Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Kochane mam takie pytanie z innej beczki…. u mojego M. w pracy informatyk przygotował aplikację do telefonów komórkowych w której można zapisywać ilość tabletek jakie mamy przyjmować , o jakich godzinach, czy rano czy wieczorem, a także ilość jaka jest w opakowaniu i gdy jest już mało tabletek to informuje nas o tym,że potrzebujemy nowej recepty , a także można wpisywać właśnie wizyty u lekarza, informuje również czy w trakcie, przed lub po posiłkiem, z jakimi lekami dany lek można brać, a z jakimi nie, a w przyszłości będzie program sam informował,że jeśli przyjmujemy lek np. a, to nie możemy go przyjąć z lekiem np.d… jest to trochę zbliżone do kalendarza,proste w obsłudze, samoinstalująca się, będzie przez pewien czas dostepna za darmo na spróbowanie, a po wersji testowej będzie kosztowała pare złotych na rok…. i mam Kochane pytanie, bo M. prosił mnie o małą sondę czy wam coś takiego w zyciu codziennym by się przydało czy raczej nie, bo oni zastanawiają się czy warto to wprowadzić na rynek ???Dziękuję za Wasze odpowiedzi :)))))
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 6th 2012
     permalink
    Urszulka, a to jest aplikacja na wszystkie telefony? Mnie by się coś takiego przydało, szlag mnie czasem trafia bo zapominam o lekach :(
    --
    •  
      CommentAuthorKokieteria
    • CommentTimeApr 7th 2012
     permalink
    Według mnie brzmi ciekawie. Szczególnie opcja powiadamiania o kończącym się opakowaniu leków.
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeApr 9th 2012
     permalink
    Damazy napisał taką aplikację.
    --
    •  
      CommentAuthornikoll
    • CommentTimeApr 9th 2012
     permalink
    Calkiem ciekawe. Jak ktos bierze sporo lekow to moze mu sie przydac.
    --
    •  
      CommentAuthormooniia
    • CommentTimeApr 10th 2012
     permalink
    fajna sprawa aczkolwiek chyba wystarczy wpisac te informacje do kolandarza w telefonie i tez beda przychodzic przypomnienia :) całkiem darmowo przez cały czas :)
    -- mama piątki :)
    •  
      CommentAuthorAgulkaQlka
    • CommentTimeApr 10th 2012 zmieniony
     permalink
    bardzo dobry pomysł popieram i proszę o info kiedy taka aplikacja się pojawi :)
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 17th 2012
     permalink
    Taka aplikacja jest do pobrania na samsungApps od ponad tygodnia (nie pamiętam kiedy tam zaglądałam) Wygląda ciekawie ale nie instalowałam bo ie potrzebowałam
    --
  2.  permalink
    Ok Dziewczyny dziękuję za zaianteresowanie :))) z tego co wiem ta aplikacja z samsungApps nie ma wszystkich opcji co ta, a jeśli chodzi o tą , daną aplikację o której pisałam to najprawdopodobniej będzie dostępna na stronie pod koniec kwietnia, więc jak będę tylko wiedziała co i jak to napewno Wam dam znać ,żebyście mogły przetestować, jesli oczywiście będziecie chciały :)))Pozdrawiam

    Treść doklejona: 18.04.12 21:28
    The_Fragile to jest aplikacja dla telefonów z systemem android np. samsung, lg, sony ericsson, i telefony, które mają zieloną ikonkę z podpisem Market.Jak macie jeszcze jakieś pytania to śmiało:))) Wersja jest już testowana przez jedną osobę (kobietę), także jak będę wiedziała więcej to dam znać ...

    Treść doklejona: 18.04.12 21:31
    Jesli chciałybyście, żeby coś jeszcze taka aplikacja posiadała co by się Wam przydało to też piszcie, ja przekażę dalej i będzie można w razie czego jeszcze ją rozbudować :)))
    •  
      CommentAuthorAgunia05
    • CommentTimeApr 18th 2012
     permalink
    Wydaje mi się że ta aplikacja zawiera co trzeba no i jest za darmo
    --
  3.  permalink
    No to w porządku... ja chciałam poprostu znać zdanie innych osób , kto będzie chciał to przetestuje, a jak nie to nic się nie stanie :)
  4.  permalink
    a moja komora nie umie znalesc tego programu...
    --
  5.  permalink
    CzasNadziei czego dokładnie nie możesz znaleźć ??? Bo tej aplikacji o którą pytałam jeszcze nie ma w dostępie ....
  6.  permalink
    aha, a to ja myslalam ze juz jest ;)) to czekam az bedzie:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    Urszulka8312: The_Fragile to jest aplikacja dla telefonów z systemem android


    Uuu, to kiepsko :(
    --
    •  
      CommentAuthormala246
    • CommentTimeApr 23rd 2012
     permalink
    fajna aplikacja. ciekawe czy będzie można ja ściągnąć
  7.  permalink
    Jak tylko będzie gotowa aplikacja to dam znać i będziecie mogły sobie sprawdzić wersję testową :))))
  8.  permalink
    Witam.

    Dziewczyny za kilka dni na markecie android będzie dostępna aplikacja MedDose, przypominacz do leków z wieloma funkcjami ( można nie tylko dodawać pigułki, ale też inne medykamenty) nawet kilka rodzajów leków jednocześnie.
    Polecam. Będzie można ściągnąć za darmo.
  9.  permalink
    Witajcie Kochane :)))
    Mam dla Was ten link, który obiecałam, więc możecie poczytać i się zapoznać lub przetestować :)))) Oto link : https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.dtech.meddose&feature=apps_topselling_free#?t=W251bGwsMSwxLG51bGwsInBsLmNvbS5kdGVjaC5tZWRkb3NlIl0. Codziennie jeszcze jest udogadniana także mogą być jakieś poprawki :)))
    Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthorAgulkaQlka
    • CommentTimeJun 5th 2012
     permalink
    dobra ściągam przetestuje kilka dni i powiem czy coś potrzebne jest jeszcze czy nie :)
  10.  permalink
    Będę bardzo wdzięczna jak coś jeszcze jej brakuje to proszę o info, a postaram się powiadomić twórcynię aby dodać lub ulepszyć jeszcze aplikację :)))
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.