Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Dziewczyny mam straszny problem z reka.Po laparoskopii,ktora miala miejsce prawie 5 tygodni temu mam ciagle bole lewej reki.Kiedy sciagalam szwy bylam u lekarza rodzinnego i powiedzial,ze to napewno nie ma nic wspolnego z operacja co dla mnie jest niedorzeczne.Po opercji nie moglam nic w tym reku utrzymac - poprostu dretwiala i przestawalam miec w niej czucie,nawet utrzymanie szklanki bylo niemozliwe.Po tygodniu bylo coraz lepiej,ale od paru dni czuje ciagle bol,nie moge nic ta reka robic bo przy kazdym ruchu bardzo boli.Rozmawialam ze szwagierka,ktora jest ratownikiem i powiedziala,ze powinnam isc do neurologa,ale tam zapewne bede potrzebowala skierowania a moj lekarz rodzinny uwaza,ze to napewno nie jest zwiazane z operacja wiec nie ebdzie chcial mi go wystawic:/ Czy,ktoras z was po laparoskopii miala cos podobnego??
    --
  2.  permalink
    Ja niestety nie mialam podobnych problemow po laparoskopii. Mam nadzieje, ze znajdziesz jakies konkretne info.
    --
  3.  permalink
    Nie wiem czy powinnam zapytac swojego ginekologa,ktory mni operowal co powinnam z tym zrobic...?Chciaz nie wiem czy ginekolog bedzie wiedzial co i jak.
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    No przyznam, że dość nietypowy objaw, ale sądzę, że jest możliwe, że to po operacji. Spróbuj jakoś zdobyć to skieroweanie do neurologa. W końcu nie musisz się upierać, że to kojarzysz z operacją - boli, to trzeba to zbadać.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  4.  permalink
    jaca_randa: No przyznam, że dość nietypowy objaw, ale sądzę, że jest możliwe, że to po operacji. Spróbuj jakoś zdobyć to skieroweanie do neurologa. W końcu nie musisz się upierać, że to kojarzysz z operacją - boli, to trzeba to zbadać.


    Pamietam,ze na sali operacyjnej anestezolodzy dziwili sie ze weflon jest w lewej dloni a nie w prawej,ale jakis lekarz powiedzial,ze to nie ma znaczenia.Mam bardzo upartego lekarza rodzinnego:confused:bol promieniuje az do lokcia a najgorsze jest to ze dretwienie znowu wraca i od czuwam to samo co w momencie kiedy tracilam w niej czucie:(
    Chcialam napisac emaila do sowjego gina,ale raczej nie bedzie mi mogl powiedziec co to moze byc:neutral:Juz sama nie wiem....
    --
    •  
      CommentAuthorKlNGA
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Ewuś bez względu na to czy ma to związek z operacją czy nie, należy to zdiagnozować i lekarz przysłowiowej łaski nie robi tylko powinien wystawić skierowanie...
    --
  5.  permalink
    _K_i_n_g_a_: Ewuś bez względu na to czy ma to związek z operacją czy nie, należy to zdiagnozować i lekarz przysłowiowej łaski nie robi tylko powinien wystawić skierowanie...


    Powinien a nie zorbil tego.I tak dzisiaj zaczyna mi sie rozkrecac @ na jutro mialam miec wizyte u gina,ktora musze przelozyc i szlka mnie zaraz trafi bo nic nie moge zalatwic a ta reka utrudnia mi najprostrze czynnosci :angry:
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    A może spróbuj się umówić do innego lekarza, np. jeżeli jest z rana to może zapiszą Cię w przychodni na popołudnie lub na odwrót?? Powiedz, że to pilne i nie możesz czekać na swojego lekarza.
    --
  6.  permalink
    basia_87: A może spróbuj się umówić do innego lekarza, np. jeżeli jest z rana to może zapiszą Cię w przychodni na popołudnie lub na odwrót?? Powiedz, że to pilne i nie możesz czekać na swojego lekarza.


    W sumie,ogolnie w tej przychodni kreca nosem jak sie nie chodzi do swojego lekarza,ale boli jak cholera a jak beda mi to utrudniac to zmienie przychodnie i tyle...
    --
    •  
      CommentAuthorJasiolinek
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    RoxyEwa jak bylas znieczulana? Ja w czasie cesarki mialam znieczulenie w kregoslup i tez strasznie bolala mnie reka. Pielegniarka powiedziala ze to od znieczulenia. Po kilku dniach przeszło.
  7.  permalink
    Jasiolinek: RoxyEwa jak bylas znieczulana? Ja w czasie cesarki mialam znieczulenie w kregoslup i tez strasznie bolala mnie reka. Pielegniarka powiedziala ze to od znieczulenia. Po kilku dniach przeszło.


