Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeSep 8th 2011
     permalink
    Słyszałyście może o takiej diecie? Szczególnie podczas upałów, ale też po dłuższym siedzeniu puchną mi nogi. Jedna znajoma wspomniała mi o tej diecie, która podobno na to pomaga, i jeszcze pomaga kontrolować wagę w ciąży. Różne grupy produktów jada się o różnych porach dnia. Kazała mi sobie wygooglować, ale nie znalazłam. Może inaczej się pisze to nazwisko...
    •  
      CommentAuthormorkub
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Czytałam o czymś takim w "Modzie na Zdrowie". Nazwano to chronodietą - żadnego nazwiska w nazwie nie pamiętam, więc nie jestem pewna, czy o to Ci chodzi.
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Morkub,dzięki za podpowiedź,sprawdzę to.
    •  
      CommentAuthorAndżi
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Jeżeli jest to dieta w rozumieniu sposób odżywiania to ok, a jeżeli jest to dieta redukująca kilogramy to w ciąży nie wolno się odchudzać!!! Można zrobić ogromną krzywdę maluszkowi i sobie. Jeżeli je się prawidłowo i zdrowo zgodnie z zaleceniami dietetyków i np IŻŻu (instytut żywności i żywienia) to nie przytyje się w ciąży ponad ilość kilogramów, które muszą się pojawić w związku z odmiennym stanem. Dla dziewczyn z prawidłowym BMI przed ciążą jest to 12-16kg.
    --
    •  
      CommentAuthoratomcia
    • CommentTimeSep 9th 2011
     permalink
    Andżi, ta dieta ma pomagać przy puchnięciu nóg w ciąży. A dodatkowo zapobiegać zbędnym kilogramom. Wiem, że odchudzanie w tym czasie nie jest wskazane.
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeSep 11th 2011
     permalink
    Najlepsze na opuchlizne upalowa to pic duzo wody (min 1,5l) i jesc mniej ale czesciej, cob2-3 h. To stabilizuje wage i sciaga zatrzymana w organizmie wode. Sprawdzilam na sobie.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.