Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorNIUNIA1410
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    witam !
    Tak krążę po Necie i nie wiem gdzie się zaczepić :-(
    mam pytanie czy może ktoś mi odpowiedzieć czy bakteria PROTEUS PENNERI która mi wykryto przy pobraniu wymazu z pochwy może mieć wpływ na to żę nie mogę zajść w ciąże od 2 lat. Chotuję na niedoczynność tarczycy od 4 lat hormony mam w normie no i Hashimoto . Endokrynologicznie jestem teraz ok i podobno nie ma żadnych przeszkód ??? no ale jak dzidzi nie ma tak nie ma . no i teraz jakieś światełko się pojawiło że jednak coś jest nie tak. Wybieram się właśnie do szpitala na HSG no właśnie trzeba przed zrobić ten wymaz no i ......jest PROTEUS PENNERI . nie wiem co to wiem tylko że muszę mieć odłożone badanie i najpierw jakieś dostanę tabletki. może ktoś mi wyjaśni co to może być . do lekarza dopiero pójdę w poniedziałek za tydzień . no a tu czas leci i nowy cykl się zaczyna sad
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Na bakterię jest na pewno antybiotyk. Ja bym zaczęła z innej strony: badaliście już nasienie męża?
    --
    • CommentAuthorNIUNIA1410
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    NO od tego BADANIA tak naprawdę zaczeliśmy.
    Wynik jest SUPER.
    :-( No i jeszcze ja w kwietniu 2011 roku miałam robione nadanie prolaktyny tzw TEST Z MPC oznaczenie PRL w czasie 0 min, 60min,120min. A oto wyniki
    -4,9ng/ml
    po 60min 127,6
    po 120 min 82,4
    no i pani doktor stwierdziła Hyperprolaktynemie czynnościową
    brałam Bromergon 2*dz 1 tabl do września 2011r. następnie mój ginekolog kazał mi go odstawić. Fatalnie się czułam no ale perspektywa dzidziusia łagodziła wszystko.
    •  
      CommentAuthormontenia
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    Niunia, a masz antybiogram zrobiony do tego proteusa?
    • CommentAuthorNIUNIA1410
    • CommentTimeFeb 23rd 2012
     permalink
    nie nie mam. Rozmawiałam tylko telefonicznie z moim lekarzem ginekologiem że mam w poniedziałek do niego podejść po receptę . Kurcze tak trudno dostać jakiekolwiek informacje. lekarze są tak mało rozmowni. od wiosny zeszłego roku to każda miesiączka doprowadza mnie do łez. co miesiąc mam nadzieję że to już . Latem miałam monitoring robiony i podawany PREGNYL. No i to też nie przyniosło rezultatów. No może jednak faktycznie potrzebne jest to HSG .Bardzo się boję bo podobno jest nieprzyjemne.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.