    Nie kochana ja mialam narkoze wziewną. Wczesniej mialam dwie operacje i podawali mi narkoze dozylna,ale wtedy to uszkodzili mi nerwy w nodze- to byly operacje na przepukliny pachwinowe i do tej pory w kilku miejscach nie czuje nogi...Jakos nie mam szczescia jesli chodzi o operacje....Zawsze to sie onczy ze skutkami ubocznymi :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Ale sądzisz, że zakładając welfron coś uszkodzili Ci w ręce?
    Wiesz, jeśli nadal boli i utrudnia Ci to życie, to albo idź do innego lekarza w innej przychodni - zawsze możesz powiedzieć, że chcesz zmienić lekarza, albo idź do swojej lekarki i przedstaw jej sprawę tak jak jest, że ból jest znaczny i że po prostu nie możesz tak żyć - jeśli uważa, że to może mieć inny powód niż operacja, to niech go szuka, ale sprawy nie olewa.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  8.  permalink
    jaca_randa: Ale sądzisz, że zakładając welfron coś uszkodzili Ci w ręce? Wiesz, jeśli nadal boli i utrudnia Ci to życie, to albo idź do innego lekarza w innej przychodni - zawsze możesz powiedzieć, że chcesz zmienić lekarza, albo idź do swojej lekarki i przedstaw jej sprawę tak jak jest, że ból jest znaczny i że po prostu nie możesz tak żyć - jeśli uważa, że to może mieć inny powód niż operacja, to niech go szuka, ale sprawy nie olewa.


    Ja moge przypuszczac,rozmawialam ze szwagierka ratownikiem medycznym to mowila z emogli mi uszkodzic nerw przy wkladaniu weflonu ale to tez moze byc cos innego na podlozy neurologicznym,ale neurologiem nie jest wiec to sa przypuszczenia....
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    OK, bo wcześniej nie skojarzyłam tego z welflonem. No tak, właściwie możliwe, że tam Ci się jakiś stan zapalny wdał... Koniecznie to skonsultuj z jakimś sensownym lekarzem.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  9.  permalink
    jaca_randa: OK, bo wcześniej nie skojarzyłam tego z welflonem. No tak, właściwie możliwe, że tam Ci się jakiś stan zapalny wdał... Koniecznie to skonsultuj z jakimś sensownym lekarzem.


    Postaram sie jutro pojechac.Strasznie przechodze ta miesiaczke mimo iz minelo prawie 5 tyg to bol niewyobrazalny,w dodatku ta reka:cry:
    Gdzies wyczytalam w necie ze moze wystepowac bol ramion po laproskopii ze zwgldu na to iz do ciala podczas zabiegu jest wpuszczany dwutlenek wegla aby podniesc powolki brzuszne i odslonic narzady i dwutlenek moze byc uwieziony przez jakis czas w przeponie dzieki czemu wywoluje to bol,ale mnie ramiona nie bola tylko reka....
    --
  10.  permalink
    RoxyEwa: weflon

    jaca_randa: welfron

    RoxyEwa: weflonu

    jaca_randa: z welflonem


    wenflon:)
    Bez urazy- tak tylko, bo czasem warto wiedziec ;)
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    Hehe, aga1976, dzięki, będę już wiedziała jak się to coś pisze :)
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 23rd 2011
     permalink
    RoxyEwa:

    Postaram sie jutro pojechac.Strasznie przechodze ta miesiaczke mimo iz minelo prawie 5 tyg to bol niewyobrazalny,w dodatku ta reka
    Gdzies wyczytalam w necie ze moze wystepowac bol ramion po laproskopii ze zwgldu na to iz do ciala podczas zabiegu jest wpuszczany dwutlenek wegla aby podniesc powolki brzuszne i odslonic narzady i dwutlenek moze byc uwieziony przez jakis czas w przeponie dzieki czemu wywoluje to bol,ale mnie ramiona nie bola tylko reka....

