Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Nasz znajomy wkrótce się żeni, więc planujemy zorganizowanie mu wieczoru kawalerskiego. Chętnych na prezent składkowy dość dużo, ale najgorsze są podzielone zdania. Dziewczyny doradźcie, co wybrać, bo zaraz się pozabijamy:/

    1) Odjechana na maxa jazda ... kombajnem http://prezentokracja.pl/Bizonem_przez_pola_czyli_ostra_jazda_kombajnem_/produkt.html

    2) Panienkę na godziny (to pomysł męskiej części znajomych)

    3) Ostra impreza do białego ranka (zdania podzielone)

    A zatem?:cry:
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Kropelko widzisz to coś co się zwie wyszukiwarką?? Wpisałam tam dwa słowa PREZENT NA ŚLUB i zobacz TUTAJ ileż mi tego znalazło! szok nieprawdaż jaka ta wyszukiwarka sprytna?
    --
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Bardzo dziękuję Ci za pomoc... tyle że wątek nie dotyczy prezentów ślubnych.
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Zrozumialam, ze kolezance chodzi o pomysl na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, a nie prezent na slub, wiec tym razem Agguniu, mam wrazenie, ze Twoja uwaga o wyszukiwarce jest nie na miejscu.
    Inna rzecza jest sensownosc watku. Ale moze ktos cos mimo wszystko doradzi.
    --
    •  
      CommentAuthoranne76
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    mnie się podoba jazda kombajnem ;) no albo impreza... panience zdecydowanie jestem przeciwna...
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    ja też mam największe opory przed "fundowaniem" jakiejś panienki. w ogóle mnie ta opcja nie przekonuje. no ale gdzie kilku sponsorów, tam wiele sporów ;)
    •  
      CommentAuthoragapeel
    • CommentTimeAug 17th 2011
     permalink
    Z panienka pomysł beznadziejny. Przecież ten facet jest z stałym związku, za chwilkę się żeni. Pomijam już aspekty moralne prostytucji. Nie wiem, mój facet by się bardzo wkurzył na taki prezent.
    Kombajn jest fajny, taki z jajem, ale potem mogłaby być impreza.
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    luczynka: Zrozumialam, ze kolezance chodzi o pomysl na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego, a nie prezent na slub, wiec tym razem Agguniu, mam wrazenie, ze Twoja uwaga o wyszukiwarce jest nie na miejscu.
    kajam sie Luczynko i przepraszam założycielkę ale mi głównie w oczy rzuciło się w oczy słowo PREZENT z tytułu i potem
    Kropleka27: Chętnych na prezent składkowy dość dużo, ale najgorsze są podzielone zdania. Dziewczyny doradźcie, co wybrać, bo zaraz się pozabijamy:/
    Poza tym WYDAJE mi się że w wątku podanym przeze mnie by było może więcej odpowiedzi a może i sugestii osób które niedawno były na kawalerskich czy panieńskich i szukały inspiracji na prezent
    raz jeszcze przepraszam
    --
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Panienka na godziny, to raczej prezent na wieczór rozwodowy. Rozumiem jeszcze (jako tako) striptiz, ale wymuszone upojne chwile z prostytutką w kilka dni przed ślubem??? Może zapytajcie narzeczoną? Taki pomysł na prezent to wg mnie brak szacunku dla młodej pary i dla ich uczucia.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Mojemu szwagrowi zrobili kawalerski w naszym domu i zamowili "tancerki" (jak sie pozniej okazalo nie do konca byly tancerkami) ktore po pokazie siedzialy z zadkami w naszym jacuzzi (mamy hot tub na dworzu) :devil: i kleily sie do gosci... wrrrr na drugi dzien musielismy wode w jacuzzi wymieniac bo powedzialam ze po dziw...ch mojego zadka tam nie wloze... Zony wszystkich obecnych tam panow lacznie z przyszla panna mloda nie byly z tego zadowolone. Taniec to taniec popatrzec i do domu :devil: bez dodtkowych atrakcji... A panienka na godziny to pomysl beznadziejny i uwlaczajacy godnosci obojga przyszlych malzonkow... Zgadzam sie w 100% z Kaonashi to brak szacunku dla tej pary i ich uczucia...
    A jazda kombajnem - super, cos innego nie powtarzalnego :bigsmile: a pozniej imprezka :tongue:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorJade
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Tylko dla faceta nie wiem czy nie lepsze to "Extermalna jazda Subaru na torze" (wiem ze moj malzon bylby zachwycony takim przezntem) :updown:
    -- "My thoughts are nothing like your thoughts," says the Lord. "And my ways are far beyond anything you could imagine."
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Uwazam, ze zwykly Striptease, gdzie i tak czesto dziewczyna sie rozbiera tylko do majtek i bez dotykania (tylko trzeba poszukac profesjonalnej firmy) jest w porzadku, ale na laska na godziny? Powariowali?

