Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthordoti
    • CommentTimeNov 14th 2006
     permalink
    od niedawna jestem w Warszawie, szukam dobrego ginekologa, który również będzie mógł w przyszłości poprowadzić mnie przez te wspaniałe 9 m-cy. A do tej pory, pomoże ocenić stan zdrowia (pod kątem ginekologicznym) i ewentualnie pomóc szczęściu............proszę o namiary
    •  
      CommentAuthorKes
    • CommentTimeNov 14th 2006
     permalink
    doti spójrz na www.npr.pl w zakładce przychodnia ;)
    •  
      CommentAuthorMilena
    • CommentTimeMar 28th 2007
     permalink
    Doti, ja chodzę do dr Borakowskiej - ginekolog, endokrynolog, położnik...3 w1...Przemiła pani. Klinika ALFA na Nowym Świecie...Bierze 100 za wizytę. Pozdrawiam
    -- FRANEK, ZOSIA i ...
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 7th 2007
     permalink
    Milena, pokazywałaś jej wykresy? Jak zareagowała?
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor3livka
    • CommentTimeAug 5th 2014
     permalink
    Podbijam temat. Szukam ginekologa-endokrynologa w Warszawie, najlepiej kobiety. Takiej robiącej szczegółowy wywiad i nie bagatelizującej moich obserwacji, zlecającej badania. Fajnie jakby miała usg w gabinecie, żeby było wszystko w jednym.
    Mój problem to PCOS, brak miesiączki, więc może ktoś z podobnymi problemami poleci mi swojego lekarza. Proszę o pomoc.
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Polecam dr Szafranko ginekolog, położnik, endokrynolog, ma usg, polecam w 100%
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Polecam Poradnię Leczenia Niepłodności w Szpitalu Bielańskim. Dr Dariusz Świerczewski, Ryszard Kardasiński ( z tym że on to już nie pracuje w szpitalu i tylko prv). Na dzień dobry robią wszystkie badania. Wykresy pokazywałam, wiedzieli o co chodzi i dzięki temu mieli lepszy pogląd na przeprowadzenie badań.
    •  
      CommentAuthorDorit
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Kingoskie: Na dzień dobry robią wszystkie badania
    rozumiem ze na nfz?
    --
    •  
      CommentAuthorKingoskie
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Dorit tak na NFZ. Lekarzy jest tam kilku, ja miałam kontakt z tymi i tych mogę polecić. Chodziłam też tam na początku do dr Kośca, ale absolutnie nie chciałabym go polecać. Ogólnie sympatyczny, ale raczej filozof niż praktyk i straciliśmy tylko rok czasu na jego rozważania. Jak zmieniłam lekarza, to wszystko "ruszyło z kopyta".
    •  
      CommentAuthor3livka
    • CommentTimeAug 6th 2014
     permalink
    Dziękuję za odzew :) A może ktoś poleci jednak jakąś panią ginekolog?
    •  
      CommentAuthortamara6
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    dr Monika Bator Gregorczyk, wiem że pracuje na Madalińskiego, ale żadnych namiarów nie znam. Ja do niej chodzę w Radomiu, jestem zadowolona.
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeAug 7th 2014 zmieniony
     permalink
    Panią doktor polecam Joanne Jacko, pracuje na Żelaznej, gabinet ma w pobliżu szpitala przy ul. Wolności.
    Świetna kobieta, bardzo miła, delikatna, polecam.
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthor3livka
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    Ewelajna87 czy ta pani dr Jacko, ma w gabinecie usg i może zrobić badanie podczas zwykłej wizyty?
    • CommentAuthorSalina
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    Dr Paweł Piekarski, świetny specjalista (zwłaszcza od ciąż mnogich) na Żoliborzu ma swój gabinet.
    •  
      CommentAuthorEwelajna87
    • CommentTimeAug 7th 2014
     permalink
    Ma usg i jak najbardziej może je wykonać na zwykłej wizycie :)
    -- [/url][/url]
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeAug 14th 2014
     permalink
    To ja polecam dr marcina wrone. Przyjmuje w przychodni na kasprowicza na bielanach (nfz)a na codzien jest pracownikiem karowej.

    Prowadze juz trzecia ciaze u niego i nigdy nie mialam zadnych nieprzyjemnosci. Szybkie usg robi na kazdej wizycie, czasami trzeba tylko na niego czekac, ale to chyba jak na kazdego lekarza co pracuje w szpitalu, wazne ze nigdy nie odmawia przyjecia i siedzi do ostatniej pacjentki.

    Co wazne nie problemu z dawaniem zwolnien kiedy istnieje wskazanie ;)
    --
    •  
      CommentAuthorizzie1983
    • CommentTimeMar 12th 2015
     permalink
    Salina: Paweł Piekarski, świetny specjalista (zwłaszcza od ciąż mnogich) na Żoliborzu ma swój gabinet.



    Salina, a ten dr Piekarski jaki ma stosunek do Metod Rozpoznawania Płodności? Pytam, bo to prawie w bloku obok tego, gdzie mieszkam, więc jeśli w ogóle patrzy na wykresy to może bym u niego spróbowała.
    •  
      CommentAuthorszerka
    • CommentTimeMar 24th 2015
     permalink
    Możecie polecić ginekologa z medicover?
    --
    •  
      CommentAuthorgingerka_
    • CommentTimeMar 25th 2015
     permalink
    Szerka ja obie ciaze prowadzilam u dr. Jacka Maciejewskiego i jak najbardziej polecam. Delikatny, uprzejmy; rzeczowy.
    -- [/url]
    •  
      CommentAuthor_azja_
    • CommentTimeJul 14th 2015 zmieniony
     permalink
    Poszukuję namiarów na dobrego gin., który zakłada spirale, z góry dziękuję za wszelką pomoc
    --
    •  
      CommentAuthoracia20
    • CommentTimeJan 25th 2018
     permalink
    Mój ginekolog przestaje przyjmować na nfz. Jestem teraz w 12 tygodniu ciąży i powinnam znaleźć szybko innego jak chce na nfz.
    Tylko gdzie szukać, czy kogoś polecacie na nfz.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomka11
    • CommentTimeSep 4th 2018 zmieniony
     permalink
    Przez jakis czas mieszkałam w Warszawie, chodziłam do lekarza prywatnie ( na fundusz niestety ale są zbyt długie kolejki). Byłam pacjentka pani Mazanowskiej Natalii. Pracuje prywatnie w centrum medycznym na Wilanowie. Polecam. Pani doktor konkretna, drobiazgowa, traktuje każdego indywidualine. I co najważniejsze byłą bardzo delikatna i z dobrym podejściem. Tak wiec nie czułam się ani przez chwilę skrępowana na wizycie.
    <a href="http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/">http://balumed.pl/specjalizacje/ginekolog/</a>
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.