Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    Dziewczynki - to może tutaj porozmawiamy o ciuszkach dla przyszłych mamuś, a potem o ciuszkach dla naszych maleństw! Wczoraj z męzem oglądaliśmy kolekcję z firmy 9 fashion, mają pare interesujących modeli - można je obejrzeć na stronie poniżej! Miłego oglądania!
    http://www.9fashion.pl
    :bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    IWA SUPER! DZIĘKUJĘ
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    piekne są te ubrania i wogole :) szkoda ze ja nigdy takich miec nie bedę:cry:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    http://www.implast.com.pl a oto wózeczki -sprawdzone - polecam!
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    kfiatuszku - za drogie tak? bo dla mnie trochu za...
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    implast o taaaaak :) ja tez juz mam w planach taki wozek :) od bardzo bardzo dawna :) a dlatego ze mozna do niego dołaczyc fotelik samochodowy :)troche drogie są ale moja mama powiedziała ze kupi swojemu pierwszemu wnukowi /wnusi :) wozek :))super są te wozki popieram IWA :))
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    no Lily drogie drogie ... ja bede musiała sie na targowe przezucic :) a tez są fajne bluzeczki na targu takie tuniki :) i nie az takie drogie :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    świetne!!!
    gondola, spacerówka i możliwość zamopntowania fotelika, niezłe resory (tak mówi mój mąż) regulowana rączka (mąż ma 2 m) i wogóle supur!:thumbup:
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    ja nie kupowałam dużo ciążowych ciuchów, bo są drogie i potrzebne tylko na kilka miesięcy, miałam to szczęście że chodziłam z dużym brzuchem gdy było ciepło, więc kupiłam 2 pary luźnych spodni na gumce, do tego parę podkoszulek XL, 2 sukienki ciążowe i wystarczyło, musiałam kupić klapki bo mi nogi puchły jak było gorąco no i staniki 2 numery większe :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    nom my tez bedziemy miały duze brzuszki jak bedzie ciepło wiec jakos sobie poradzimy :))
    --
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    aha mamusie drogie już starszych dzieci - pamiętajcie nie oszczędzajcie na fotelikach samochodowych :
    http://www.klubpancernika.pl/ :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    Ale ta Implast drogi - ale gokardy super.
    Zdziwiłam się że na mojej prowincji jest sklep w kótrym moge obejżeć te cudeńka w realu:smile:
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Warto kupić - długo służą!
    Są wytrzymałe - najpierw gondola później spacerówka i do tego ten fotelik montowany na krzyżaczku - super na zakupy lub do znajomych!:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    I do tego te kolorki!!!:clap:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    a jakie sa ceny tych wózków bo na stronce nie widze
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Kolorki bomba. Dobrze że prducenci zauważli że są inne kolory niż szare, granatowe, czarne czy ciemno zielone i bure
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    myszorka cos przeszło 1000 :) 1300 , 1400 :)
    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    a ja tez czasem kupuje na www.allegro.pl :) tam jest mnostwo rzeczy i czasem mozna tanio dostac :)moja mama kupowała mojej siotrze reczy jak była mała i czasem nawet spioszki za 5 zł były :)
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    a to stronka na której znajdziecie w jednym miejscu różne potrzebne rzeczy dla maluszka - fajna hurtownia z dobrą stronką internetową różnych firm! już jest ok???
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    już działa
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006 zmieniony
     permalink
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    ja zapewne zrobię tak jak przy pierwszym dziecku kupię użuwaną gondolę i potem ją sprzedam potrzebna mi była tylko na 6 miesięcy! Mieszkam na 3 piętrze bez windy spacerówkę łatwiej wnieść a gondolę mogę zostawić na klatce i jak ukradną nie będzie szkoda!
    Wiem praktyczna jestem..
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    U mnie jest winda, a poza tym to mam duże mieszkanie wię wózek będzie w domku!
    I do tego ja już taka jestem, wiem że będę chciała jak najwięcej rzeczy kupić sama, żeby moje maleństwo miało nowe rzeczy! Od znajomych może tylko troszkę dobrych jeszcze ciuszków na codzień wezmę, ale resztę sama kupię z mężem, to nasz pierwszy maluszek więc tak zrobię!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Tak strasznie się cieszę!:wink::wink::wink::wink::wink::wink::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:
    --
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Wiem i rozumiem ja już troche inaczej do tego podchodzę..:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Ja tez będę miała część rzeczy używanych po moich bratankach. Moze w spadku dostanę też jakis fotelik do auta
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    ja dostałam w spadku kilka worków ciuszków od rodziny u mnie odskakiwały trzecie pokolenie, jak zajdę będzie dla następnego , a potem ja przekażę dalej ( jak jeszcze będzie co ):bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    to 1300zł jest za wózek wielofuncyjny jak rozumiem, a co do ciuszkow to tez mam sisotrzencow i od nich siostra mi zatzrymala takie najladniejsze ciuszki, ale mam nadzieje ze bedzie zdrowa dziewczynka u mnie, a u was jakie plany co do płci??
