie mówił nic o przeciwwskazaniach, to nie ma problemu. Gdy juz się pojawi brzuszek, należy zrezygnować z pozycji, które powodują ucisk na macicę, m.in. na misjonarza. No i lepiej nie praktykować wszystkich pozycji kamasutry, żeby nie stworzyć niebezpiecznej sytuacji (np. upadku kobiety spowodowanego utratą równowagi albo upuszczeniem jej przez partnera nie przyzwyczajonego do dodatkowych ciężarów).
  •  
   CommentAuthorvitani_82
  • CommentTimeDec 27th 2011
   permalink
  Noooo to prawda, w II trymestrze odczucia były dużo bardziej intensywne niż przed ciążą :cool:
  --
  •  
   CommentAuthorTEORKA
  • CommentTimeDec 27th 2011
   permalink
  vitani_82: Noooo to prawda, w II trymestrze odczucia były dużo bardziej intensywne niż przed ciążą :cool:


  potwierdzam :devil:
  --
  •  
   CommentAuthorHussy
  • CommentTimeDec 27th 2011
   permalink
  kasiakuzniki: ale znam osobiście pary dla których sex w ciąży nie stanowił przeszkody

  My kochaliśmy się od samego początku,aż do momentu w którym zaczęłam lekko krwawić. W zasadzie to był śluz zmieszany z krwią,więc dostaliśmy czerwone światło.Tak więc mija już miesiąc celibatu :sad:
  --
 2.  permalink
  Ja miałam podwyższone libido :wink: W pierwszej ciąży od półmetka też mieliśmy szlaban (przedwczesne skurcze), w drugiej siłą rozpędu też mieliśmy uważać, ale jak dostaliśmy zielone światło i poserduszkowaliśmy trochę, to skończyło się to dwugodzinnymi skurczami w 30tc, toteż czekaliśmy do 38tc. I co? Przenosiłam pomimo zbawiennego wpływu prostaglandyn :tooth:
  Co rok to prorok. Dla zdrowej ciąży nie ma przeciwwskazań, ot co.
 3.  permalink
  My mieliśmy fajnie do drugiego trym. Libido mi szalało... ale z nadejściem III-ego zrobiło mi się jak u kasiakuzniki. wąsko i jakoś tak nadrwrażliwie...
  --
  •  
   CommentAuthor00kiwi00
  • CommentTimeFeb 3rd 2012
   permalink
  Ja teraz jestem w ciąży 7 tydzień, ale mam takie obawy i niepokój, że coś złego się może wydarzyć przez sex, że po prostu to mnie zniechęca.
  Ostatnio jak się kochaliśmy to i mąż i ja zachowywaliśmy się jakby to było pierwszy raz - ale było śmiesznie i fajnie.:smile:
  --
 4.  permalink
  JA z mężem już ponad tydzień nie kochamy sie bo PO podbrzusze mocno boli ide w poniedzialek do lekarza i wtedy powiem.No My tez KIWI próbowalismy śmieszne to było dla mnie małe pieszczotki wkońcu były to wszystko boje się
  -- ,
  •  
   CommentAuthorasia_
  • CommentTimeFeb 4th 2012
   permalink
  U mnie post od miesiąca .. makabra , lekarka kazała wstrzymać się aż zarodek się "dobrze zadomowi" Mam nadzieję że jak pójdę na wizytę za 2 tygodnie to już da zielone światło bo mój M już sobie zażyczył telefony do pani ginekolog:devil: Ale czego się nie zrobi dla maleństwa :wink:
  --
 5.  permalink
  Dokładnie dla maleństwa wszystko:)
  -- ,
  •  
   CommentAuthorasia_
  • CommentTimeFeb 8th 2012
   permalink
  Fausti bo ty młódka jesteś : P :bigsmile: Przy mojej cyfrze ( choć cały czas twierdzę że mam 19 ) i 2 latach starań dmucha się na zimne.
  Ale to bardzo dobrze że ciaża jest bezpieczna i można "wszystko " . Pozdrawiam i oby tak przez 40 tygodni - choć już Ci niewiele zostało - zazdroszczę :bigsmile:
  --
  •  
   CommentAuthorAguśka90
  • CommentTimeSep 6th 2017
   permalink
  O ile lekarz nie zabroni ,ja się za każdym razem na wizycie pytam czy możemy współżyć. Teraz próbujemy aby poród przyśpieszyć, ale nic z tego mały jeszcze siedzi :P
  -- 8tc puste jajo płodowe :( choć nawet Cię nie widziałam, nie usłyszałam bicia serduszka to i tak tęsknię mój Aniołku [*]
  •  
   CommentAuthormarion
  • CommentTimeSep 6th 2017
   permalink
  Nie ma to jak odświeżyć wątek po 5-ciu latach...

  Co do przeciwskazań, to są - np. założony pessar. A przy faktycznym zakazie współżycia, są inne sposoby, by mężczyzna nie był "skrzywdzony" przez okres ciąży.
  --
 6.  permalink
  Marion nawet nie wiedziałam, że wątek jest takowy.:devil:
  -- <a href="https://www.suwaczki.com/"><img src="https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kdwlz516v.png" alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>
  •  
   CommentAuthorAmazonka
  • CommentTimeSep 6th 2017
   permalink
  A po 4 latach można?
  --
  •  
   CommentAuthorkadzek
  • CommentTimeSep 3rd 2018 zmieniony
   permalink
  No coż. Wątek nadal istnieje tak wiec nie ma sensu dopisywać kolejnych.

  Dziewczyny w zasadzie dopóki lekarz nie uzna, że są jakies przeciwwskazania do uprawiania seksu w ciązy to można ten seks uprawiać. Szczególnie,ze jest to przyjemność, seks polepsza również zdrowie, ponieważ wytwarzają się podczas niego naturalne endorfiny i czujemy się ogólnie o wiele lepiej.
  Jesli odczuwacie obniżenie libido to polecam fajną bieliznę czy jakieś gadżety erotyczne.... Może być to taka karta
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.