Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    U mnie ból owulacyjny rozpoczyna się na kilka dni przed rzeczywistą owulacją.
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    *hehe Aniu a co jak Twoj partner wprowadza Ci codziennie swoj sprzęcik gleboko? albo penetruje palcami? co wtedy z Twoją szyjką ;-)*

    Zaraz tam "sprzęcik" toż to "sprzęcior" :wink:
    Wydaje mi się, że albo urosłam w pochwie albo szyjka mi się podwinęła, bo na poczatku mojej "historii łóżkowej" przy niektórych pozycjach mnie bolało, a obecnie niewykle rzadko.
    Penetrację palcami lubię, ale bez majstrowania przy szyjce, wydaje mi się ona za delikatna na szorstkie ludzkie palce, zwłaszcza mężczyzny. Żołądź członka jest delikatniejsza niż palce, nie podobi tylu mikro urazów.
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    le Aniu wiem ze jest delikatniejsza..tylko samobadanie szyjki to jedno-dwa "glaśnięcia"(delikatny dotyk) szyjki..wiec co tu ma powodowac mikrourazy. a co do "poglebienia".. tez tak mialam:) pochwa sie dopasowuje. co do dywagacji n/t sprzeciku i sprzecioru.. napisałam zeby bylo zabawnie. nie wnikam w wielkosc:)
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    ja również dla żartu ;-)
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    czyli kamasutra kłamie...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    w jakim sensie kamasutra wg Ciebie Lily kłamie, bo nie zajarzyłam?
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    że się nie dopasowuje...tam jest podział na 3 rodzaje wg. wielkości i że niektóre kombinacje do siebie nie pasują wogóle
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 7th 2006
     permalink
    Lily nie wiem moze jak penis wielki jak lufa czolgu a muszelka wąska i ciasna wyjatkowo.. to moze i tak..
    z drugiej strony to jednak przez pochwe dziecko przejdzie..a nie musze mowic jaka srednice ma glowka dziecka;)
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeNov 8th 2006
     permalink
    Oj, zdarzają się niedopasowania... mniejsza o kobiecy "kwiatek" , gorzej mają mężczyźni z małymi fujarkami. To może być problem, bo wtedy wiekszość pozycji z kamasutry nie wyjdzie ;-)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 8th 2006
     permalink
    hmm Aniu, w ta strone nie wiem jak jest w praktyce-mam szczescie jednak:) ale slyszalam ze bywa i tak:)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.