Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• CommentAuthorKasia9090
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Jeden z lepszych kremów na rozstępy to revitol stretch mark używałam go przez 2 miesiące z widocznymi efektami, wiele o samym kremie i nie tylko dowiedziałam się na rozstepowo.pl na moje rozstępy krem zadziałał bardzo dobrze.
    • CommentAuthoranutka99
    • CommentTimeOct 29th 2013
     permalink
    Ja mam tendencje do rozstepow i do samego poczatku jak dowiedziałam sie ze jestem w ciazy stosowalam oliwke az do ostatniego dnia i nie mam ani jednego rozstepa. Wazne zeby jak najwiecej nawilzac skore.
    •  
      CommentAuthornewi92
    • CommentTimeJan 17th 2015
     permalink
    Koleżanki moje drogie, uważam że zwiększone dbanie o siebie w ciąży procentuje i na prawdę warto to robić! Ja używałam na rozstępy kuracje z firmy efektima pharmacare i nie pojawiły się u mnie żadne rozstępy! Balsam ma bardzo fajny skład który idealnie wpływał na moją skóre- była miękka i przyjemna :)
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeMar 12th 2015
     permalink
    podbijam, początek drugiej ciąży, chciałabym uniknąć jakiś strasznych rozstępów- z córą nie miałam ich wiele ale teraz minęło sporo czasu

czytałam że w I trymestrze można masło kakaowe, wazelinę i masło shea
    --
  1.  permalink
    A mnie sie wydaje ze rozstepy to kwestia genow.
    Moja mama urodzila 9 dzieci, rozstepu ani jednego :)
    Moja siostra urodzila 4 dzieci - tez ani jednego.
    Siostra 1 dziecko- rowniez brak.
    Ja ur 2 dzieci- skora czysciutka.
    Zadna z nas niczym sie nie smarowala, no moze czasem ja, jak sobie przypomnialam :)
    Mysle, ze jak beda mialy wyjsc to wyjda i zaden najlepszy krem nie pomoze. :wink:
    -- ,
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.