    No to może rzeczywiście coś Ci tam dźgnęli w ręce tym wenflonem... No bo chyba ten dwutlenek węgla nie jest odpowiedzialny na ból ręki, chociaż kto wie, może akurat na jakiegoś nerwa trafiło... Nic to, nie uradzimy co Ci jest, musisz to skonsultować z lekarzem. Daj znać, jak się sytuacja rozwinie. Trzymam kciuki, żeby Cię uwolnili od tego bólu.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    A czemu wenflon powinien byc w prawej rece? Ja przy porodzie mialam w lewej i przy laparoskopii tez. Choc tego samego dnia, po ok 12h od zalozenia, jak pielegniarka cos mi wstrzyknela to czulam koszmarny bol od ramienia az po dlonie. Poinformowalam ja o tym a ona mowi, ze nie powinno bolec. Myslalam, ze przejdzie jednak bol byl wlasnie co raz gorszy i pozniej az do szyji promieniowal. W koncu pielegniarka dotknela mojej reki i wyczula, ze jest zrobila sie taka koszmarnie twarda i napuchnieta wiec zmienila mi wenflon na prawa reke i wtedy juz wszystko bylo w porzadku
    --
  11.  permalink
    Trisha: A czemu wenflon powinien byc w prawej rece? Ja przy porodzie mialam w lewej i przy laparoskopii tez. Choc tego samego dnia, po ok 12h od zalozenia, jak pielegniarka cos mi wstrzyknela to czulam koszmarny bol od ramienia az po dlonie. Poinformowalam ja o tym a ona mowi, ze nie powinno bolec. Myslalam, ze przejdzie jednak bol byl wlasnie co raz gorszy i pozniej az do szyji promieniowal. W koncu pielegniarka dotknela mojej reki i wyczula, ze jest zrobila sie taka koszmarnie twarda i napuchnieta wiec zmienila mi wenflon na prawa reke i wtedy juz wszystko bylo w porzadku


    Nie mam pojecia jednak takie pytanie na sali operacyjnej padlo....Troche sie wsytraszylam,ale jak powiedzial lekarz,ze nie ma znaczenia przy laparoskopii no to nikt przeciez nie bedzie sie sprzeciwial ja tym bardziej,dzisiaj jak bede miala mozliwosc pojade do rodzinnego niech jeszcze raz zobaczy co z ta reka i jezeli nie bedzie wykazywal zainteresowania i znowu powie ze to nie ma zwiazku z operacja to pojde do innego.
    --
  12.  permalink
    jaca- cieszę się, ze się nie nafochałaś :) Bo nic złego nie miałam na mysli.
    Mnie tez tu ktoś uświadomił,że piesze się "aha" a nie "acha" i wdzięczna jestem, bo juz więcej nie palnę ;)
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Trisha: A czemu wenflon powinien byc w prawej rece?


    W moim szpitalu wkłuwali wenflon w prawą rękę bo łatwiej było z prawej strony ustawić cały osprzęt kroplówkowy...
    Z tym,że u mnie jest problem z żyłami w prawej ręce no i w związku z tym założyli mi wenflon na lewą.

    Natomiast wydaje mi się,że wszystkie bóle związane z wenflonem spowodowane mogą być nieprawidłowym założeniem go. To tak samo jak przy zastrzykach, czy pobieraniu krwi- zależy na jaką pielęgniarkę się trafi.
    --
  13.  permalink
    aga1976: jaca- cieszę się, ze się nie nafochałaś :) Bo nic złego nie miałam na mysli.Mnie tez tu ktoś uświadomił,że piesze się "aha" a nie "acha" i wdzięczna jestem, bo juz więcej nie palnę ;)


    Jakos piszac nie zastanawialam sie nad piswonia, wazny byl dla mnie przekaz i rowniez sie nie nafochalam, dziekuje:bigsmile: Troche mnie to wczoraj zbulwersowalo,ale to bardziej przez to,ze boli,boli jak cholera:confused:
    --
  14.  permalink
    Jaheira: W moim szpitalu wkłuwali wenflon w prawą rękę bo łatwiej było z prawej strony ustawić cały osprzęt kroplówkowy...Z tym,że u mnie jest problem z żyłami w prawej ręce no i w związku z tym założyli mi wenflon na lewą.Natomiast wydaje mi się,że wszystkie bóle związane z wenflonem spowodowane mogą być nieprawidłowym założeniem go. To tak samo jak przy zastrzykach, czy pobieraniu krwi- zależy na jaką pielęgniarkę się trafi.


    Wenflon zakladla mi anestezjolog na sali operacyjnej co mnie zdziwilo bo myslalam,ze od tego sa pielegniarki,ogolnie bylam przestraszona jak sie wybudzilam z narkozy jak poczulam ta rurke buzi i zobaczylam te kable podlaczone do mnie,cisnieniomierz i pulsometr.Ruszyc sie nie moglam bo z jednej strony dren z drugiej cewnik, obym nigdy juz nie musiala przechodzic tego koszmaru:sad:
    --
  15.  permalink
    No ja niestety nie wiem, jakie moga byc przyczyny tego bólu. :(
    do lekarza musisz koniecznie :(
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 24th 2011 zmieniony
     permalink
    A ja wenflon miałam założony w lewej ręce w żyle głównej i po 3 dniach zmienili i założyli w żyłę boczną, nie odczuwałam z tego powodu żadnej bolesności także też mi się wydaje, że dużo zależy od umiejętności osoby zakładającej.

