Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorewita32
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    hej, szukam pomocy dydaktycznych dla małego szkraba do nauki literek i cyferek, z czego korzystacie albo czy znacie jakieś ciekawe i zajmujące zabawki, pomoce dydaktyczne?
  1.  permalink
    Niektóre Chomiki na chomikuj.pl mają szablony, kolorowanki i szlaczki do nauki pisania literek. i cyferek Teraz nie jestem w stanie podać żadnych konkretnych linków, bo mi coś strona nie chodzi... Są też książeczki dydaktyczne dla trzy- cztero i pięciolatków z zabawami ułatwiającymi poznanie liter i cyfr
    • CommentAuthorkate232
    • CommentTimeOct 11th 2011
     permalink
    gry sa ok, edukacyjne, proste ukladanki
    moja bratanica ma "Poznaje literki" i mysle ze nic bardziej skomplkowanego nie trzeba
    • CommentAuthorkingam
    • CommentTimeOct 26th 2011
     permalink
    polecam "Z misiem w literkowej krainie"
    mocna gra, a wlasciwie zestaw gier dla brzdacow
  2.  permalink
    Moja cora w styczniu bedzie miala 3 latka i kupilam jej cyferki magnesiki na lodowke.Uklada,pyta sie jaka to cyferka a potem bawimy sie w odgadywanie.Zamierzam kupic rowniez literki magnesy - fajna zabawa a przy okazji nauka,magnesy s akolorowe wiec przyciagaja uwage malucha,moja cora je uwielbia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthoriwrowe
    • CommentTimeOct 26th 2011
     permalink
    Moja Marysia ( 2,5 roku ) uwielbia puzzle z literkami - TREFL WESOŁE ABECADŁO, fajny jest tez zestaw Laboratorium Edukacyjne LISCIANIGIOCHI ...
    --
    • CommentAuthornova11
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    polskie Adamigo ma sporo takich prostych, nieskomplkowanych a pmocnych rzeczy
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeOct 28th 2011
     permalink
    może nie do literek, ale akurat widziałam - do nauki mówienia - po polsku i angielsku dla dzieciaczków jest urocza prosta i bezpłatna aplikacja na iphone
    "word for toddler"
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.