Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorAnge
    • CommentTimeAug 8th 2012
     permalink
    hey dziewczyny, tak czytam o tej chlamydia i zaczynam sie zastanawiac nad badaniami bo od ok roku mam problem z ''pęcherzem'' ( tak naprawde nie wiem co mi jest) przez miesiac leczylam sie na zapalenie po czym co miesiac problem z bolem wraca :( ostatnia opinia lekarza to ''zapalenie cewki moczowej'' wyniki badan na mocz są ok. Bylam u gin i on powiedzial ze w srodku tez jest wszystko w porzadku a nie chce byc madrzejsza od nich i sama zapytac sie o te badania ;/ mialyscie kiedys podobny problem ????????????????? a moze jakies porady jak pozbyc sie tego bolu?
    --
    •  
      CommentAuthorFiołki
    • CommentTimeJan 22nd 2013
     permalink
    Ange, robiłaś badania? Jak wyniki?
    U mnie jest podejrzenie o zakażenie chlamydia pneumoniae, mam problem z nawracającym zapaleniem zatok, przezroczystą wydzieliną spływającą po gardle, drętwieniem kończyn oraz ogólnym złym samopoczuciem. Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia związane z tą chorobą?
    • CommentAuthorEwelina07
    • CommentTimeMar 18th 2013
     permalink
    Ja wlasnie mam chlamydie. nie wiedziałam tak naprawde co mam i zamowiłam taki zestaw Caretest STD. W opakowaniu byly testy na chlamydie własnie, kiłe i na rzeżączkę. to juz wiem co było tak na prawde przyczyna moich nawracajacych infekcji pochwy.
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 29th 2013 zmieniony
     permalink
    Witam własnie dowiedziałam sie że mam wynik IgA dodatni ,dodam że jestem w 5tyg ciąży czy ta bakteria może zaszkodzić mnie i dziciątku:cry: proszę o pomoc

    Treść doklejona: 29.05.13 20:57
    czy nikt nie moze mi pomóc?
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorPeaberry
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    Zwróć się do lekarza, to on jest najbardziej kompetentny by Ci pomóc, nie forum.
    -- Wszystko o kawie - najnowsze forum o kawie. Miejsce dla ludzi z pasją!
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    lekrza mama dopiero 10czerwca......myślałam że któraś z forumowiczek wie coś na ten Temat
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    cecylka25: ekrza mama dopiero 10czerwca......myślałam że któraś z forumowiczek wie coś na ten Temat

    szukając w internecie, możesz tylko sobie zaszkodzić, gdyż wiele różnych informacji na ten temat można wyczytać. Zwyczajnie wizyty nie doczekasz, bo zejdziesz na zawał ;p Nie możesz wcześniej skonsultować wyników telefonicznie???
    --
    •  
      CommentAuthorcecylka25
    • CommentTimeMay 30th 2013
     permalink
    bede jutro próbowała ........
    -- [url=http://www.suwaczki.com/][/url
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.