Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorRiva21
    • CommentTimeJul 21st 2011
     permalink
    Witam. Lekarza mam dopiero za dwa tygodnie. Mam 21 lat, nie rodziłam. (w ciąży też nie jestem na pewno) nie biorę tabletek anty (jestem niepłodna od roku). Borykam się z pewnym problemem. A mianowicie mam bardzo nieregularne cykle.. Jedna miesiączka była 6 marca, kolejna 6 kwietnia, potem 21 maja a kolejna dopiero teraz. Znaczy 19 lipca. To jest już 3 dzień krwawienia i jest ono bardzo obfite oraz zawiera dużo skrzepów dość dużej wielkości (jeden to był wielkości około 1/3 damskiej dłoni). Ale to nie wydało mi się jakoś nie normalne bo zdarzały się takie krwawienia. Bardzo mnie zaś niepokoi mocny obrzęk wewnątrz pochwy. Ból sprawia mi nawet mały ruch. Najbardziej siadanie i wstawanie. O użyciu tamponu to nie ma w ogóle mowy. Próbowałam ale nie wejdzie nawet najmniejszy. Próbowałam się wybadać sama ale niestety nie dałam rady ze względu na zbyt duży obrzęk i ból. Nawet mój narzeczony zauważył że brzuch mam bardzo spuchnięty. Proszę o pomoc :sad::sad::sad:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJul 21st 2011
     permalink
    mysle ze powinnas isc do lekarza, taki silny bol nie wydaje mi sie normalny
    tu na forum nikt ci na odleglosc nie pomoze
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Skąd ta pewność co do niepłodności?
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeAug 2nd 2011
     permalink
    Byłaś u lekarza?
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.