    Moj maz na kawalerski dostal Paintballa ze swoimi chlopakami w lochach a potem byla impreza do rana :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorKiwiBanane
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Pomysł z imprezą do białego rana jest najlepszy. Można do tego dodać jakieś śmieszne i lekko zboczone zabawy na 100% znajdziesz coś w internecie. Np. na wieczorze panieńskim mojej siostry była zabawa z doklejaniem penisa na dużego namalowanego na bristolu faceta. Trzeba było dokleić we właściwe miejsce ale z zawiązanymi oczami i do tego po zakręceniu zawodnika parę razy! Była kupa śmiechu może dla facetów taką wersje z cyckami? :)
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    moj znajomy dostał na kawalerski "skok" spadachronowy w tandemie z samolotu i dostał dyplom "ostatni wyskok jako kawaler", a potem poszli do klubu sie bawic :)
    --
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Nie wygląda wam to trochę na sprytne pozycjonowanie strony z tym kombajnem?
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 18th 2011
     permalink
    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi :)
    Mnie także najbardziej odrzuca opcja z tą panienką. Gdyby mojemu facetowi zaproponowano taki striptiz tuż przed ślubem to też byłabym niepocieszona. Zgadzam się, że to przede wszystkim brak szacunku dla przyszłej żony.
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 18th 2011 zmieniony
     permalink
    Agunia05: raz jeszcze przepraszam


    Agunia05, daj spokój, przecież nikt się nie gniewa :)
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    zauważyłyscie, że w społeczeństwie jest zdecydowanie większe przyzwolenie na dzikie szaleństwa facetów na kawalerskich, niż na jakiekolwiek ekscesy panien młodych? wczoraj znajoma mi opowiadała, w jaki sposób świętowała swój panieński. jak doszła do gorącej opowieści o męskim striptizie, to padłam.

    jak wspominacie swoje wieczory panieńskie? były hard crazy czy tylko i wyłącznie crazy?:P
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Mój był hardcrazy. Spędziłam go z mężem i ze swoją mamą :tooth:
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Z przyjaciółką z LO - miło wspominamy.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    mojego nie było gdyż zapowiedziałam, że sobie nie życzę
    lubię imprezy [tzn teraz już nie :smile: ] ale nie kręcą mnie wieczory panieńskie, gdzie laski ubierają różowe uszy, idą do knajpy i są nawalone po jednym dużym piwie :devil:
    także ja nie miałam i zupełnie moja osoba na tym nie ucierpiała :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsushka
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Kaonashi: Mój był hardcrazy. Spędziłam go z mężem i ze swoją mamą

    Podobnie, jak ja :bigsmile: z mężem, jego siostrą i szwagrem. Do tego przy soczku, bo byłam w ciąży:clap:
    --
    •  
      CommentAuthorTamara74
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Kaonashi: Mój był hardcrazy. Spędziłam go z mężem i ze swoją mamą :tooth:

    ha ha, jakie porządnickie my :))- ja z mężem, mamą, teściową i kuzynkami męża - obecnie nadal panienkami (40l)
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    My przy niczym. Tak trochę przewrotnie napisałam, że był hard crazy, właśnie ze względu na "zespół" przedślubnej adoracji. Nie świętowaliśmy, tylko dopinaliśmy jakieś ostatnie guziki.
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    A moj panienski byl super, bo w prezencie dostalam swietna sesje z zdjeciowa z makijazem i uczesaniem, potem dolaczyl do mnie moj wtedy narzeczony na pare zdjec i mamy swietna pamiatke, a potem pojechalysmy na obiad cos zjesc a wieczorem wyszlysmy w waskim gronie do knajpy : )
    --
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeAug 29th 2011
     permalink
    Ja też nie miałam typowego (z różowymi uszami króliczka itp) wieczoru panieńskiego, jakoś mnie te klimaty odrzucają. W ramach tego wybrałyśmy się z siostrą na jakieś zabiegi upiększające.
    Mój mąż na swoim wieczorze kawalerskim pił whisky, palił cygara i grał w pokera. Zapowiedział swojemu świadkowi, że chce aby jego wieczór tak właśnie wyglądał, bez gołych bab itp. Nie było żenujących sytuacji a mój mąż do tej pory miło wspomina "jaskinię hazardu" jaką urządził mu świadek :tooth:
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeAug 30th 2011
     permalink
    Z tą "jaskinią hazardu" to fajny pomysł :bigsmile: Jeżeli oczywiście ktoś lubi grać w karty.
    --
    • CommentAuthorKropleka27
    • CommentTimeSep 13th 2011
     permalink
    haha, " o jaskini hazardu też kiedyś słyszałam. rzeczywiscie super sprawa :)

    okazuje sie ze mozna zabawić się w cywilizowany sposób: bez cycatych babek i dmuchanych lal.

    a co sądzicie o wieczorach panieńskich w klubie z wynajętym jakimś modelem, który ma zabawiać przyszłą pannę młoda? dla mnie totalna porażka....
  1.  permalink
    Co kto lubi... Ja bym się czuła bardzo niekomfortowo, wolałam spędzić miły i spokojny wieczór z najbliższymi przyjaciółkami. Ale wiem, że dla niektórych to by było nudne :bigsmile:
    • CommentAuthorSmuga
    • CommentTimeSep 14th 2011
     permalink
    Ja miałam super wieczór - zorganizowało mi kilka osób pod dyrekcją świadkowej, był temat "grecki"(moja pasja), więc togi i zagadki mitologiczne itp, do tego świetny tort z ulepionym Grekiem i kupa śmiechu przy winku.
    A co do wynajmowania panienek lub męskich striprizów, to mam jasne zdanie. Nie i jeszcze raz nie. W ten sposób dokładamy się do prostytucji, czyli wyzysku ludzi, których traktuje się po prostu przedmiotowo.
    • CommentAuthormerlenke
    • CommentTimeMar 16th 2022
     permalink
    Zostałam zaproszona z chłopakiem na wesele mojego wujka. Problem w tym, że kompletnie nie wiemy co kupić, co wypada. Czy jakiś prezent do domu będzie dobrym pomysłem? Jeśli tak to jaki? Nie chcemy wydawać nie wiadomo ile pieniędzy, mama powiedziała że cokolwiek wymyślimy to będzie ok, ale wolałabym dać coś fajnego
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.