Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 19th 2007
     permalink
    no musiałam mu buzię wysmarować :))) to tramwaj był - kompletny spontan, bo robiliśmy zdjęcia na moście, na torach tramwajowych, no i jak podjechał tramwaj, to wsiedliśmy. Ja się generalnie chyba nigdy tak dobrze nie bawiłam i nie wyśmiałam co w czasie tej "sesji"
    Tuli - suknię jak założyłam, to od razu wiedziałam, że ta i żadna inna, co potwierdziła moja świadkowa, która ze mną była, potem mama, potem M hihihi
    To była suknia Demetriosa, model z 2006 roku - jeśli gdzieś znajdziesz, to polecam, bo jest super, nic mnie nie cisnęło, nie uwierało, nie odpadło, nie byłą ciężka, czy niewygodna, żałowałam, że nie mogę jej na codzień nosić :))
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 19th 2007
     permalink
    aga1976: Skorpionko- może cennik podasz?


    aga nigdy od znajomych i przyjaciół nie chciałam kasy... zawsze mówiłam co łaska za nagranie płytki...

    byłam kilka razy wynajęta na sesję na śluby i wesela, ale to już są zupełnie inne stawki...

    właściwie to chciałbym tylko zwrot za dojazd i nagranie płytki, a reszta to do dogadania się.... moze byc co łaska :smile:
    •  
      CommentAuthortuli_pani
    • CommentTimeSep 19th 2007
     permalink
    Harpijko DZIĘKUJĘ za podanie namiarów :bigsmile:
    jestem jeszcze na etapie szukania a ta mi się niesamowicie podoba:bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 19th 2007
     permalink
    Tuli, mnie się również baaaardzo podobała i nadal podoba, dodam jeszcze, że dół wykonany jest z organzy (kilka warstw jedna na drugiej), która jest bardziej błyszcząca niż tiul i taka jakby pływająca, do tego jest trwalsza, niezliczoną ilość razy ktoś mi następował na brzeg sukni i nic absolutnie się nie stało. Ja suknię wypożyczałam w salonie Demetriosa w Warszawie, wtedy kosztowała 2600, wypożyczenie 1300. Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 19th 2007
     permalink
    Sliczna sukieneczke mialas Harpijko :bigsmile:
    Moze i ja sie skusze na wklejenie swoich fotek slubnych... eh, fajne wspomnienia :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeSep 20th 2007 zmieniony
     permalink
    Harpijka suknie przepiękna:shocked:
    Tagusia wklejaj:bigsmile:
    • CommentAuthorkachula
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Skorpionko! wyslalam ci zdjecie mojego maluszka mailem,ktory podalas.Mam nadzieje ze dojdzie i da cos sie z tym zrobic,pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    a ja wam wrzuce mojego Kocurka :bigsmile:

    Image Hosted by ImageShack.us

    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Vall, boski kocurek :))))))))))))
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    VALL o persiątko jak dobrze widzę :)) i to w kolorze niebieskim mmmm śliczniutki :)) Ja miałam SESILA w kolorze biało czarno niebieskim, synek to był po ojcu imieniem SESIL, który na wystawach otrzymywał dość dobre miejsca :))
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 21st 2007 zmieniony
     permalink
    :bigsmile::bigsmile::bigsmile:

    a teraz mam nadzieje,z e dogada się z Maksiem... bo nie wyobrażam sobie,zeby go komuś oddać :neutral:
    ma 2 latka - Młokos :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    VALL a jak z sierścią?? wypada pewnie :)) To dla mnie była największa bolączka - wszędzie miałam jego kudły wrr ale ogólnie to był śliczny kocurek, który tylko mnie uznawał w rodzinie no i nurkował mordką we wodzie hi hi hi, szkoda, ze nie mam ani jednej jego fotki jak to robił :))
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    oj z tą wodą Ladybird to porażka :) hehe..potem chodzi i wszędzie zostawia "kropki" :bigsmile:
    No z kudłami nie najgorzej bo starmy sie go czesac często..więc luz :wink: a i ścinamy go co jakis czas :smile: on to dos clubi..i wtedy jest całkiem innym kotem :wink: tak co 4 miesace średnio (sami w domu) :bigsmile:
    a jesli chodzi o wystawy my nie jezdzimy -nasz kocurek jest pupilkiem domowym.. :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    VALL mój nie był z papierami ale podobno strasznie podobny do swojego wystawowego ojca :))

    Co do ścinania to pierwszy raz o tym słyszę :)) hmm szkoda, że nie wiedziałam wcześniej :))
  1.  permalink
    Vall fajny kocurek

    ubranka dzieciece
    --
  2.  permalink
    !Image Hosted by ImageShack.us
    !




    a to jeszcze jedno zdjęcie odyska tak strasznie mi go brakuje teraz:cry: jade czasem sie do niego poprzytulać , on jest przyjazny dla każdego nawet dla myszy...

