Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorkarolkaw
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    hej dziewczyny, mam pytanie, ostatnio mialam dziwna miesiaczke plamienia lekko pomaranczowe, następnego dnia jak z rany z duza iloscia sluzu ale bez zrostów czy jak ktos woli skzrepów a tak bywalo zazwyczaj, kolejne dni to palmienia, a temperatura całyczas ok 36.8. w poniedzialek spadła do 36,6 a dzisiaj znowu 36,8. to jakies wahania hormonalne?:cry: prosze o pomoc

    gg 915401
    --
    • CommentAuthoraga976
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    wiesz co najlepiej udaj sie do gina - ja to bym zrobila na wszelki wypadek tescik ciazowy????
    Pozdrawiam
    --
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Miałam podobną sytuację. Najlepiej zwróć się do eksperta albo pokaż cały wykres.
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    w czym problem, wystarczy zrobić betę i się okaże czy to ciąża czy nie.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    no ja bym robiła test ciazowy.
    •  
      CommentAuthorkarolkaw
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    oto wykresik
    http://28dni.pl/karolkaw/cykl
    jednak poczekam z testem moze to jakies zakłocenia
    --
    •  
      CommentAuthorpetomasz
    • CommentTimeJan 30th 2007
     permalink
    Karolko,
    Z Twojego opisu wynika, że to nie była miesiaczka. Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć, bo ... nie mam dostepu do "28dni" (to po próbach "podrasowania" komputera). Jak zobaczę wykres, to jeszcze napiszę. Paweł
    •  
      CommentAuthorkarolkaw
    • CommentTimeJan 31st 2007
     permalink
    dzieki Paweł, czekam na wieści , sama nie wiem co mam o tym myśleć choc sklaniam sie do zaburzeń hormonalnych:sad:
    --
    • CommentAuthorAgunia
    • CommentTimeFeb 3rd 2007
     permalink
    karolkaw a teścik robiłaś?/:))Bo nie widze na wykresie.
    Poza tym wszystkie ciężarówki opisywały u siebie taki właśnie śluz o jakim Ty piszesz. Więc może pobiegnij do apteki.
    Trzymam kciuki:smile:
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeFeb 8th 2007
     permalink
    Jaki był wynik testu?
    --
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    witajcie jestem tu nowa,
    może nie dokońca będzie to zgodne z tematem tego postu, ale potrzebuje rady i przeanalizowania mojego wykresu..obserwuje sie dopiero od ponad miesiąca i niezabardzo się jeszcze orientuje, dużo czytam i dopiero się uczę.
    http://28dni.pl/agugu3/cykl/2007-02-16
    Oto mój pierwszy, pełny wykres. Jak widzicie okres mam dostać dopiero 11lutego, a zaczelo sie cos dziwnego ze mna dziać 3 dni temu...i nie rozumiem dlaczego...?
    Czy któraś z Was, bardziej doświadczonych potrafi mi powiedzieć co jest grane?
    Pozdrawiam serdecznie!
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    Mozliw, że owulacja u Ciebie wystąpiła wcześniej, niż zazwyczaj występowała w cyklach, stąd możliwe przyspieszenie miesiączki.
    Wg mnie 6 zaczął Ci się nowy cykl (jeśli krwawienie jest jasne).

    Powinnaś też w ogóle zdjąć obie linie poziome - bo nie ma żadnych podstaw do wyznaczenia ich a i tak są wyznaczone błędnie.
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    ngL-dziękuję za rade:)
    Ja właśnie zastanawiałam się czy to czasem nie nowy cykl, ale to krwawienie zupełnie różni się od normalnej miesiączki i nie jest tak obfite...a dzisiaj już go nie ma..?
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    jeszcze jedno...a czy w takim razie skoro kochałam się 3.03 to co z dniami płodnymi przy cyklu 18dniowym? Normalnie mam 23 i taki zdarzyłby mi się po raz pierwszy w życiu!
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    MOZE ZAPYTAJ EKSPERTóW? ewentualnie idz do ginekologa. mała uwaga- dokladniej wypelniaj dane o sluzie. bo jesli bylas chora i nie starasz się..to ryzyko ciazy polegajac na samej tempce- gdy jest niepelna i/lub zaklocona jest spore. ponadto radzilabym Ci zacząć obserwowac szyjke:)
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    pocztaj o przypadku allvo na topiku "nasz chat"
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    ja starałam się obserwować szyjkę, ale nie wiem jak to się robi...
    chciałam się zapytać o to ginekologa, ale na wizyte jeszcze musze poczekać.
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Pokazywałaś lekarzowi już swoje wykresy?
    --
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    "pocztaj o przypadku allvo na topiku "nasz chat""

    możesz mnie jakoś skierować tam, bo ja jeszcze się nie orientuje tu, przepraszam za kłopot i dziękuję z góry
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007 zmieniony
     permalink
    "Pokazywałaś lekarzowi już swoje wykresy?"

    jeszcze nie...a jak to zrobić? tzn. czy jest na 28dni jakiś "ktoś" kto może mi pomóc? czy chodziło Ci o ginekologa?
    •  
      CommentAuthorAmazonka
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Nie wiadomo, czy allvo życzy sobie oglądania jej wykresu.
    Wystarczy zapisac się na wizytę do lekarza, a u niego pokazać notatki, kartę obserwacji.
    --
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    kliknij tutaj by wejsc na topik nasz chat ostatnie 2 strony przeczytaj zwlaszcza o metodzie scislej termicznej poszukaj (masz za malo obserwacji śluzu). a zeby pokazac lekarzowi wykres musisz go wydrukowac. wejdz na forum- wszystkie dyskusje i znajdz temat/topik z drukowaniem wykresu tam sa przyklady jak to zrobic.
    •  
      CommentAuthorngL
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    Amazonko jestes zlosliwa. chodzilo mi i roodej zresztą tez o SPOSOB W JAKI TO PRZEKAZALAS. a skoro juz sie dyskusja wywiązała to wypadało powiadomic Allvo (co tez zrobilam, aczkolwiek skoro sie o kims pisze to Ty powinnas byla to zrobic. ale widocznie jakos zasady savoir-vivre Ci umknely. pewnie z przepracowania.)
    • CommentAuthoragugu3
    • CommentTimeMar 9th 2007
     permalink
    nie chciałam być wścibska po prsotu mi to zaproponowano tylko dlatego pytam.
    I wiem, ze wystarczy zapisać się na wizyte u ginekologa, dziękuję.
  1.  permalink
    hej!
    Jestem tutaj poraz pierwszy więc na początek witam wszystkich serdecznie!
    Chciałabym aby ktoś mi pomógł ziterpretować mój wykresić..pomożecie?
    http://28dni.pl/myszka24-82/cykl
    •  
      CommentAuthorelikg
    • CommentTimeApr 1st 2007 zmieniony
     permalink
    Mam ten sam problem- mam 3 dzień @ , ( dwa poprzednie to plamienie) i nadal podwyzszona temperaturę.Test ciazowy 8 dni temu wyszedł ujemny.Od momentu owu miałam cały czas kłucie jajnika do dnia @ , dziś mam bardzo nasilone dolegliwości bólowe.Czy to normalne?Mój wykresik :
    [url=http://28dni.pl/elikg/wykresy/2007-02-25]elikg - wykres na 28dni.pl[/url]
    i obecny [url=http://28dni.pl/elikg/wykresy/2007-03-30]elikg - wykres na 28dni.pl[/url]

    Prosze o pomoc w interpretacji...
    -- www.rozowoniebieskie.vot.pl- tam bywam najczęściej ;)
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.