Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Używając funkcji odwróć komentarze w wersji testowej nie ma to odzwierciedlenia w wersji oficjalnej. A może nie powinno mieć? :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    Inez no na razie chyba nie moze sie odwrocic w wersji oficjalnej bo by zaraz podejrzenia jakies dziwne byly ze strony dziewczyn wiec mysle ze to takie chwilowe ;)
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    No więc żeby było jasno i przejżyście... u mnie odwracanie komnetarzy w wersji 'prawie' działa :smile:
    •  
      CommentAuthorJosaris
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    no własnie chodzi o to, że jak odwrócisz w prawie, to nie widać tego w oficalnej
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 27th 2006
     permalink
    :) TAk, jeśli odwrócimy w prawie, to w oficjalnej nie działa.
    Odwraca pod IE?
    •  
      CommentAuthorInez
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    Pod IE działa odwracanie w taki sam sposób jak pod FF (tylko w prawie) :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeNov 28th 2006 zmieniony
     permalink
    Tak jak mówiłam już- odwracanie działa i pod FF i pod IE...
    aaa...i daty również się pięknie wyświetlają!
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    A udostępnianie komentarzy tylko dla przyjaciółek?
  1.  permalink
    Uzylam opcji tylko dla przyjaciolek i pod wykresem pojawila sie informacja "Tylko twoje przyjaciółki mogą przeglądać i dodawać komentarze. (pokaż więcej) " Wiec pewnie dziala ale na 100% nie wiem bo musialaby wejsc inna uzytkowniczka,ktora nie jest moja przyjaciolka i to sprawdzic



    :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    pszczolka - wystarczy, że w nowym oknie przeglądarki wejdziesz na profil swojej przyjaciółki, w poprzednim oknie wylogujesz się, znów przejdziesz do okna przyjaciółki, klikniesz na swój avatar w jej przyjaciółkach - i zobaczysz czyTwoje wykresy są widoczne dla innych (niezalogowanych, czyli jednocześnie dla osób niebędących Twoimi przyjaciółkami).
  2.  permalink
    ngl hahah masz racje, nie pomyslalam :bigsmile: Ale to wszystko przez to,ze dzis walcze caly czas z kompem bo cos przestal mnie sluchac :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    A udostępnianie komentarzy tylko dla przyjaciółek?

    ustawiłam 'dostęp dla mnie i moich przyjaciółek' dalej zrobiłam właśnie tak jak napisała ngL -efekt wyświetlił się komunikat, że "Aby móc zobaczyć szczegóły tej użytkowiniczki musisz się zalogować. Zarejestruj się jeśli nie posiadasz konta"
    więc sama nie wiem co to znaczy...:shamed:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    W tej chwili komentarze są automatycznie widoczne dla wszystkich, którym udostępniasz wykres. (Niestety) na razie nie ma oddzielnej opcji dla samych komentarzy.
  3.  permalink
    jesli chodzi o te komentarze to nie wiem czemu ale nawet jak calkowicie zamkne strone z 28dni (wczesniej udostepnilam dla wszystkich uzytkowniczek internetu i wcisnelam "komentarze widoczne tylko dla przyjaciolek" ) i wejde z nowego okna z adresu udostepniajacego wszystkim to i tak widze komentarze.A chyba nie powinnam w tej sytuacji widziec :confused:
    --
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeNov 28th 2006
     permalink
    Zamknięcie przeglądarki nie jest jednoznaczne z wylogowaniem się, jeśli zaznaczyłaś opcję logowania automatycznego przy każdej wizycie.
  4.  permalink
    ngl zalogowalam sie ponownie jzu nie wciskajac automtycznego logowania sie.Ale zeby nie bylo jeszcze raz bede kombinowac :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorpszczolka232
    • CommentTimeNov 28th 2006 zmieniony
     permalink
    Wiec jak powiedzialam tak zrobilam :bigsmile: poprosilam kolezanke aby kilknela na moj wykres (od siebie z domu) i powiedziala mi co widzi odpowiedziala,ze widzi wykresy i jakies komentarze :confused: Wiec jednak nie dziala ukrywanie komentarzy ::confused:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.