Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Szukam pomocy dla siebie i dwoje dzieci.Zostałam nagle sama z dwójka dzieci bez środków do życia ,gdzie oprucz OPS mozna uzyskać jakaś pomoc???Proszę o pomoc
    •  
      CommentAuthorAga19782
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Przykro mi.Możesz bardziej opisać swoją sytuację.Są fundusze alimentacyjne renty socjalne ale żeby doradzić trzeba wiedzieć w jakiej jesteś sytuacji i dlaczego.
    --
  2.  permalink
    Zostałam sama poniweaz moj partner przebywa w Z.K Jestem na zasiłku wychowawczym 400zł a to mi nie wystarcza dla nas troje,szukam jakiejkolwiek pomocy bo nawet na mleko dla dziecka nie mam.
    •  
      CommentAuthorMrsCreme
    • CommentTimeJan 13th 2012
     permalink
    Pozwij partnera o alimenty
    z miejsca jasne jest że płacić nie będzie
    więc w 3 miesiące dostajesz kasę z funduszu alimentacyjnego.
    Albo pozwij jego rodziców

    Idź do parafii, zapisz się do banku żywności
    w spółdzielni przedstaw obecną sytuację- może nie będą Cię od razu ścigać za niepłacony czynsz
    w OPS poproś o zapomogę- jednorazowe pieniążki które pomogą stanąć na nogi
    no niestety- zacznij dorabiać. Może w gminie potrzebują kogoś do opieki nad dziećmi (taki żłobek we własnym domu, do piątki dzieci maks- gmina Ci zapłaci za tą trójkę ponad Twoje własne)

    No a w sytuacji ekstremalnej zostaje ośrodek interwencyjny- to nie koniec świata, mieszkałam ponad 9 miesięcy z córką, dałyśmy radę :)

    Będzie dobrze!
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.