Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormaja28
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    ma open office i nie moge wydrukowac wykresów nie moge skopiować ich Damazy pomóżżżżżż:cry:
    -- Prosimy o glosy na Hipp nr 7809
    •  
      CommentAuthorgiga25
    • CommentTimeJan 23rd 2007
     permalink
    właśnie popędzałam szefuńcia z tą wersją do doruku na "zgłaszaniu błędów i pomoc" ale może du dotrze najpierw :) i nauczę się chałupniczego drukowania hihi
    -- zesram się, ale się nie dam!!!!
    •  
      CommentAuthorDamazy
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Lily coś wykombinowała. Zapytajcie jej :)
    Ja pracuje cały czas nad wydrukiem, który nie jest prosty :)
    • CommentAuthorolind
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    Aby wydrukować wykres należy:
    1. ustawić wykres w centralnej części okna przeglądarki internetowej (czyli - ustawić wykres w środku ekranu)
    2. wcisnąć jednocześnie klawisze CTRL oraz PRT_SC (ewentualnie PRINT SCRN lub coś najbardziej podobnego)

    teraz wszystko to, co mieliście na ekranie znajduje się w tzw. schowku - i możecie to wkleić, gdzie tylko sobie chcecie, np.:

    3. otworzyć jakikolwiek program graficzny; w każdym Windows`ie jest np. program PAINT - kliknąć START-WSZYSTKIE PROGRAMY-AKCESORIA-PAINT (tak jest zlokalizowany domyślnie), w OpenOffice jest program graficzny DRAW
    4. wcisnąć kombinację CTRL oraz klawisz V (czyli wkleić do programu graficznego) lub
    4a. kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać polecenie WKLEJ,
    5. wydrukować, ewentualnie powiększyć, rozciągnąć itp

    jeżeli nie potraficie obsługiwać żadnego programu graficznego - to:
    6. czynności od pkt. 3 do 5 można również wykonać w Wordzie lub Write'rze (edytory tekstów MS Office i OpenOffice)

    Mam nadzieję, że pomogłem ;) :cool:
    •  
      CommentAuthorLily
    • CommentTimeJan 24th 2007
     permalink
    a ja powtarzam że, poprostu zaznaczyłam wykres , z lewym przyciskiem myszki (wykres robi się niebieski) potem robie Plik - drukuj - drukuj zaznaczone i leci. Można też zamiast drukuj zrobić kopiuj i wkleić do jakiegoś graficznego i tam drukować - życzę powodzenia :wink:
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.