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Cisteczko a dlaczego nie masz ODysa i do niego jeździsz???

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    skorupiaczku piszę się u Ciebie na spotkaniu na krótką naukę robienia zdjęć - coś u mnie na tym paścichu soniaku cyber shot dsc-p200 wychodzą dupiate wrrrr

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    a to mój GADGET w kąpieli oczywiście :))

    null


    GADGET
    wystrzyżony :)) wygląda ślicznie bo obecnie jest zarośnięty jak nie wiem co :(

    null

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    a to misio troszkę brata i od 31 lat mój :))
    null

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    null

    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Lady niezłe niezłe, faktycznie czyta się lekko, nie spodziewałabym się
    co do misia, mój teść kupił taką starą chatę na wsi z bala - przeniesie ją na działkę i mój M wynalazł tam niezłe skansenowe skarby


    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Lady słodki piesiak :bigsmile:
    Ciasteczko -dlaczego Odysa tlyko odwiedzasz, nie meiszka z Wami ?

    a Misio...wiekowy, ale sliczny :wink:

    --
  3.  permalink
    Lady no bo nie mieszkam juz z rodzicami od 3 lat a ten pies został poprostu z nimi i z moim bratem.Jeżdze do mamy bardzo czesto i zanim wejde do niej po schodach on juz siedzi na wycieraczce i czeka...ale szczerze mówiac najbardziej chyba i tak przepada on za moim bratem bo to jednak chłopak zawsze go zabiera jak graja w piłke albo idxzie z nim pobiegac a on jest wtedy w swoim żywiole.Ale mi smutno czasem bo nie mam teraz żadnego zwierzątka a M sie nie chce zgodzić nawet na małego pieska

    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 21st 2007
     permalink
    Ciasteczko rozumię - dzięki za wyjaśnienie :))

    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 22nd 2007
     permalink
    jakby któraś z was miała ochotę poogladania moich małych dzieł to zapraszam na moją stronkę

    FOTO-ENIGMA

    •  
      CommentAuthoragnieszka_
    • CommentTimeSep 22nd 2007 zmieniony
     permalink
    Nasz zeszłotygodniowy spacer po Łazienkach

    Pałac Na Wodzie


    Amfiteatr


    Obrośnięte bluszczem (?) drzewa


    Wiewióry, które dosłownie jedzą z ręki ;)




    i 'oswojone' sikorki :P


    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 23rd 2007
     permalink
    oj SKORPIONKO na chrzest byś się dzisiaj mi przydała do robienia zdjęć :))

    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 23rd 2007
     permalink
    Skorpionko chociaż nie jestem osobą fotogeniczną jednak piszę się na zdjęcia u Ciebie:)) tzn na sesję :))

  4.  permalink
    zdjecia z dzisiejszego spacerku z mojego meza bratanica

    !Image Hosted by ImageShack.us
    !



    !Image Hosted by ImageShack.us
    !


    !Image Hosted by ImageShack.us
    !




    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 23rd 2007
     permalink
    Ciacho - ale fajna niunia :)))
    Agnieszka - super z tymi zwierzakami - całe lata nie byłam w Łazienkach, hmmm chyba wyciągnę M w następny weekend - o ile pogoda będzie ładna




    --
  5.  permalink
    Harpijka-wiesz jaki to jest łobuziak!!! Ona sie niczego nie boi ani Bitki(tego kuca) ani królika ani papugi-niczego.Chyba ma to po swoim tatusiu bo tez taki bystry jest.I nigdy jeszcze nie słyszałam żeby płakała.

