Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    pozwolilam sobie na zalozenie watku, ktorego tematyka wraca do mnie jak bumerang...
    Dominik w wieku niespelna 2 lat zostal zdiagnozowany : mastocytoza, urticaria pigmentosa....
    czy ktoras z Was ma podobny problem...wiem ze choroba niezwykle rzadka i niestety wszystko co wiem na jej temat zaczerpnelam z internetu...od konsultanta szpitalnego dostalam wydruk stron www z najistotniejszymi informacjami o chorobie...i na tym w zasadzie koniec...leczenie tylko objawowe...w momencie wystapienia reakcji...ktore na szczescie zdarzaja sie coraz rzadziej...i stad porownanie do bumerangu...za kazdym razem kiedy mysle ze paskudztwo odpuszcza (ostatnio ladnych kilka miesiecy bez reakcji) Minik budzi sie z plamami na twarzy badz ciele lub tak jak dzis z mega wodnista biegunka i bolem brzucha...w kazdej takiej sytuacji zaczynam sie zastanawiac czy paskudztwo rzeczywiscie siedzi tylko skorze...starsznie boje sie przeksztalcenia choroby w postac mastocytozy ukladowej...

    zastanawiam sie czy sa tutaj moze mamy majace podobne doswiadczenia....??? jak radzicie sobie z reakcjami??? jak przebiega u Was choroba??? znacie czynniki wywolujace reakcje u Waszych dzieci???
    --
    • CommentAuthornita09
    • CommentTimeFeb 18th 2012
     permalink
    u małej narazie jest podejrzenie - dopiero wybieramy sie do specjalisty w tej dziedzinie i zobaczymy ale już drugi lekaz to podejzewa -
  2.  permalink
    nita a jak sie to u Was objawia???
    --
    •  
      CommentAuthorĆma
    • CommentTimeMar 5th 2014
     permalink
    Widzę, że w wątku mało wypowiedzi:( Choroba faktycznie rzadka, my właśnie mamy diagnozę.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.