Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    witam mam problem i potrzeboje rady. Ostatnia miesiączka zaczeła sie 18sierpnia i trwała 7dni cykl mam nieregularny 23-37 co miesiac inny, chodzi o to ze dzis zaczełam odczowac silne bole podbrzusza i skurcze, obfite upławy.zawsze podczas stosunku sie zabezpieczamy z mezem uzywamy prezerwatyw, co to moze byc?słyszałam o bolach owulacyjnych ale nigdy ich niemiałam czy to moze byc to.(Mam dwoje dzieci)
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    Nikt Ci nie odpowie na to pytanie nie widząc Twojego wykresu z naniesionymi danymi dotyczącymi temperatury i śluzu.
    Oprócz wróżek, wierzysz we wróżby z jamnika?
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeSep 6th 2011
     permalink
    obfite upławy to chyba wystarczajacy powod zeby udac sie do ginekologa
    przy owulacji to nie uplawy a raczej duza ilosc sluzu moze sie pojawiac
  2.  permalink
    Cześć wszystkim! kurde nie wiem co mam robić a ginekologa boje się jak ognia choć nigdy u niego nie byłam a nie mam okresu i nie jestem w ciąży mam straszne upławy i straszne i nadmierne owłosienie całego ciała co mam robić :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::shamed::sad:
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 13th 2013
     permalink
    paulinka_mila: Cześć wszystkim! kurde nie wiem co mam robić a ginekologa boje się jak ognia choć nigdy u niego nie byłam a nie mam okresu i nie jestem w ciąży mam straszne upławy i straszne i nadmierne owłosienie całego ciała co mam robić

    udać się na TK głowy!
    --
  3.  permalink
    Po co odrazu tomografia?
    Najpierw niech idzie do lekarza i zrobi badania...
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeFeb 13th 2013
     permalink
    Cobraczek: Po co odrazu tomografia?

    cobraczku, to było ironicznie powiedziane :hugging:
    --
    • CommentAuthorKamiiiii
    • CommentTimeFeb 17th 2013
     permalink
    Paulina, nie ma co się bać ginekologa, bo on po to jest, żeby Ci pomóc, a lepiej wiedzieć, co się dzieje, niż trwać w niewiedzy. Zapisz się jak najszybciej, bo z tym nie ma żartów!
    •  
      CommentAuthorkadzek
    • CommentTimeSep 4th 2018
     permalink
    Dziewczyny czy któraś z Was miała zielone upławy? O czym coś takiego może świadczyć?
    •  
      CommentAuthormilkycia
    • CommentTimeSep 4th 2018
     permalink
    Wedlug mnie zakazenie jakas bakteria - chyba rzesistkiem - musisz isc jak najszybciej do lekarza
    •  
      CommentAuthorpoziomka11
    • CommentTimeSep 5th 2018 zmieniony
     permalink
    Ja miałam Na początku bardzo się przestraszyłam bo nie wiedziałam co to jest, ale okazało się, ze jest to wynik infekcji bakteryjnej. Polecialam z tym spanikowana do ginekologa bo bylam w ciazy. Dostałam leki doustne ( nie jestem w stanie CI jednak napisać jakie bo juz nie pamiętam) oraz dodatkowo tantum rosa. Zniknęło w ciagu kilku dni.
    Powodów może być wiele:
    wspomniana infekcja bakteryjna
    rzęsistkowica
    zanikowe zapalenie pochwy (aczkolwiek u kobiet w okolicach menoupauzy)

    Jeśli będzie się u Ciebie utrzymywało to najlepiej będzie zrobić tak jak ja. Czyli po prostu udac się z tym do lekarza.

    <a href="http://lekolandia.pl/uplawy-kiedy-stanowia-norme-a-kiedy-swiadcza-o-chorobie_kjbh.a">http://lekolandia.pl/uplawy-kiedy-stanowia-norme-a-kiedy-swiadcza-o-chorobie_kjbh.a</a>
    • CommentAuthorluminka
    • CommentTimeSep 24th 2018 zmieniony
     permalink
    Najprawdopodobniej jest to włąsnie infekcja bakteryjna. Nie wiem czy jest sens pisania tutaj jakichś czarnych scenariuszy skoro w większości przypadków taką infekcję da się wyleczyc samodzielnie:
    są w aptekach maści i globulki
    warto jest równiez przyjmować specjalne preparaty na odbudowanie flory bakteryjnej miejsc intymnych <a href="https://www.cefarm24.pl/higiena-intymna-a.html">https://www.cefarm24.pl/higiena-intymna-a.html</a>
    polecam zrezygnowanie z żeli do higieny intymnej bo czasami maja w sobie bardzo drażniące substancje, na rzecz delikatniejszych srodków albo samej wody
    pranie bielizny w wysokiej temperaturze oraz prasowanie

    Dobrze jest równiez zrezygnować z miejsc publicznej kąpieli....
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.