    Dziewczyny dalej wstawiajcie tu zdjecia napewno macie jakieś fajne chetnie obejrzymy!!!

    ubranka dzieciece




    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 24th 2007 zmieniony
     permalink
    no to ja się pochwalę oczkiem wodnym na działce, robiliśmy je w tym roku - w okresie mojej fazy lutealnej cyklu ciążowego, wszystko zrobiliśmy w M we dwoje, koledzy pomagali tylko kamienie układać naokoło

    no to tyle, zdjęcie końcowe było robione w maju, teraz to kompletnie inaczej wygląda, muszę zrobić nową fotkę, wszystkie roślinki urosły, na siatce posadzone są clematisy - na tych zdjęciach ich nie widać, bo były malutkie - teraz są na całej siatce :))




    --
  6.  permalink
    harpijko ślicznie to wykombinowaliscie! bardzo fajny pomysł.mój M chciał tez miec takie oczko ale za granic wypatrzył basen ogromniasty taki stawiany i zajął nam on cały tył domu..wiec oczka nie ma.Ale ślicznie to wyglada naprawde

    ubranka dzieciece




    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeSep 24th 2007
     permalink
    próba :confused: [/url]
    •  
      CommentAuthorFiufiu
    • CommentTimeSep 24th 2007
     permalink
    No i pięknie :)




    --
    •  
      CommentAuthorbabyphat
    • CommentTimeSep 24th 2007
     permalink
    udało się :cheer:
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 24th 2007
     permalink
    wow, ale super miejsce, aż się rozmażyłam
    ciasteczko - mnie sie efekt też bardzo podoba, tylko że miejsce słabo wybraliśmy, bo oczko wymaga jednak zacienienia, żeby glony nie opanowały wody. A tak woda nie jest przejrzysta, no ale cóż zrobić - będziemy co rok zmieniać wodę :))




    --
    •  
      CommentAuthorVall
    • CommentTimeSep 27th 2007
     permalink
    a tu fotka jaką zrobił mój męzuś na niedzielnym grzybobraniu :bigsmile:
    Image Hosted by ImageShack.us






    --
    •  
      CommentAuthortagusia
    • CommentTimeSep 27th 2007
     permalink
    Widac , ze jesien idzie.... :wink:
    Hihihi Vall, ale z takich grzybkow nie bedziesz chyba robic mezusiowi zupki...:wink:





    --
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 27th 2007
     permalink
    a to moze i ja wlkeje jakies zdjatko :) to z mojego slubu :)

    http://images23.fotosik.pl/89/8f9043075cbf9a0fmed.jpg





    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 28th 2007
     permalink
    zapraszam na moja stronę ze zdjęciami

    www.foto.enigma.net.pl

    strona nie działa pod przeglądarką Internet Explorer, każda inna przeglądarka otwiera ją prawidłowo

    jeśli chciałybyscie mieć własna galerię zdjęć (bezpłatnie) to dajcie znać

    zalożę ją dla każdej chętnej...





    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 28th 2007
     permalink
    kfiatuszek, bardzo ciekawe ujęcie :))a do tego uwielbiam taki dekolt i to opadające ramiączko - choć sama się w końcu nie zdecydowałam na taką górę - albo inaczej - nie trafiłam na ładną :))





    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeSep 28th 2007
     permalink
    skorpionka7: jeśli chciałybyscie mieć własna galerię zdjęć (bezpłatnie) to dajcie znać

    zalożę ją dla każdej chętnej...


    skorpionko gdzie zakładasz ją ??? można wiedzieć nieco więcej... czy ta galeria będzie działała spod Twojej strony ?





    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeSep 29th 2007
     permalink
    harpijko to nie opadajace ramiaczko :) to tak specjalnie uszyte:)) jak znajde inne moje slubne to wrzuce ;)





    --
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 29th 2007
     permalink
    Kfiatuszku, wiem wiem, o to mi chodziło :)) że tak specjalnie uszyte, to się jakoś tam nazywa może specjalnie, ale dla mnie to takie ramiączka opadnięte. Wrzuć jakieś zdjęcie przodem, to zobaczymy w pełnej klasie





    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    czekamy na te fotki...





    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    gdzies mi zanikły fotki z pleneru :( choc w sumie duzo mam zdjec ale zadne takie zeby przodem i zeby całosc było widac ;) mam takie dwa :)

    http://images13.fotosik.pl/121/7b557564184f6284med.jpg

    http://images12.fotosik.pl/117/505f048e203ea9dbmed.jpg





    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    o jej ale macie piękne suknie mmm aż miałabym ochotę raz jeszcze brać ślub właśnie dal takiej pięknej sukni :)) nie to co 13 lat temu :(





    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 1st 2007
     permalink
    kfiatuszek zawsze jak patrzę na zdjęcia twojej rodzinki to wydaje mi się że bardzo sie kochacie :bigsmile:





Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.