    A może jakiś stan zapalny żyły...ale to sobie możemy tylko gdybać.
    --
  16.  permalink
    Czekam tylko na przelew jak sie pojawi o zmykam do Zamościa....
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    RoxyEwa: Wenflon zakladla mi anestezjolog na sali operacyjnej co mnie zdziwilo bo myslalam,ze od tego sa pielegniarki


    Roxy miałam na myśli,że to zależy od osoby, która założy wenflon. Napisałam o pielęgniarkach bo faktycznie do tej pory tylko one mnie kuły...
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Mnie kiedyś podczas operacji też nie mogły sobie z wenflonem poradzić. Nie mogły trafić w żyłę na lewej dłoni - ja na całej kewej ręce mam żyły do bani. Ale udało im się to wdźgnąć od spodu w lewą rękę, w prawej nie dłubali. Może też masz żyły do bani i nie dało się znaleźć na lewej dłoni?
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    jaca_randa: Ale udało im się to wdźgnąć od spodu w lewą rękę, w prawej nie dłubali



    brrrrr ...ale to okropnie brzmi. "wdźgnąć" :|
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Przypomniałam sobie jak koleżanka z pracy opowiadała, że jaj siostra dostała leki przez wenflon, w trakcie podawania okazało się, że wężyk wenflonu (ten wchodzący w żyłę) ma mikro pęknięcia i część leku poszła podskórnie i skarżyła się na podobne dolegliwości związane z ręka. Także przyczyn może być wiele...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    ja akurat laparoskopie dobrze wspominam. W sensie czas po, bo w trakcie pewnie snilam o łąkach :D Dreny siuskowe i krwiowe mi nie przeszkadzaly jedyne co mnie meczylo, to mysli o glodzie i jak widzialam, ze babcia obok ma sucharki, to mialam slinotok okropny! Byly moim marzeniem....

    A sprzet kroplowkowy zazwyczaj jest ruchomy wiec moglam go miec po ktorej stronie chcialam, bo nie mialam lozka od scinany czy cos.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Ja na przykład nie zdawałam sobie sprawy z tego,że żeby zmniejszyć problem, to należy napić się sporo wody...
    Nie wiem jak to jest przed operacją- czy wolno pić?
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    ja mialam operacje o 7 rano miec wiec dzien wczesniej moglam pic do polnocy i to napraaawde duzo zeby sie nie odwodnic, bo dostajesz lek silnie przeczyszczajacy. A po operacji to chyba na drugi dzien dopiero mozna pic i jesc. Przynajmniej ja moglam. Na drugi dzien toja do domu w sumie juz wyszlam:D
    --
    •  
      CommentAuthoranula36
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    a mnie jak zkładali wenflon (dzieki aga ;)) pękła mi żyła i to bolało potwornie, ale był widoczny siniak przez pare tygodni, no i ręka w końcu przestała boleć...
    ale przyczyny moga być różne, tylko lekarz może ci pomóc

    Jaheira: Nie wiem jak to jest przed operacją- czy wolno pić?

