Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorpati_
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    czesc dziewczyny jestem tutaj nowa,z mezem staramy sie o dzidzie 4 cykl.czy jest morzliwe ze jestem zaplodniona,poniewaz w 16dc pojawil sie bol sutkow,i niewiem co o tym myslec,zawsze odczowalam bol 5 dni przed spodziewana@.bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    ? Na dwoje babka wróżyła. Może tak, może nie. Jeśli dobrze się wstrzeliliście, to mogło się udać. Jeśli już jest termin @, to jaki był wynik testu?
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    Przegląd pierwszych objawów ciąży: http://forum.28dni.pl/discussion/56/1/poczatkowe-objawy-ciazy/
    --
    • CommentAuthorpati_
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    termin jest za 4 dni,a testu jeszcze nierobilam,a sa jakiekolwiek szanse ze to dzidzia jak myslicie
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    To zależy od objawów i terminu współżycia względem objawów. Ja odczuwam taki sam ból, choć on nie zwiastuje na pewno ciąży.
    --
    • CommentAuthorpati_
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    to znaczy ze jak na razie mam sie nieludzic ze to dzidzia?chce dodac ze nigdy wczesniej nieodczowalam bolu sutkow 12 dni przed@
    • CommentAuthorpati_
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    raz na jakis czas czoje jakby klulo mnie w jajniku ale to zdarza sie bardzo zadko,zanim zaczely bolec mnie sutki,przez 3 dni mialam bol glowy
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    Nie mam pojęcia. To zależy od tego kiedy współżyliście. Teraz trzeba spokojnie czekać, a nie wróżyć z fusów. Jeśli @ nie przyjdzie, to zrobisz test. Teraz jest chyba za wcześnie na gdybanie.
    --
    • CommentAuthorpati_
    • CommentTimeJan 8th 2007
     permalink
    dzieki za odpowiedz.pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeJan 28th 2007
     permalink
    Mnie sutki bolą w III fazie i nie wróży to dzidzi ;)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 28th 2007
     permalink
    Mnie też bolą w tym czasie. :-(
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeJan 29th 2007
     permalink
    Amazonko, Tobie też takie niedotykalskie się robią ;( ???
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 29th 2007
     permalink
    Tak, zwłaszcza w III fazie. "Niedotykalskość" pobiła wszelkie rekordy w okolicach krwawienia śródcyklicznego. Wtedy: łapy precz!!! Wszystko minęło, gdy rozpoczął się nowy cykl.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.