Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAsiaBrush
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Witam, jestem tu nowa i dopiero badam stronkę;) ale mam pytanie. Miewam straszne nerwobóle:( czasem aż nie mogę oddychać...mam ostatnio dużo stresów, ale czy to jest związane właśnie z tym? Piję melisę, ale nie chcę też przesadzać z jej ilością;/
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    Asiu 28dni to portal służący rozpoznawaniu swojego ciała, by dowiedzieć się jak najwięcej na temat płodności, wszelkich spraw związanych ze zdrowiem kobiety, ale kładąc nacisk na sprawy ginekologiczne, hormonalne itp., więc nie wiem czy uzyskasz tu informacje na temat nerwobóli. Chyba, że są one umiejscowione w układzie rozrodczym, np. wiem, że takie nerwobóle mogą umiejscawiać się w macicy, czy jajnikach. Melisa ... Hmmm, sama wiem, że w przypadku przewlekłego stresu takie ziółka rzadko pomagają, a na pewno nie od razu. W przypadku ziołolecznictwa najważniejsze są systematyka i cierpliwość. Myślę, że możesz spróbować połączyć to z innymi domowymi sposobami, jak specjalne metody oddychania, medytacja, niepokoje i nerwobóle mogą (ale nie muszą) sugerować niedobór magnezu, problemy z tarczycą itp. Czy konsultowałaś to z lekarzem rodzinnym ? Może warto. Zwłaszcza, że piszesz, że są one naprawdę uciążliwe.
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    marble

    glownie tu sa tematy o rozpoznawaniu plodnosci, jednak jak przejrzysz dokladnie forum, to i pod dostatkiem Ci tematow wcale z tym nie zwiazanych:wink:
    --
    • CommentAuthorAsiaBrush
    • CommentTimeJul 22nd 2011
     permalink
    wiem wiem z czym związany jest ten portal...kuzynka mi wszystko wyjaśniła;) ale dzieki i tak za radę:)do lekarza nie szłam...nie mam czasu...wiem zla wymówka;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.