Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorgosiah
    • CommentTimeMar 21st 2007
     permalink
    Vicky - umowa stoi :P
    -- To możliwość spełniania marzeń sprawia,że życie jest takie fascynujące...
    • CommentAuthortom_lukowski
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Wiem z doswiadczenia ze kilkudniowy wypad dosc trudno jest zorganizowac no bo mamy rodziny, rozne plany, z ktorych czesc sie dopiero krystalizuje a noclegi czesto trzeba rezerwowac ze sporym wyprzedzeniem. Byloby tez wg mnie niedobrze gdyby kasa uniemozliwila komus udzial w takim spotkaniu. Bez noclegu rzecz cala latwiej zorganizowac. Ja pod Waszawa znam ladne miejsce w Sulejowku www.sulelowek.marianie.pl Mozna tam zamowic posilki a mozna tez skorzystac z kuchni. Sa miejsca noclegowe choc Ritz to nie jest, jest gdzie napalic ognisko, pospacerowac, jest sala na pogaduchy np przy niepogodzie itp. W miare wygodny dojazd do Stolicy.
    Choc mam tam niezle uklady to i tak jak sadze w sprawie noclegow jednak trzeba rozmawiac ze sporym wyprzedzeniem i dosc konkretnie. Mozna tez myslec o jakims spotkaniu wariantowym tzn organizatorzy przygotowuja zasdnicza czesc programu np na ktoras niedziele (niedziela akurat mnie zwykle pasuje najbardziej) a chetni mogliby zjechac wczesniej i np rezerwowac sobie noclegi w miejscach o akceptowalnym dla siebie standardzie i cenach.
    Mam bardzo nieunormowany tryb zycia i trudno mi sie wczesniej jakos konkretnie daklarowac ale jesli spotkanie byloby powiedzmy w promieniu 50 km od Warszawy to zapewne nie odmowilbym sobie takiej przyjemnosci, jesli to tylko byloby mozliwe. Gdybyscie uznaly Sulejowek za interesujaca propozycje to moge pomoc w negocjacjach z wlascicielami :-)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Skorpionka, dobry pomysł Toma.
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    w sumie ja jednodniowy wypad do Wawy to bym się też pisała (nocleg by sie znalazł u siostry)
    --
    • CommentAuthortom_lukowski
    • CommentTimeMar 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Mysle ze te z was ktore chetnie przyjechalyby w sobote no bo jak rozumiem sobotni wieczor to w sumie najlepsza pora na nieco swobodniejsze, pogodne pogaduchy przy ognisku a chetnie skorzystalyby z taniego noclegu moglyby to jakos, w sposob dla siebie niekrepujacy zasygnalizowac. Mysle ze jestesmy w stanie zorganizowac noclegi i bez wczesniejszej rezerwacji, przedplat itp. W koncu kilkoro z nas mieszka w poblizu, mamy rodziny wiec zadaszone miejsce zeby rozlozyc tych kilka karimat powinno sie znalezc :-)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    ja wolne weekendy bede miala gdzies od czerwca przynajmniej w teorii, bo w czerwcu-lipcu mam obronnę dyplomu, a do tej pory zajecia na uczelni w kazdy weekend. ale w wakacje chetnie. dla mnie nocleg jesli platny to wystarczy czysty prysznic i czyste miejsce do spania. jakos hotele w wawie i placenie min.100-150zl za nocleg to nie ta bajka. ze wzgledu na moja sytuacje finansową szkoła, remont mieszkania, wolę oszczędzać:wink:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    100-150 zł za całość (spotkanie), a nie jeden nocleg w ****hotelu.
    --
  1.  permalink
    Jestesmy w bardzo roznej sytuacji a ja zupelnie was nie znam. Pisalem o kuchni w wariancie minimalizujacym koszty. W sobote wieczorem kolacja ogniskowa plus jakas kawa i ciastko, w niedziele rano cos wam przyrzadze na sniadanie :-) , niedzielny obiad trzeba zamowic a po obiedzie pewnie wypadaloby sie zaczac powolutku zbierac. Ale zgoda, potrzebne sa wstepne deklaracji checi spotkania bo i koszt i program i tez w jakims stopniu miejsce zalez w decydujacym stopniu od skladu. Trudno w tej sprawie robic referendum na forum. powinni decydowac ci ktorzy maja chec sie spotkac albo co wydaje sie praktyczniejsze ci ktorych uczestnicy upowaznia do zorganizowania spotkania :-)
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Kochane Kobietki, a co z naszymi połówkami?
    Może i niektórzy z mężów, narzeczonych też mieliby ochotę się wybrać???

    Chętnie z Wami się spotkam, ale czerwiec to miesiąc mojego slubu i błagam - postarajcie się mieć to na uwadze ;) 16 czerwca odpada i 25 również ;) pielgrzymka do Różanegostoku ;)

    jestem za SULEJÓWKIEM!!!!
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    a ile kosztuje dojazd z wawy do tego sulejowka? i ile czasu trwa? bo kosztach dojazdu do wawy z gdanska to ja juz chyba pisalam..
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Mary, zapisz w Wiki, kiedy możesz, a kiedy nie. Nie ukrywaj tego.
    --
    •  
      CommentAuthorMary
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    Amazonko, już napisałam ;) więc niczego nie ukrywam ;)
  2.  permalink
    vicky, tam jezdza miejskie autobusy i pociagi ( no moze podmiejskie). Mysle ze bilet ponizej 5 zl. Dojazd jest niezle opisany na stronie www
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMar 22nd 2007
     permalink
    polaczenie jest ok i Mza i pkp
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeMay 8th 2007
     permalink
    no i co tam dziewczyny - pomysl spotkania umarl juz smiercia naturalna???????
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 8th 2007 zmieniony
     permalink
    Spontanka, czemu u Ciebie umarł?
    Rozmawiałam z wybrankiem już i wstępnie się zgodził.
    Tom, dobre pomysły. Jak będzie na spotkaniu, zależy wyłącznie od jego uczestników.
    --
    •  
      CommentAuthorspontanka
    • CommentTimeMay 9th 2007
     permalink
    no takie mialam amazonko wrazenie bo na wiki lista sie jakos nie wydluza, a i tutaj ostanie wpisy sa troche historyczne :)
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 9th 2007
     permalink
    Spontanka temat jest poruszony w innym watku na forum
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 9th 2007
     permalink
    Na obu jest poruszany.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 10th 2007
     permalink
    nie rozumiem po co 2 topiki na jeden temat..:confused:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMay 10th 2007
     permalink
    Z tego samego powodu, dla którego są 2 topiki dla odkładających.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMay 10th 2007
     permalink
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeMay 10th 2007
     permalink
    OJ Vicky czy to takie ważne - nie ma co wnikac w szczegóły
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.