Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Witam wszystkie dziewczyny, ktore podobnie jak ja nie mają okazji starać sie o dzidzie w kazdym cyklu. :) ale mimo to nie traca nadzieji. Mam nadzieje , że jest wiecej osob w takiej sytuacji. Zapraszam do rozmowy o wszystkim :kiss::kiss::rainbow::rainbow:
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Hej, ja się staram już 5 cykl i dalej nic .. Czasami mam dość i wyć mi się chcę, ale nadal wierzę, że kiedyś ujrzę 2 kreski na teście :heartbounce::heartbounce:
    -- , , ,
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    pewnie ze ujzysz :) Ashanti , moja pierwsza corcia poczela sie po prawie dwoch latach staran. tez juz myslalam ze mi sie nie uda, a tu nagle taka niespodzianka
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    myszka1012: A jak to zrobiłaś? :) Mnie już ręce opadają czasami .. Masakra poprostu jak co miesiąć widzę jedną kreskę :cry::cry:
    -- , , ,
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Wiesz, nie pamietam jak to zrobilam, poporstu trafilam w "ten" dzien, wtedy nie liczylam dni plodnych, ani nic z tych rzeczy, poprostu udalo mi sie trafic , choc troszke jednak to trfalo. a moze powinnas isc do lekarza na jakies badania? czy wszystko ok?
  1.  permalink
    Ja sie przylavzam,narazie co prawda regeneruje organizm,ale rowniez meza nie ma tygodniami ;)
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    myszka1012: Badania mam w porządku bo robiłam już .. U mnie jest nadal trochę problem ze śluzem .. Mam tylko parę dni mokro, potem sucho .. A tego przezroczystego nie mam w ogóle :/ Ale od tego cyklu już jest lepiej bo piję siemię lniane i już mam poprawę śluzu, bo mam mokro a wcześniej nie miałam w ogóle. Pustynia cały czas ..
    -- , , ,
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Witam RoxyEwa :) .A regenerujesz organizm po czym?Jesli mozna spytac?
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Ashanti w takim razie jestes na coraz lepszej drodze :) Choc z tego co czytalam, to brak sluzu na zewnatrz nie oznacza ze nie masz go srodku, czasem po prostu go nie widac. Na pewno wkrotce sie uda
  2.  permalink
    myszka1012: Witam RoxyEwa :) .A regenerujesz organizm po czym?Jesli mozna spytac?



    Po ciazy pozamacicznej:cry: wszystko jest pod moim wykresem...
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    myszka1012: Czyli mogę mieć śluz tylko wewnątrz? I byłby on cały czas tam, a nie na zewnątrz? Chociaż jedno dobre słowo napisałaś :smile:

    Obyś miała rację, bo zaczynam tracić nadzieję ..
    -- , , ,
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    RoxyEwa: Współczuję Ci kochana :cry::kissing::kissing::kissing:
    -- , , ,
  3.  permalink
    Ashanti_88: RoxyEwa: Współczuję Ci kochana


    Dziekuje:wink:
    Wykresy sa chyba widoczne....?

    Dziewczyny a wasi mezowie czym sie zajmuja,ze czesto jestescie same..?
    --
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    RoxyEwa, Przykro mi,obys szybko sie zregenerowala fizycznie i psychicznie. :grouphug:
    Nie potrafie sobie co czujesz, choc sama tez znam bol po stracie dziecka, Trzymaj sie

    Ashanti , ginekologiem ine jestem hehe, ale z tego co mi wiadomo i co wyczytalam to bywa tak ze jest on wewnatrz, nie pamietam teraz zrodla , ale jak chcesz to poszukam i przesle ci linka :)
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    RoxyEwa: Proszę :kissing:
    Ja widzę jeden wykres ..

    Mój mąż jest kierowcą i jeździ często do Niemiec z towarem :cry::cry:a Twój małżonek czym się zajmuje?
    -- , , ,
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    Moj kochany pracuje w holandi , musial wyjechac bo w polse z praca nie za bardzo, no i wraca do nas srednio co trzy miesiace
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    myszka1012: Bardzo bym prosiła o linka :wink:
    -- , , ,
    • CommentAuthormyszka1012
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    ok , to poszukam i potem ci przesle :)
  4.  permalink
    Ashanti_88: Mój mąż jest kierowcą i jeździ często do Niemiec z towarem a Twój małżonek czym się zajmuje?
    Jest kierowca miedzynarodowym,pracuje w niemieckiej firmi Roos Spedition i jezdzi (Niemcy,,Szwajcaria,Hiszpania,Francja)sytem pracy - 7,8 tyg w pracy/1-2 tyg w domu...

    Ashanti_88: Ja widzę jeden wykres .

