Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • CommentAuthorzula
    • CommentTimeAug 9th 2006
     permalink
    witam! Staramy się z mężem od trzech lat o dzidzię i od dwóch mam pielgrzymkę po lekarzach. Jeden czeka (nie wiadomo na co) inny zapisuje leki bez badań albo wogóle wiedza jego na temat niepłodności jest znikoma i dokształca się na mnie a właściwie ja dokształcałam się w domu by potem móc zasugerowć jakieś rozwiązanie. :devil: Może mogłbyśmy stworzyć tu taką listę DOBRYCH ginekologów od niepłodności by niektórym zaoszczędzić pilegrzymek po znachorach i całej masy niepotrzebnych przeżyć. Osobiście (jestem z podkarpacia) poszukuję wiadomości o WITOLDZIE SKRĘCIE z Rzeszowa, ponieważ czytałam że jest świetnym lekarzem ale brakowało konkretnych wypowiedzi dziewczyn które się u niego leczą lub leczyły. Napiszcie jeśli macie takiego LUDZKIEGO :wink: lekarza . POZDRAWIAM
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeAug 9th 2006
     permalink
    Polecamy:
    - lek. gin. Monika Holerek-Małecka z Bielska-Białej, tel. 033 818 05 52
    - lek. gin. Elżbieta Siwiak z Nowego Sącza, tel. 018 44 34 003, e-mail: elzbietasiwiak@op.pl

    Pozdrawiamy,

    Barbara i Paweł
    •  
      CommentAuthorkala
    • CommentTimeAug 9th 2006
     permalink
    Nie wiem czy jest sens zakładać taki temat i raczej powinniśmy skupić się na aplikacji 28dni a chyba nie zaczynac inne tematy które defacto zostały rewelacyjnie przerobione na forum www.nasz-bocian.pl czy innych. Z Naszego Bociana od lat korzystaja pary leczące niepłodność czy mające problem z zajściem w ciąże i warto wykorzystać ich już zebraną wiedzę. Polecam.

    nie chciałam przy okazji nikogo urazić.
    :)
    • CommentAuthorzula
    • CommentTimeAug 9th 2006
     permalink
    Myślę że to oceni każda z nas czy to potrzebne czy nie. Innych tematów tu też nie brakuje ktore także były przerabiane... a o lekarzach nie ma aż tyle informacji jak by sie zdawało. Kto nie bedzie potrzebował to poprostu tu nie bedzie zaglądał :smile: POZDRAWIAM
    •  
      CommentAuthorewelcia
    • CommentTimeAug 9th 2006
     permalink
    Ja jestem z poznania i polecam paią dr beatę paluch-kubiaczyk :) co prawda nie byłam u niej z niepołodnością tylko ze zwykłymi dolegliwościami, ale jest to super lekarz a w leczeniu niepłodności się specjalizuje. jakby ktos z poznania byl zainteresowany to powiedzcie, to podam na miary bo teraz nie mam przy sobie
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 10th 2006
     permalink
    ja mysle, ze nie zaszkodzi zalozyc tu taki topik, bo nie kazda z nas zna bociana. i faktycznie idac ta sciezka, to na wszystkie tematy juz gdzies ktos zalozyl topik, wiec nie byloby sensu pisac. moze jesli ktorąś zainteresuje jakis temat, warto go zalozyc, ale tez podac linki do innych stronkek tego typu:) i chyba tak bedzie najlepiej:bigsmile:

    a ja w krakowie polecam dra Wójcika ze szpitala na siemiradzkiego (tez co prawda nie od nieplodnosci)
    ODRADZAM rudolfa klimka!!!!!!!!:fierce:
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeAug 10th 2006
     permalink
    Kasia rozwiń temat, jestem mocno zainteresowany. :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeAug 10th 2006
     permalink
    ale to tych linkach, czy doktorach?:smile:
    •  
      CommentAuthormonawmona
    • CommentTimeAug 14th 2006
     permalink
    Dziekuje , mnie akurat przydała sie wiadomosć na tej stronce . szukałam dobrego lekarza , odezwe sie do Pani doktor Elżbiety Siwiak , mam tylko pytanie , czy zajmuje sie także niepłodnoscią ?
    -- gg 6155390
    •  
      CommentAuthorzolie
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Do Kasi. Jak sie kogoś odradza, lub wypowiada sie o kims niepochlebnie wymieniając go z imienia i nazwiska , to wypadałoby sie podpisac swoim...

    ja mam takie odczucie. Nie bierz tego do siebie, tak po prostu uważam.
    •  
      CommentAuthorAnia
    • CommentTimeAug 30th 2006
     permalink
    Na innych forach dość restrykcyjnie przestrzegaja zasad niewymieniania osób z imienia i nazwiska, raz, że można kogoś skrzywdzić. A dwa, że niech się zaloguję na każde dorum i zacznę wychwalac dokrota X, napędzam mu pacjentki, a może sama jestem tym doktorem i robię sobie darmową reklamę?
    Lepiej takie rzeczy przekazywać sobie na prv.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 1st 2006 zmieniony
     permalink
    Warto polecać dobrych lekarzy, na priv i nie tylko. Mnie niestety polecono mechanika samochodowego...
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    zolie i Aniu, jednego odradzilam, drugiego poleciłam, to zbrodnia?. Poza tym, jeśli nie chcecie się wypowidać na ten temat, nikt nie każe Wam tutaj wchodzić. Na innych forach są też założone specjalne topiki, które dotyczą lekarzy i jakoś nikt specjalnie nie przejmuje się podawaniem swoich danych. A ja nie jestem ginekologiem, ale właśnie dzięki takim topikom znalazłam dobrego lekarza. Pozdrwiam.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    Kasia, ja dopiero takiego szukam.
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    Amazonka, podaje Ci linka do forum na gazecie wyborczej: "Biała lista" dobry ginekolog" :http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=18090&w=11373768 moze skorzystasz:) tam juz od razu wroclaw wchodzi:)
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    Dzięki!!!
    --
    •  
      CommentAuthorKasia
    • CommentTimeSep 1st 2006
     permalink
    nie ma za co!:)
    •  
      CommentAuthorpopepsi
    • CommentTimeSep 3rd 2006
     permalink
    Kasiu, stronka nie wchodzi:cry:
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeSep 3rd 2006 zmieniony
     permalink
  1.  permalink
    Czy któraś z Was może mi polecić dobrego ginekologa z Częstochowy. Nie interesują mnie pigułki antykoncepcyjne itp. Szukam prawdziwego fachowca!
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeSep 21st 2006
     permalink
    ptysiaczekk - to adres gina ze stronki npr.pl - Częstochowa: lek. med. Piotr Węgrzecki, ginekolog – położnik; tel. 034 324 55 39; 607 843 020
    z założenia stronki tam pojawiają się adresy lekarzy wspierających NPR :bigsmile:
  2.  permalink
    Lily dziękuję Ci bardzo, aczkolwiek szukam ginekologa sprawdzonego przez Was. Pozdrawiam
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeJul 19th 2007
     permalink
    mój opis wizyty
    a lekarz to dr Rodzeń, też opisany na stronie LMM
    --
  3.  permalink
    z Leszna polecam Pana Maciej Frykowskiego i Krzysztofa Jędrzejczaka.
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.