Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormaisa
    • CommentTimeApr 18th 2012
     permalink
    Cześć,

    Chciałabym poruszyć bardzo trudny temat. Życiu niejednej z nas towarzyszy choroba i leki, które będzie trzeba brać do końca życia. Mi cały czas trudno jest pogodzić się z tym faktem. Temat robi się trudniejszy, jeśli planujemy dziecko. Ja już jestem matka 5-letniej córeczki i bardzo bym chciała, aby miała rodzeństwo. W tej chwili biorę dużo silnych leków. Mój lekarz wie, że chcielibyśmy drugiego maluszka. Jeśli moje samopoczucie się nie zmieni, w trzecim kwartale tego roku obniżymy dawki do jednej małej dawki jednego leku. Wtedy będziemy mogli rozpocząć starania.

    Chciałam zaprosić do grona swoich przyjaciółek te z Was, które borykają się z różnymi chorbami, niezależnie od kategorii, którą pod swoim wykresem zaznaczacie. Ponieważ chciałabym, abyśmy mogły pogadać o wszystkim, mój profil będzie miał charakter zamknięty - tzn. wszystkie wykresy i komentarze bedą udostępnione tylko przyjaciółkom.

    Zapraszam
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.