    Ktory?ten ostatni?
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    RoxyEwa: Kojarze tą firmę ;) Mój na razie jeździ na 2 - 4 dni a tygodniu, i jeździ po Niemczech,Włochy, Austria :) Ale teraz zrobił na C i będzie zmieniać pracę na krajówkę . Ten ostatni ja widzę ..
    -- , , ,
  5.  permalink
    Ashanti_88: Ale teraz zrobił na C i będzie zmieniać pracę na krajówkę


    Na karjowce nie oplaca sie jezdzic w cale...
    --
    •  
      CommentAuthorAshanti_88
    • CommentTimeOct 17th 2011
     permalink
    RoxyEwa: On nie chce na międzynarodówce, bo woli być ze mną :P A jego wujek ma mu załatwić pracę na krajówce na C w miarę dobrze płatną pracę, a potem robi na C+E. A ja siedzę sobie w chacie, sama :( Tzn. z psami i czekam na jego powrót :)
    -- , , ,
    • CommentAuthorOczekujac
    • CommentTimeNov 7th 2011 zmieniony
     permalink
    My zaczęliśmy nasze starania od maja br. i z miesiąca na miesiąc byłam coraz gorzej sfrustrowana doszło jeszcze do tego, że odnowił się mój bolesny lewy jajnik podczas sexu było to najbardziej odczuwalne, więc wybrałam się do mojego lekarza, który kiedyś już leczył mnie na tą przypadłość teraz biorę już 3 cykl luteinę wcześniej antybiotyk przez dwa cykle Unidox i tak samo Metronidazol efekty leczenia są widoczne, ponieważ jajnik przestaw dawać mi w kość, jednak mojemu Mężowi trafiła się dobra praca za granicą co komplikuje jeszcze bardziej nasze starania o potomstwo, ponieważ będziemy się widywać bardzo rzadko teraz zjedzie na 2 tygodnie kilka dni przed świętami, ale nie tracimy nadziei i nie nakręcamy się też zbytnio, bo słyszałam, że im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi...

    • CommentAuthorOczekujac
    • CommentTimeNov 7th 2011
     permalink
    myszka1012

    Witaj w klubie :bigsmile: mój Mąż tez zaczął pracę w Holandii, choć i tutaj dobrze zarabiał, na początku chciał wyjeżdżać tylko na okres zimowy, gdy w jego branży robi się krucho, ale po wyjeździjcie i przeliczeniu ile tam może zarobić, a ile tutaj stwierdził po rozmowie ze mną, że przez jakiś czas będzie tam jeździł na stałe, abyśmy mogli spełnić kolejne z naszych marzeń, a mianowicie budowie własnego domu.
    • CommentAuthorAnecia84
    • CommentTimeNov 7th 2011
     permalink
    Ja też się dołączam. Mój mąż od pół roku jest co dwa tygodnie na weekend w domu więc staranka znacznie ograniczone, a staramy się już 6 rok i nadal bez rezultatu.
    -- ;;;;
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 7th 2011
     permalink
    To ja też się przywitam:)
    dołączam do grona, choć mój P jeździ bliżej bo odległość to 130 km (LD-WA), ale powoduje to że zazwyczaj wyjeżdża w pon rano i wraca w pt wieczorem. Staramy się obecnie 4 miesiąc. Myślałam że to będzie takie proste jeśli dwie osoby tego chcą i raczej są zdrowe. Raczej bo znając problemy kobiet w rodzinie, jeszcze zanim zaczęliśmy starania byłam u gin i poprosiłam o badania czy wszystko jest ok. Usłyszałam że pierwsze badania mogę zrobić po pełnym roku starań :(
    • CommentAuthorOczekujac
    • CommentTimeNov 8th 2011 zmieniony
     permalink
    milkar

    dla mnie to jest chore, ze lekarz pierwsze badania może rozpocząć po roku, a przez ten rok, to chyba powinnyśmy wyłączyć sobie wszystkie emocje i uczucia z tym związane...
    Ja tez podejrzewałam, że nasze starania będą szybkie i po jednej dwóch próbach nam się uda, nigdy nie podejrzewałam, że będę miała takie problemy, w końcu na pierwszy rzut oka jesteśmy młodzi i zdrowi, a tu masz babo placek:confused:
    • CommentAuthorsara32
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    milkar: Usłyszałam że pierwsze badania mogę zrobić po pełnym roku starań :(


    Zawsze możesz zrobić podstawowe badania prywatnie, wiem po sobie, że takie badania bardzo uspokajają psychikę a w starankach spokój psychiczny to PODSTAWA!!!
    --
    •  
      CommentAuthormilkar
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    umówiłam wizytę na najbliższy czas, spróbuję ponownie poprosić o badania.
    Ale pomóżcie bo dokładnie nie wiem jakie badania na początkowym etapie coś wyjaśnią, czy ze mną jest wszystko ok.
    Cytologię robię regularnie i za każdym razem jest ok.
  6.  permalink
    Witam ! Chętnie chciałabym się dołączyć do Was?:confused:
    • CommentAuthorOczekujac
    • CommentTimeNov 8th 2011
     permalink
    sara32

    Właśnie może napiszesz jeżeli możesz jakie badania można prywatnie wykonać, żeby sie uspokoić, że wszytsko jest w porządku, lub miec podkładkę do rozpoczecia leczenia, jeżeli coś okaże się nie tak...
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.