Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkjenzyc
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    Stosuje ktoś z Was, ze znajomych itd.kefirek z grzybka tybetańskiego? Czytam na necie o cudnych właściwościach itd... Zastanawia mnie to czy można go pić, jak się karmi?
  1.  permalink
    kjenzyc

    grzybek tybetanski to zwyczajny grzybek kefirowy, a picie kefiru podczas karmienia jest wskazane.
    --
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    Ja go też miałam, ale nie wiem jak ma się do karmienia:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorkjenzyc
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    basia-no i jak "wrażenia" ?
    •  
      CommentAuthorLa_Liszka
    • CommentTimeMar 14th 2012
     permalink
    a gdzie się kupuje takiego grzybka?
    -- „Milcz - wydarła ze spienionych warg hrabina - jeśli nie chcesz, bym wyszła wobec ciebie ze złoconych ram mego dobrego wychowania! ”
    •  
      CommentAuthorbari_87
    • CommentTimeMar 14th 2012 zmieniony
     permalink
    Hmm z początku nawet mi smakował i trochę zadziwiał bo "cud" robił z mlekiem sklepowym. Mojemu M szybko zbrzydł, a dla mnie samej nie chciało mi się z nim codziennie robić. Codziennie (max co drugi dzień z początku) trzeba go płukać wodą i zalewać mlekiem, ale później mu spasowało w mojej kuchni i szybko się rozrastał, więc w lecie dwa razy dziennie musiałam go obrabiać.
    Licho ja nie mam pojęcia gdzie można go kupić, chodź na internecie są oferty sprzedaży, ja dostałam "rozsadkę" od teściowej, a teściowa od szwagierki a ta od...itd.
    --
    •  
      CommentAuthorEfiaa
    • CommentTimeMar 19th 2012
     permalink
    Hej, jest ponoć świetny na kłopoty żołądkowe, o innym działaniu nie wiem.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.