    ja przed znieczuleniem ogólnym nie mogłam ani pić ani jeść ani nawet tik taka! :confused: chyba 6 godz, ale to było krótkie znieczulenie, i ten czas kiedy nie wolno jeść jest chyba uzależniony od przewidywanego czasu znieczulenia, ale nie znam sie jakos super
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeOct 24th 2011 zmieniony
     permalink
    Ja byłam operowana o 9 rano w poniedziałek, to w niedzielę śniadanie było ostatnim posiłkiem, a pić tyle co by leki przełknąć...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Mysle, ze tez rodzaj operacji jest wazny. Bo jest spora roznica miedzy np laparoskopia a operacja.
    --
  17.  permalink
    Rowniez wybor wenfolnu jest bardzo wazny....Podczas porodu wkula mi polozna najciensza igle a przy operacji wybieraja z nagrubsza igla do plynow operacyjnych.Wydaje sie,ze to taki maly szczegol a jednak jest to bardzo wazne. Po operacji mialam juz dretwienie reki ,ale ciagle mnie pytali o serce czy czuje kalatanie,mowilam ,ze nie,ale lekarz widzial na monitorze,ze szaleje. Maz mowil,ze podczas mojej operacji dwoch lekarzy bieglo na blok az sie przerazil chyba mieli jakies problemy ze mna....Poniewaz leczylam sie na cisnienie labilne bralam silne leki i cos moglo byc nie tak...
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    No ja miałam operację przez powłoki brzuszne, uśpili mnie na cacy. Nie wiem, jak to jest przy laparoskopii, ale sprawa wkłucia chyba wygląda podobnie.
    Ale się namęczyłaś... ręka, serce, uch! Może to jakieś żylne sprawy w tej ręce? Żyły też potrafią porządnie boleć... Ty, a może jakiś skrzep? Mnie koszmarnie bolał jajnik i to przez jakieś kilka miesięcy po operacji. Dopiero mądra lekarka dała mi czopki z heparyny i - ból jak ręką odjął.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
  18.  permalink
    jaca_randa: No ja miałam operację przez powłoki brzuszne, uśpili mnie na cacy. Nie wiem, jak to jest przy laparoskopii, ale sprawa wkłucia chyba wygląda podobnie.Ale się namęczyłaś... ręka, serce, uch! Może to jakieś żylne sprawy w tej ręce? Żyły też potrafią porządnie boleć... Ty, a może jakiś skrzep? Mnie koszmarnie bolał jajnik i to przez jakieś kilka miesięcy po operacji. Dopiero mądra lekarka dała mi czopki z heparyny i - ból jak ręką odjął.


    Wlasnie tez o tym myslalam,ze przez podanie plynow a dostalam ich sporo dozylnie to moga byc skutki uboczne....Trezba to sprawdzic,przelew jeszcze nie przyszedl wiec zapewne lekarz bedzie musial poczekac....:confused:
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    jaca randa co masz na mysli "przez powloki brzuszne"? Nie chodzi Ci wlasnie o laparoskopie?
    --
  19.  permalink
    Trisha: jaca randa co masz na mysli "przez powloki brzuszne"? Nie chodzi Ci wlasnie o laparoskopie?--


    Jej chyba chodzi o laparotomie...Czyli calkowita ingerencje chirurgiczna...
    --
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    aaaaaaaa, rozumiem
    --
  20.  permalink
    Wczoraj przeczytalam skutki uboczne laparoskopii to wlosy mi stanely deba... nawet tam gdzie ich nie mam:bigsmile: Jak gdzies znajde ta strone to wkleje...
    --
    •  
      CommentAuthorjaca_randa
    • CommentTimeOct 24th 2011 zmieniony
     permalink
    Trisha: jaca randa co masz na mysli "przez powloki brzuszne"? Nie chodzi Ci wlasnie o laparoskopie?

    Nie, mnie cięli "od ucha do ucha", jak do cesarki, tylko macicy nie ruszali.
    -- Szczęście jest decyzją, którą podejmujemy każdego dnia.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    Ja przed operacja w ogole nie czytalam takich rzeczy. Wtedy to moje serce by nie wytrzymalo z czarnowidztwa. Wystarczajacym dla mnie stresem byla narkoza :)
    --
  21.  permalink
    Trisha: Ja przed operacja w ogole nie czytalam takich rzeczy. Wtedy to moje serce by nie wytrzymalo z czarnowidztwa. Wystarczajacym dla mnie stresem byla narkoza :)


    Tez pierwszy raz w zyciu sie tak osttanio balam....Tylko sobie myslalam ''matko a jak sie nie obudze-co bedzie z Emilka a co ze Zbyszkiem''...Matko potem chcialam szybko zasnac a jak sie obudzilam to taka ulga uuuffff.
    --
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    RoxyEwa, nalegaj na lekarza, zeby dal Ci skieorwanie do neurologa. Musisz byc twarda i naciskac lub nawet zaszantazowac. Powiedz mu, ze jak nie da skierowania do specjalisty to chcesz miec to na pismie,ze odmowil Ci pomocy i leczenia. To przewaznie dziala.

    A wenflon to ja tez mialam w lewej rece jak mi cc robili(to znaczy mialam juz tak zalozone do porodu i potem wyniklo cc). To chyba nie ma zadnego znaczenia w ktorej rece jest wbity.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    A anestezjologa to tez pytalam czy sie obudze:). Ochrzanil mnie,ze nie mam gadac glupot:). Zaczelo mi sie krecic w glowie i pyk..nic nie pamietam.
    •  
      CommentAuthorTrisha
    • CommentTimeOct 24th 2011
     permalink
    mnie kazali policzyc do 10. Chyba przy 3 odlecialam :D Szkoda, ze nie pamietam, bo samo zasypianie ogolnie to takie przyjemnie uczucie :)
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.