    --
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    jakie plany - na plany myszorka już za późno!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    Teraz to już będzie co jest!:wink::wink::wink::wink:
    Może chłopiec, chyba chciałabym synka, mój tatko byłby zachwycony ( ma dwie córki i czeka na wnuka pierwszego, innych wnuków brak, jestem tą starszą siostrą).
    Ale tak pozatym to żeby było zdrowe, wkońcu nie mam ani chłopca ani dziewczynki, więc co by nie było będzie super!:bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthormyszorka
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    pewnie tak ale u mnie same chlopaki bo ja i M mamy starsze rodzenstwo, ale najwazniejsze zeby dzidzia zdrowa byla
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    jestem ciekawa kiedy pojawią się pierwsze bliźniaki na 28 dniach :bigsmile:
    --
  1.  permalink
    ja tez myślałam o implaście ale znalazłam cos równie fajnego i chyba lekutko tanszego
    http://www.x-lander.com/pl/
    a ciuszki to tez jakies bede musiała kupić
    •  
      CommentAuthorIWA
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    zakupy to będzie pyszna zabawa, troszkę pociągną po kieszeni, ale przecież to było do przewidzenia!:bigsmile::bigsmile::wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    A ja się chyba wstrzymam z zakupami tak do lutego. Chociaż korci mnie coby kupić juz to i owo
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Tak was czytam dziewczynki i nie dowierzam, że ja również niebawem będe robiła te wszystkie zakupy - ale jesio mam czas - mój M pewnie wybierze odpowiednią "fure" hihihii - jesteście fantastyczne :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorMagg
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Ja to bym chciała malutką dziewuszkę hihiihihihihihih
    A z zakupami to napewno sie wstrzymam!
    --
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    Magg może obie będziemy miały dziewuszki - jesiuuuuuuuuuu jakbym chciała - ale to tak na marginesie - bo wsie nasze FASOLKI niech są przede wszystkim ZDROWE :bigsmile::bigsmile::wink:
  2.  permalink
    moja siostra ma 2 chłopaków więc zalezy co mi sie urodzi
    a wiecie znalazłam na allegro sliczny rożek i posciel w taki sam wzorek korci mnie zeby kupic
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    młoda_żonka kup rożek usztywniany z tyłu, łatwiej ci będzie przenosić dziecko
    --
  3.  permalink
    no właśnie widziałam takie ale nie jestem do nich przekonana
    generalnie ja nie cierpie takich poduszek np jak do chrztu sztywnych wole takie rożki miękkie gdzie mozna dzieciatko przytulić a nie położyć na desce
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    młoda to jest tylko taka sztywna wkładka, w każdej chwili możesz ją wyciągnąć, bo ona jest w takiej kieszonce, a dziecko na początku jest takie kruchutkie , jak je zawiniesz w taki rożek łatwiej ci będzie je nosić.
    --
  4.  permalink
    wiesz moi siostrzeńcy mieli zwykły rożek i dobrze mi się ich nosiło ale juz sama nie wiem przemysle sprawe
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 27th 2006
     permalink
    ja kupiłam zwykły ale potem żałowałam, jeszcze masz trochę czasu
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 29th 2006
     permalink
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeOct 29th 2006
     permalink
    z rożkami to jest tak, że jak jest małe dziecko to lepiej miec usztywniany, bo to dzieciątko ginie w rękach, przy większych dzieciach już nie trzeba usztywnienia. Rodzice często, zwłaszcza tatusiowie boją się brać swoje nowonarodzone dizeciątko na ręce, więc dla nich idealnym rozwiązaniem jest rożek z usztywnieniem, później juz się oswoją z maleństwem.
    --
    •  
      CommentAuthorAgnese_
    • CommentTimeOct 30th 2006
     permalink
    Moja bratowa też przerobiła usztywniony i tez zachwala właśnie ten. Łatwiej jest trzymac dziecko w takim i ma się choć troszkę pewności że prawidłowo się trzyma baby.
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2006
     permalink
    ja drugi kupię usztywniany, wprawdzie mam jeden zwykły, ale Julka tak jest z nim związana że za nic w świecie nie oddalaby go rodzeństwu :bigsmile:
    --
  5.  permalink
    no to jak tak mówicie to kupie sztywny zawsze mogę wyciągnąc to usztywnienie
    na allegro są takie z usztywnieniem z kokosa
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 30th 2006
     permalink
    brawo młoda_żonka , tylko sprawdź czy tą wkładkę można później wyciągnąć, powinna być w takiej " kieszonce"
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.